Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 20:56
dlatego od jakiegoś czasu zastanawia mnie to po jaka cholerę jeszcze tu coś piszę z tym ''goferkiem''
przecież robiąc to zamiast iść do przodu -cofam się :D

uznaj to ''literko '' za moją formę ascezy za popełnione grzechy ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9765
#szopa633 nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 20:56
Parę dni wcześniej ministranci roznosili te kopert......myślę że ksiądz na pewno przyleci po daninę ;) [img=1451937412_wpg55v0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 21:02
falco napisał(a): dlatego od jakiegoś czasu zastanawia mnie to po jaka cholerę jeszcze tu coś piszę z tym ''goferkiem''.

Koksiaki zawsze sie cofaja. Pytanie jest proste. Odpowiedz przerasta rozwoj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 21:04
~małgorzata napisał(a): Dobrze powiedziane....
dlaczego kolęda musi trwać ,,szybko,, ???
proszę nawet w rok ,
ale poświęcić każdemu godzinę ( pół,by też wystarczyło) na szczerą rozmowę.
A samemu nie jest łatwo się skrzyknąć.....
chętnie bym zaprosiła księdza, lub zakonnicę do domu ( chociaż raz na tydzień ) ..... bo mama nie wychodzi
:(
dla starszych ludzi ksiądz i lekarz.... to BARDZO ważne osoby, których chętnie by posłuchały.
córki , która wykonuje codzienne posługi.... niestety nie


Nie wiem jak jest u was, bo u nas z tym nie ma problemu. Poprosisz księdza i przyjdzie wyspowiada mamę i udzieli komunii, w inne dni może przyjść np. szafarz z komunią.
znajdzie na pewno kilka minut, żeby pogadać z Tobą i mamą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 21:06
no i wywiad zrobiony... :D
Kowalski nie dał ,Nowak nie dał ...
już ja wam ku..na pokażę jak kostucha zapuka ...przypomnę wam bezboż niki jedne...będziecie leżeć za płotem ...
2015 -nie dałeś bo twojej koperty nie odnotowałem ...i co?



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 21:14
falco napisał(a): no i wywiad zrobiony... :D
Kowalski nie dał ,Nowak nie dał ...
już ja wam ku..na pokażę jak kostucha zapuka ...przypomnę wam bezboż niki jedne...będziecie leżeć za płotem ...
2015 -nie dałeś bo twojej koperty nie odnotowałem ...i co?


Ot i Falco masz problem :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 21:15
~małgorzata napisał(a): Dobrze powiedziane....
dlaczego kolęda musi trwać ,,szybko,, ???
proszę nawet w rok ,
ale poświęcić każdemu godzinę ( pół,by też wystarczyło) na szczerą rozmowę.
A samemu nie jest łatwo się skrzyknąć.....
chętnie bym zaprosiła księdza, lub zakonnicę do domu ( chociaż raz na tydzień ) ..... bo mama nie wychodzi
:(
dla starszych ludzi ksiądz i lekarz.... to BARDZO ważne osoby, których chętnie by posłuchały.
córki , która wykonuje codzienne posługi.... niestety nie

Wiec zrób mamie przyjemnosc i idz do księdza z waszej parafi, powiedz, ze mama choruje i nie moze przyjsc do kosciola a na pewno ksiadz przyjdzie do Was. Ksiadz to nie jasnowidz i nie wie, ze zyczycie sobie takiej wizyty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 21:28
Koral :)
niektórzy tak myślą... ;)
ale napiszę Ci coś w sekrecie

jeśli ktokolwiek jest tam w górze to zna moje myśli i przyjmie mnie z otwartymi ramionami...
czy będzie to Wirakocza ,Ozyrys czy inny ''bóg''.....pośrednika w formie klechy nie potrzebuję a tym bardziej takiego jako ''sędziego'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza