Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

14505
DP
25 lutego 2016r. o 17:20
Jezus kiedyś mówił do uczniów: „Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują, abyście się stali synami Ojca waszego, który jest w niebie, ponieważ On sprawia, ze słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych… Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, Ojciec wasz nie przebaczy wam także waszych przewinień” (Mt 5,44-45. 6,14-15).
Czy nie taka nauka powinna dominować w domu Boga.
Skoro kościół miesza się do polityki i biznesu to ile warte są te słowa.
Jezus wchodząc do świątyni ...... rozgniewał się widząc jaki robi się tam Biznes.
Niech ksiądz mówi o miłości, wdzięczności i przebaczeniu, bo do tego powołał go BÓG.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 lutego 2016r. o 17:35
Tolerancja , wzajemne poszanowanie i szacunek -- czyje to nauki ?

" BĘDZIESZ MIŁOWAŁ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO "
/ Ewangelia Mateusza rozdział 22 /

" BĘDZIESZ MIŁOSIERNY " " CHCĘ RACZEJ MIŁOSIERDZIA NIŻ OFIARY "
/ Jezus nie żąda ofiar / ani ludzkich ani zwierząt.

Jak się to ma w przypadku osób homoseksualnych.Dlaczego ta grupa ludzi jest przez kościół i wiernych tak piętnowana ?
Dlaczego rodacy mający inne poglądy polityczne lub światopoglądowe postrzegani są jak wrogowie .[img=1456418138_3xttin5.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~śmiechu warte... niezalogowany
25 lutego 2016r. o 18:15
...a ja się nadal pytam. Co Pan robi z kupami pozostawionymi przez Pana pieski?. Pytam...ponieważ tam gdzie one się załatwiają, a ni w pobliżu i nawet w ogleglości 200-250m nie ma pojemnika na psie odchody. Pytam ponieważ nigdy nie widziałem Pana z woreczkiem na psie odchody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2016r. o 18:28
PanM napisał(a): Tolerancja , wzajemne poszanowanie i szacunek -- czyje to nauki ?

" BĘDZIESZ MIŁOWAŁ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO "
/ Ewangelia Mateusza rozdział 22 /

" BĘDZIESZ MIŁOSIERNY " " CHCĘ RACZEJ MIŁOSIERDZIA NIŻ OFIARY "
/ Jezus nie żąda ofiar / ani ludzkich ani zwierząt.

Jak się to ma w przypadku osób homoseksualnych.Dlaczego ta grupa ludzi jest przez kościół i wiernych tak piętnowana ?
Dlaczego rodacy mający inne poglądy polityczne lub światopoglądowe postrzegani są jak wrogowie .[img=1456418138_3xttin5.jpg]


Słowo Boże konkretnie ,,mówi ‘’ i pokazuje co jest grzechem i obrzydliwością dla Boga . Poszukaj w Biblii a zobaczysz ,że jest to złe . Kiedy widzę w niektórych państwach ,że pary homoseksualne mogą adoptować dzieci to nie zgadzam się z tym . Co oczywiście nie oznacza ,że jestem agresywnie nastawiony do tych ludzi . Oczywiście w naszym świecie który oddala się od Boga coraz bardziej ludzie zatracają to co biblijne ,wartościowe ,moralne ,budujące nie psujące serca . Kiedyś oglądałem stary ciekawy urywek filmu . Było to nagranie oczywiście czarno białe i nagrani byli ludzie w kinie oglądali pierwsze filmy jakie zrealizował człowiek . Na dzisiejsze czasy film był wręcz śmieszny . Gość strzela do drugiego a ten w komiczny sposób upada . Co ciekawe ludzie którzy oglądali ten film byli przerażeni . Jakże ich ,,serce ‘’ było wrażliwe i myślę ,że można by tutaj powiedzieć o wielu kwestiach . Dzisiaj przy urywaniu głów w filmach i wychodzących jelitach ludzie zasypiają . Dzieci w grach zabijają ludzi krew się leje nikt o tym nie mówi wszystko jest ok . Dzisiaj jest mnóstwo wojen w Chinach i w państwach islamskich morduje się ludzi za wiarę . Co jakiś czas są jakieś wzmianki ale kogo to ,,rusza ‘’ . Ważne jest czy Lechu to Bolek . Tak Panie M wygląda świat odchodzący od Boga i będzie on wyglądał jeszcze gorzej do czasów ponownego przyjścia Jezusa . Niestety dla mnie ,jestem pewny ,że homoseksualizm będzie coraz bardziej,, normalny’’ ( nie boję się użyć tego słowa ) będzie coraz więcej wojen a my będziemy na te informacje reagować jak na reklamę margaryny . Politycy I ,,garstka ‘’ ludzi która rządzi światem jeszcze bardziej będą mieli kontrolę nad ludźmi . Tak Panie M wierzący aby starać się nie ,,zwariować ‘’ powinni miłować być miłosierni i starać się oddzielać od zwariowanego świata w którym lont dochodzi do swojego ostatecznego punktu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
25 lutego 2016r. o 19:27
a tak naprawdę to jaki miał być "przekaz"?
bo dużo słów a mało " treści"

