Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 11:56
DP napisał(a):

Właśnie co za brednie?
To ludzie pozbawiają nas wiary.


Takie ploty są dla ciebie argumentem? ogarnij się :) O Biblii piszecie że to bajki a sami żyjecie bajkami o stosach i koleżankach katechetki :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 11:58
DP napisał(a):
~ napisał(a):
DP napisał(a): Jej przygoda z religią zakończyła się, gdy katechetka do koleżanki powiedziała, że jest dzieckiem diabła, bo ma kręcone włosy.


katechetka do koleżanki? co za brednie :)


Właśnie co za brednie?
To ludzie pozbawiają nas wiary.


e tam, wiary nikt nikogo nie jest w stanie pozbawic. wiary i nadziei sie nie traci.
przemciu ma chorpora to sie rzuca na ludzi jak wsciekly pies, celem jego jest prowokacja. temat wiary, religii, tematy paranaukowe to tematy nie potrzebujace dowodow, czyli tzw. lanie wody, w innych tematach przemcio nie ma zadnych szans bo go byle gimnazjalista przycisnie do muru i wytrzaska po pysku. wazne, ze nie ma zastoju na portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 stycznia 2016r. o 11:59
~ napisał(a):
DP napisał(a):

Właśnie co za brednie?
To ludzie pozbawiają nas wiary.


Takie ploty są dla ciebie argumentem? ogarnij się :) O Biblii piszecie że to bajki a sami żyjecie bajkami o stosach i koleżankach katechetki :]


Czy mamy przez to rozumieć że " STOSY ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI " to bajka ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 12:02
PanM napisał(a):

Czy mamy przez to rozumieć że " STOSY ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI " to bajka ?


Masz rozumieć że teraz nikomu nie grożą żadne stosy. Straszenie teraz stosami to zwykła histeria niezrównoważonych. Każdy wierzy w to co chce :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 12:03
do misiekELF- Nie należy się przejmować ludźmi którzy tak postępują jak wyżej napisałaś. Oczywiście jest to przykre ale trzeba się odziać w gruby pancerz. Nie powinnaś swojej wiary w to czy Bóg jest czy nie opierać na zachowaniu oszołomstwa co mieni się wierzącym a nim nie jest. Osobiście takich ludzi unikam . Niestety w KK sa pewne zasady i sa tak zakorzenione że jeśli ktoś odstaje lub się wyłamuje to jest piętnowany. Jest tez tak w niektórych innych wyznaniach.
Jeśli są takie rzeczy to jest to zwykła sekta a nie kościół. Prawdziwy kościół chrześcijański i prawdziwi chrześcijanie mają owszem radykalne zasady , ale nigdy nie powinien poniżać człowieka nawet kiedy zdecyduje się do tego kościoła nie chodzić . Ma wolną wolę i nawet sam Bóg jak mówi Biblia tej woli nie pogwałca i się sam ze swoją osobą nie narzuca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
8 stycznia 2016r. o 12:13
AMENT...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
8 stycznia 2016r. o 12:19
Otóż morderstwa polegające na spalaniu ludzi żywcem również w dzisiejszych czasach się zdarzają i nie są to histerie. Inne morderstwa, gwałty i pobicia też. Wiem jak to jest oberwać bo jesteś "inny" i to oberwać nie w sensie słownym, a od słów do czynów też niestety niedaleko.

Przypominam że od wiary akurat w tego Boga odeszłam nie ze względu na ludzi, którzy mnie źle traktowali a twierdzili że w tego Boga wierzą i dopóki nie zaczęli mi rujnować życia się nimi nie przejmowałam.
Przestałam wierzyć bo Biblia jest najważniejszą księgą tej wiary a ona (z różnych powodów) do mnie nie przemawia. A wcześniej nie wierzyłam właściwie w Boga który jest w tej Biblii opisany a w takiego, o którym opowiadała mi mama, panie katechetki i księża. Od razu wyjaśniam - nie napisałam że to nie ten sam Bóg. Ale dla mnie - jako dziecka - wyglądał on inaczej w ich słowach niż opisuje Biblia.

A teraz dla tych co nie zrozumieli DP - koleżance jej dziecka katechetka powiedziała... Co mnie akurat nie dziwi bo moja córka też różne rzeczy słyszy od nauczycielek (np. że jest nienormalna). A na religię nie chodzi bo jak uderzy koleżankę nie chcę nigdy więcej słyszeć że "to diabeł jej kazał" (w przedszkolu jej takich rzeczy uczyli) - ma sama brać odpowiedzialność za swoje czyny.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 12:30
misiekELF napisał(a):


bo moja córka też różne rzeczy słyszy od nauczycielek (np. że jest nienormalna). A na religię nie chodzi bo jak uderzy koleżankę nie chcę nigdy więcej słyszeć że "to diabeł jej kazał" (w przedszkolu jej takich rzeczy uczyli) - ma sama brać odpowiedzialność za swoje czyny.


Następne ploty :) Marna była ta twoja wiara, a wiedza o Biblii też raczej żadna :D Insynuacje ploty i bajki to twoje prawdziwe życie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima