Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 17:35
~ napisał(a): Jeszcze żeby tylko unieważnili wybory samorządowe i rozpisali nowe to by było cacy, PiS prosimy. Zróbcie to dla swoich wyborców.

To jest wielce prawdopodobne,przecież PSL sfałszował wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 grudnia 2015r. o 20:28
falco napisał(a): :D
już kolejne ''ustawy'' czekają ;)
teraz tylko czekam kiedy ''ustawą '' Chrystusa obiorą ''królem Polski'' a przysięgać będą na Biblię :D [img=1449144038_qlrtncf.jpg]


poczytałem to co piszecie i nie potrafiłem sobie odmówić skopiowania własnego posta ...
teraz po wysłuchaniu co powiedział Duda i jak skomentował to jego ''pies'' Sasin ,wiem że to co napisałem o demolce demokracji i pisanie prawa pisowskiego poprzez ustawy będzie normą ...
co napisałem o kolejnej ustawie?
poprzez nią ''kłamczyński '' może obwołać się mając większość w sejmie królem Polski...
kolejna ustawą jako że włażą w dup.s.ko klerowi może być to że tylko za zezwoleniem jakiegoś plebana będziecie bzykać swoje żony i to tylko w celach prokreacji pod czujnym okiem sukienkowego ... :D

nie piszcie że to absurd bo właśnie takiego również dzisiaj jesteście świadkami ...
oby tak dalej a rok nie przeminie jak ...y znikna z polityki ...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 20:35
falco napisał(a):
falco napisał(a): :D
już kolejne ''ustawy'' czekają ;)
teraz tylko czekam kiedy ''ustawą '' Chrystusa obiorą ''królem Polski'' a przysięgać będą na Biblię :D [img=1449144038_qlrtncf.jpg]


poczytałem to co piszecie i nie potrafiłem sobie odmówić skopiowania własnego posta ...
teraz po wysłuchaniu co powiedział Duda i jak skomentował to jego ''pies'' Sasin ,wiem że to co napisałem o demolce demokracji i pisanie prawa pisowskiego poprzez ustawy będzie normą ...
co napisałem o kolejnej ustawie?
poprzez nią ''kłamczyński '' może obwołać się mając większość w sejmie królem Polski...
kolejna ustawą jako że włażą w dup.s.ko klerowi może być to że tylko za zezwoleniem jakiegoś plebana będziecie bzykać swoje żony i to tylko w celach prokreacji pod czujnym okiem sukienkowego ... :D

nie piszcie że to absurd bo właśnie takiego również dzisiaj jesteście świadkami ...
oby tak dalej a rok nie przeminie jak ...y znikna z polityki ...


BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ !! !! !! !! !! !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 20:50
W jakim kraju my żyjemy druga osoba w kraju Marszałek KUCHCIŃSKI człowiek który skończył jakieś Technikum Ogrodnicze, nie umie sklecić poprawnie zdania.W razie tragedii przejmuje obowiązki Głowy Państwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 21:06
falco napisał(a):
falco napisał(a): :D
już kolejne ''ustawy'' czekają ;)
teraz tylko czekam kiedy ''ustawą '' Chrystusa obiorą ''królem Polski'' a przysięgać będą na Biblię :D [img=1449144038_qlrtncf.jpg]


poczytałem to co piszecie i nie potrafiłem sobie odmówić skopiowania własnego posta ...
teraz po wysłuchaniu co powiedział Duda i jak skomentował to jego ''pies'' Sasin ,wiem że to co napisałem o demolce demokracji i pisanie prawa pisowskiego poprzez ustawy będzie normą ...
co napisałem o kolejnej ustawie?
poprzez nią ''kłamczyński '' może obwołać się mając większość w sejmie królem Polski...
kolejna ustawą jako że włażą w dup.s.ko klerowi może być to że tylko za zezwoleniem jakiegoś plebana będziecie bzykać swoje żony i to tylko w celach prokreacji pod czujnym okiem sukienkowego ... :D

nie piszcie że to absurd bo właśnie takiego również dzisiaj jesteście świadkami ...
oby tak dalej a rok nie przeminie jak ...y znikna z polityki ...


Śmieje się jak koński zad do bata.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
3 grudnia 2015r. o 22:02
Przed siedzibą TK trwają demonstracje przeciwników i zwolenników
działań PiSu w zakresie demontażu ustroju konstytucyjnego i demokracji w naszym kraju. Nie ma na razie danych których jest więcej ale mam nadzieję że tych pierwszych. Ważniejsze i śmieszniejsze jest natomiast to że powstał "Komitet Obrony Rządu"
!!
Rekord Guinessa! Kilkanaście dni po objęciu władzy trzeba bronić rządu przed narodem! :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 grudnia 2015r. o 22:15
:D
teraz wiesz dlaczego nasi ''wybrańcy'' nosili się z zamiarem wybudowania muru dookoła ''sejmiku'' ;)

niedługo nakażą położyć pola minowe... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xl niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 22:16
Powiedz mi Skaucie jak wi3kszość w sejmie może dokonać zamachu sama ma siebie? Władzę ma PIS otrzymaną w demokratycznych wyborach i starają się te władzę wykonywać bo mają mandat i to bardzo silny . Przystań już skrzeczeć bo każdy ma oczy i Polacy dokonali wyboru.Pogódź się z tym faktem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.