Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 13:44
dla zawiedzionych apostazja powtarzam apostazja a nie histeria, płacze, ploty i agresja w kierunku Wiary i Kościoła :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 13:47
A swoją droga miśkuELFIE rozmawiałaś kiedykolwiek z ta panią nauczycielką? Dlaczego tak mówi do dziecka?? Jeśli nie to nie rozumiem dlaczego na to pozwalasz. U mnie dziecko przyszło by tylko raz z płaczem z takiego powodu i więcej by się pseudo nauczycielka nie odważyła tak odzywać do dzieciaka. Moje dziecko tez nie było chrzczone , do komunii nie szło i na religie w szkole nie chodzi . Nigdy jak do tej pory nie było żadnego cyrku na ten temat . Zresztą niech by kto spróbował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
8 stycznia 2016r. o 13:48
Do xl - wierzący człowiek nie szuka dowodów tylko wierzy ;) Pewnie dlatego napisał że to nie dowód. Ale ciekawostka owszem :)

Nie obrażam wiary czy jakiegokolwiek kościoła. Swoje wypowiedzi kieruję do konkretnych ludzi którzy sami mnie zaatakowali na forum.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 stycznia 2016r. o 13:48
parenti napisał(a):
~xl napisał(a): To jest dopiero ciekawostka do rozwikłania dla ateistów i ewolucjonistów.....
Pojedyncza nić DNA ......
No tak to wszystko się zrobiło ot tak

Jestem katolikiem wierzacym i praktykujacym. Takie "ciekawostki" nie przekonuja mnie absolutnie za istnieniem, czy tez nie, Boga.


Z mojej strony nigdy Pan nie usłyszy nic przeciwko swojej wierze.Uważam to za najwyższe prawo człowieka .Prawo do wiary prawo do marzeń i prawo do życia .Oby tylko wszyscy z wzajemnością szanowali prawa swoje oraz innych .

Raz jeszcze pozwalam sobie zwrócić uwagę na temat tej dyskusji tak jak w tytule ;
Człowiek -- dzieło Boga czy ewolucji .?

Poddałem pod polemikę / wymianę poglądów / tylko ten wątek światopoglądowy.Człowiek i jego początki według ateistów i wiernych.
Polemika nie musi oznaczać wzajemnej agresji.Istnieje przecież opcja wymiany poglądów w atmosferze wzajemnego poszanowania.Tak przynajmniej uważa ateista .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 13:52
~xl napisał(a): Moje dziecko tez nie było chrzczone , do komunii nie szło i na religie w szkole nie chodzi . Nigdy jak do tej pory nie było żadnego cyrku na ten temat .


Otóż to! Nigdy nie było cyrku? Więc jeżeli są to odosobnione przypadki? :) Albo ktoś ma zbyt bujną wyobraźnię :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 13:54
PanM napisał(a): Raz jeszcze pozwalam sobie zwrócić uwagę na temat tej dyskusji tak jak w tytule ;
Człowiek -- dzieło Boga czy ewolucji .?


A może Bóg dał początek tej ewolucji? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 13:55
~xl napisał(a): Ubierasz w cudzysłów tę ciekawostkę???

Uzylem " ", aby podkreslic, ze to nie jest moj termin. Oprocz ciekawostek jest wiele drog, ktore prowadza do wiary i Boga. Ciekawostki mnie nie do prowadzily.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
8 stycznia 2016r. o 13:55
xl pisałam o tym chyba w temacie o 6-latkach - to nie jest jedyny zarzut wobec nauczycielki. Nie będę ich dokładnie przytaczać bo obawiam się że jeśli przypadkiem pani ta czyta bolec może się jeszcze bardziej mścić na dziecku. Owszem rozmawiałam, wyparła się wszystkiego. Może to ta sama osoba co mi wmawia że żyję w świecie plotek i insynuacji :P ?
Dyrektorka nie ma nigdy czasu porozmawiać.
Zmieniamy szkołę bo ta walka z wiatrakami stała się już zbyt męcząca.

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego