Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
~^^^ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 21:33
Falco, jesteś mało inteligentny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 21:46

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 21:55
falco napisał(a): Koral :)
niektórzy tak myślą... ;)
ale napiszę Ci coś w sekrecie

jeśli ktokolwiek jest tam w górze to zna moje myśli i przyjmie mnie z otwartymi ramionami...
czy będzie to Wirakocza ,Ozyrys czy inny ''bóg''.....pośrednika w formie klechy nie potrzebuję a tym bardziej takiego jako ''sędziego'' ;)


Klecha, to pogardliwie o księdzu.
Nie powinno się mówić pogardliwie o innych, bo to do nas wraca.
Bóg, czy Allach, Jahwe, czy jak go tam sobie nazwiesz, to Twoja sprawa, My jesteśmy ochrzczeni w kościele rzymskokatolickim, greckokatolickim, prawosławnym, ewangelickim, itp. i tego się trzymajmy.
A kościół powinien się reformować, zwłaszcza rzymskokatolicki, greckokatolicki i prawosławny, mam tu na myśli spowiedź.
Żebym ja w 21 wieku szeptał komuś do ucha moje tajemnice?
To jakieś jaja. A kim musi być ta osoba, która chce słuchać takie sprawy?
Ja sobie nie wyobrażam siebie w konfesjonale, czułbym się jak szpieg, z podsłuchem pod stołem w "Sowa i Przyjaciele".

To nie dla mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 22:04
tak to pogardliwie i robię to z pełną świadomością czego nie ukrywam ...
ksiądz który czuje powołanie nie wezmie tego do siebie ...
ksiądz będący niczym poborca podatkowy jest dla mnie klechą ...
jak to określiłeś ?...szpieg w konfesjonale ?
trafiłeś w ''dziesiątkę''
każdy z nas ma u nich własną ''teczkę'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 22:15
~Koral napisał(a):
Żebym ja w 21 wieku szeptał komuś do ucha moje tajemnice?
To jakieś jaja.


obecnie na czasie to spowiedź przez mejla. bezpieczne w 100 %
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 22:18
~Koral napisał(a): Ja sobie nie wyobrażam siebie w konfesjonale, czułbym się jak szpieg, z podsłuchem pod stołem w "Sowa i Przyjaciele".
Wszystkim jest wiadome, ze ksieza nagrywaja wszystkich w czasie spowiedzi. Nagrania laduja pozniej na biurku odpowiednich sluzb, ktore odpowiednimi sposobami zmuszaja do placenia odpowiedniej sumy(zalezy od ciezkosci postepkow)aby odstapic od upublicznienia nagrania. Dla wtajemniczonych istnieje odpowiedni kanal na YT, gdzie za niewielka oplata mozna obejrzec nagrania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 22:30
gover napisał(a):
~Koral napisał(a): Ja sobie nie wyobrażam siebie w konfesjonale, czułbym się jak szpieg, z podsłuchem pod stołem w "Sowa i Przyjaciele".
Wszystkim jest wiadome, ze ksieza nagrywaja wszystkich w czasie spowiedzi. Nagrania laduja pozniej na biurku odpowiednich sluzb, ktore odpowiednimi sposobami zmuszaja do placenia odpowiedniej sumy(zalezy od ciezkosci postepkow)aby odstapic od upublicznienia nagrania. Dla wtajemniczonych istnieje odpowiedni kanal na YT, gdzie za niewielka oplata mozna obejrzec nagrania.


A co tam jest nagrywać, ile razy na mszy nie byłeś?
Bo nie sadzę, żeby jakiś bandyta do spowiedzi chodził, chyba, że ktoś plotkuje na sąsiadów. To istny cyrk z tą spowiedzią; siedzi grubas w konfesjonale, na pół głuchy jeszcze przed nim na kolana padaj, dobrze, że nie na gębę. :D :D :D Jaja, jaja, jaja. :D i nic więcej.
Jak to komuś potrzebne i ma na to ochotę, to proszę, a dla mnie to spowiedź przed mszą po cichu i przed Bogiem a nie przed księdzem, jak w kościele ewangelickim. Nikt tam do ucha nikomu nic nie szepcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
4 stycznia 2016r. o 22:35
Mam bardzo fajnego księdza , bardzo ludzkieo.
Jest to ksiądz z ul.Staszica (sam kościół chyba na innej ulicy).

Wizyta księdza ,lub jak w zeszłym roku pomocnika -bardzo pozytywna ,ludzi na poziomie ,normalni.


Jakoś nie mamy strasznej spiny finansowej i dajemy między 30 a 50 zł i wystarczy :)

"Smięszą" mnie ludzie dla których kolęda to wielki stres i chodzą pożyczają,bo po świętach nie mają ,a wedle nich wrzucić "byle" 100 zł to wstyd.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.