kiedyś też były gry tyle że na powiedzmy Commodore ,kiedyś byli i geje tyle że to ukrywano,były również wojny ,każda z nich okrutna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 lutego 2016r. o 19:52
PanM napisał(a): Tolerancja , wzajemne poszanowanie i szacunek -- czyje to nauki ?

" BĘDZIESZ MIŁOWAŁ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO "
/ Ewangelia Mateusza rozdział 22 /

" BĘDZIESZ MIŁOSIERNY " " CHCĘ RACZEJ MIŁOSIERDZIA NIŻ OFIARY "
/ Jezus nie żąda ofiar / ani ludzkich ani zwierząt.

Jak się to ma w przypadku osób homoseksualnych.Dlaczego ta grupa ludzi jest przez kościół i wiernych tak piętnowana ?
Dlaczego rodacy mający inne poglądy polityczne lub światopoglądowe postrzegani są jak wrogowie .[img=1456418138_3xttin5.jpg]


Kościół naucza etyki i życia zgodnie a Etycznymi prawami zapisanymi w Biblii, tego można się nauczyć , zwłaszcza gdy słyszy się To na co niedzielnej mszy. Natomiast problem jest natury moralnej. Każdy ma swoje własne zdanie na temat homoseksualistów i związane z tym rozterki, ale natury moralnej, nawet szeroko pojęta tolerancja pada na łopatki, gdy słyszę o tworzeniu ''pełnych rodzin'' przez tych ludzi. Wybaczcie szczerość ale moim skromnym zdaniem godzi to w Naturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lutego 2016r. o 19:56
o ile wiem to natura z tym sobie poradzi. ;) piszesz jakby problem był od dzisiaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lutego 2016r. o 20:05
~ napisał(a): ... nie podają niczego co wymyślili sami, a WYŁĄCZNIE TO, ...


No zgadza się , słudzy Watykanu powtarzają to , co wymyślili wcześniejsi władcy Piotrowego Placu . To się nazywa tradycja :D

~ napisał(a):
Bóg jest jaki jest, a nie taki jak ty i Bułhakow byście chcieli!


Zaimek osobowy " ty " należy pisać dużą literą , chyba że Kolega mnie nie szanuje , jako dyskutanta :D
Jest jaki jest ...też się zgadza , tyle tylko , że Biblia nie jest mi autorytetem. Uważam , że została napisana nie przez proroków , a kosmitów , którzy nie mają skrupułów jeśli chodzi o bombardowanie meteorytami , potopy i inne atrakcje , jak na przykład eksperymenty medyczne na Hiobie :) Oczywiście dla naszego dobra :) Ciekawym , co się stanie , kiedy dobra tej planety zostaną już doszczętnie wyeksploatowane. Zostawią ludzką rasę samej sobie , czy znowu potop , asteroida , tudzież totalna rozpierducha nuklearna ? Stawiam na trzecią opcję , tyle tego , że aż żal nie skorzystać :D

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza