Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~kto pise ? niezalogowany
13 lutego 2017r. o 10:18
~~ napisał(a): dobrze jest ,a kto tęskni za amatorami typu kopacz,komoruski i ich polityką....itp.to znaczy że skończyło się im łatwe masełko i łupienie budżetu z tytułu vat-u i innych złodziejskich sztuczek.pomijając fakt samej nienawiści do samej partii tej czy innej,bo w zasadzie może być najlepiej,ale skoro to jest partia nie ta co powinna więc ma być żle.cóż...nie ma za bardzo czego się przyczepić ,oprócz wzrostu prezesa,no może jeszcze braku prawa jazdy,bo każdy je ma i jest wysoki ...oprócz prezesa.plusy i minusy tego rządu ,a poprzedniego ....przepaść.jarając się zachodem ,którzy jak nikt dba o swoje interesy narodowe dzięki temu są tam gdzie są ,opierając się na własnej gospodarce,gdzie naszą gospodarkę ,"ktoś"wyprowadził .błędy są i będą ,ale porównując je z już nie błędami tylko jawnym złodziejstwem ekipy okrągłego stolca ,przekreślają taką ekipę na zawsze.


Ty gamoniu znasz jakiś życie bez PO i PiS ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
13 lutego 2017r. o 10:37
Kasta władców PeO & spółka została odsunięta od władzy a teraz krzyczą, że ktoś śmiał zrobić zamiar na ich "demokrację".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty - pis niezalogowany
13 lutego 2017r. o 10:44
~~ja napisał(a): Kasta władców PeO & spółka została odsunięta od władzy a teraz krzyczą, że ktoś śmiał zrobić zamiar na ich "demokrację".


czy ja jestem kastą władców PO ? Jestem zwykłym bolesławianinem i nie głosuję na nikogo ale jestem przeciwników idiotów, oszustów z prawa i sprawiedliwości którzy robią kisiel z mózgu takim jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
13 lutego 2017r. o 10:52
Taka Tam POLSKA a POLACY.
http://bobrzanie.pl/2017/02/11/rada-z-klasa/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 lutego 2017r. o 10:53
Co do LPG i niszczeniu firm, to PiS ma rację. Kto ma gaz w aucie to wie że istnieją firmy "podwórko we" u których doprosic się o paragon to cud. Tankuja auto jedno za drugim i nie wbijaja nic na kasę. Czemu jedni mają się rozliczać, a inni nie? W następnych wyborach zagłosuje na PiS, bo zaczyna mi się podobać sprzątanie po kretaczach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 lutego 2017r. o 10:54
~~anty - pis napisał(a):
~~ja napisał(a): Kasta władców PeO & spółka została odsunięta od władzy a teraz krzyczą, że ktoś śmiał zrobić zamiar na ich "demokrację".


czy ja jestem kastą władców PO ? Jestem zwykłym bolesławianinem i nie głosuję na nikogo ale jestem przeciwników idiotów, oszustów z prawa i sprawiedliwości którzy robią kisiel z mózgu takim jak ty.


znam takich którzy nie głosują na nikogo, bo wszystkie partie sa do d... itd, zwykle to egocentryki przeświadczone o swojej nieomylności, ciężko się z takimi pracuje, to samo we współzyciu codziennym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szaleńcy z piaskownicy niezalogowany
13 lutego 2017r. o 11:44
~~ napisał(a): dobrze jest ,a kto tęskni za amatorami typu kopacz,komoruski i ich polityką....itp.to znaczy że skończyło się im łatwe masełko i łupienie budżetu z tytułu vat-u i innych złodziejskich sztuczek.// jawnym złodziejstwem ekipy okrągłego stolca ,przekreślają taką ekipę na zawsze.


A łupienie szarych ludzi gamoniu jest w porzo ? Za złodziejami nikt nie tęskni a oszołomów nikt nie chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kuba niezalogowany
13 lutego 2017r. o 12:22
~~ napisał(a): Co do LPG i niszczeniu firm, to PiS ma rację. Kto ma gaz w aucie to wie że istnieją firmy "podwórko we" u których doprosic się o paragon to cud. Tankuja auto jedno za drugim i nie wbijaja nic na kasę. Czemu jedni mają się rozliczać, a inni nie? W następnych wyborach zagłosuje na PiS, bo zaczyna mi się podobać sprzątanie po kretaczach.


a co Ty w życiu swoim robiłeś i gdzie pracujesz? Prowadzi się firmę nie po to żeby wyłudzać VAT tylko po to żeby wpierw przeżyć a z czasem może czegoś się dorobić.

Jeśli pis chciałby dobrze rządzić powinien w pierwszej kolejności:
- zmniejszyć opodatkowanie pracy,
- zmniejszyć podatek vat,
- zmniejszyć podatek dochodowy (kara za pracę),
- uprościć zagmatwane przepisy,
- dać przedsiębiorcą większą swobodę działania,
(oni najlepiej wiedzą co jest dla ich branży dobre)
- oraz drastycznie podwyższyć kary dla oszustów podatkowych

Odbyło by się to z korzyścią dla firm i dla Państwa ponieważ wszyscy płacili by podatki, chętniej zatrudnili nowych pracowników i rozwijali biznes.

W Europie państwa obniżają podatki ale pis tego w Polsce nie zrobi !
Pis nie zna się na gospodarce !
Pis umie tylko wprowadzać zakazy, ograniczenia i bzdurne ustawy.

Przykład1: Podwyższenie akcyzy na alkohol spowodowało mniejsze wpływy do budżetu z powodu mniejszej liczby zakupów oraz zakupu alkoholu za granicą

Przykład2: zmniejszenie podatku dochodowego spowoduje że jak mam dochód roczny w granicach 85 tyś to jestem na 18% podatku a jak powyżej 85 tyś to wskakuję na 32% podatku więc nie biorę kolejnych zleceń i do końca roku nic nie robię.

itp.

na pis nie zagłosuję !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.