Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~` niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 18:11
Bardzo dobrze po wyborach przepowiedział Stonoga , wiele osób obraziło się na niego ale jednak miał rację .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 18:14
Przed chwilą pisałem czym skończy się buta PiSu i łamanie Konstytucji !!
Obrońcy PiSu, włączcie sobie TV i zobaczcie co się dzieje na ulicach Warszawy przed Sejmem !!
Mam nadzieję że to początek końca tego bandytyzmu politycznego jaki uprawia PiS od pierwszego dnia swoich "rządów" !!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 18:20
Blackjack napisał(a): PiS jedzie jak walec.... Pięknie :D Macie mój głos w następnych wyborach za takie skuteczne działania ....

Pedzie głosu nie mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 18:21
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): PiS jedzie jak walec.... Pięknie :D Macie mój głos w następnych wyborach za takie skuteczne działania ....

Pedzie głosu nie mają.

To czemu twój stary był na wyborach? :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 18:28
Skaut napisał(a): Przed chwilą pisałem czym skończy się buta PiSu i łamanie Konstytucji !!
Obrońcy PiSu, włączcie sobie TV i zobaczcie co się dzieje na ulicach Warszawy przed Sejmem !!
Mam nadzieję że to początek końca tego bandytyzmu politycznego jaki uprawia PiS od pierwszego dnia swoich "rządów" !!



Ty nie tylko nie potrafisz właściwie ocenić sytuacji polityczniej, ale nawet przekaz tv interpretujesz opacznie.... przełącz może lepeij na jakiś dziecinny kanal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 18:30
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): PiS jedzie jak walec.... Pięknie :D Macie mój głos w następnych wyborach za takie skuteczne działania ....

Pedzie głosu nie mają.

To czemu twój stary był na wyborach? :D

Żeby cie pedałku w dupę kopnąć :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 18:37
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): PiS jedzie jak walec.... Pięknie :D Macie mój głos w następnych wyborach za takie skuteczne działania ....

Pedzie głosu nie mają.

To czemu twój stary był na wyborach? :D

Żeby cie pedałku w dupę kopnąć :P

Ta... chyba chciał coś innego ..... gratuluje ojca p....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 18:42
Skaut napisał(a): Przed chwilą pisałem czym skończy się buta PiSu i łamanie Konstytucji !!
Obrońcy PiSu, włączcie sobie TV i zobaczcie co się dzieje na ulicach Warszawy przed Sejmem !!
Mam nadzieję że to początek końca tego bandytyzmu politycznego jaki uprawia PiS od pierwszego dnia swoich "rządów" !!


Obrońco POlszewicki, to są dwie manifestacje, jedna wspierająca PiS a druga POlszewików. Manifestanci POlszewików to prominentni działacze ZLEW-u a druga manifestacja to zwykli ludzie, którzy chcą abyście POlszewicy odeszli do lamusa. Przestań kłamać, i tak wam POLszewikom już nikt nie uwierzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza