Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~~Zielonobrunatna Krwawnica niezalogowany
8 listopada 2020r. o 12:38
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a):
PanM napisał(a): W przeciągu tygodnia kościoły odwiedza kilkadziesiąt razy tyle ludzi co protesty.
Wszystko pozamykane poza kościołami . A tam szerzy się prawdopodobnie zarzewie chorób.
Nie tylko sama indoktrynacja . To chyba kara za grzechy prawdziwych Polaków katolików.

Poniżej jeden z naszych przodków . Niestety ateista.[img=1604777683_0qxp7yb.jpg]

To twój ojciec , czy dziadek?
kochanek babci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 listopada 2020r. o 17:10
Tak czy siak praprzodek. Kto by wiedział z kim sypiała jego babcia.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnobiała Miechunka niezalogowany
8 listopada 2020r. o 17:14
удалите,пожалуйста! .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 listopada 2020r. o 13:27
Pomoc Caritasu to to samo co za komuny pomoc partyjna swoim.
Tylko swoi się zmienili

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Blond Kobea niezalogowany
9 listopada 2020r. o 14:07
A jaka to pomoc była tym swoim?

Tym co chcieli np. ochcić dziecko?

Tym co chcieli wyjechać np. do Niemiec czy USA?

Pytam bo nie znam tych realiów. Pozdro:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
9 listopada 2020r. o 14:20
PanM napisał(a): Tak czy siak praprzodek. Kto by wiedział z kim sypiała jego babcia.

Tak czy siak uzgodnijmy taki konsensus.
Pan jesteś dziełem ewolucji a wierzący to dziełem Boga.
Pan się poczuje lepiej, a i my będziemy spokojniejsi, że nie mamy małpy wśród swoich protoplastów. I w ten sposób i wilk będzie syty i wilk syty ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 listopada 2020r. o 14:28
~~Różowy Len napisał(a):
PanM napisał(a): Tak czy siak praprzodek. Kto by wiedział z kim sypiała jego babcia.

Tak czy siak uzgodnijmy taki konsensus.
Pan jesteś dziełem ewolucji a wierzący to dziełem Boga.
Pan się poczuje lepiej, a i my będziemy spokojniejsi, że nie mamy małpy wśród swoich protoplastów. I w ten sposób i wilk będzie syty i wilk syty ;)


W pewnym sensie ok.
Ja wiem że wszystko jest dziełem ewolucji A " Len " i jemu podobni wierzą że stworzył ich bóg.
Czy tak będzie dobrze ?
Co do protoplasty mąłpa nie jest najgorszą wiadomością . Gdy się bardziej zagłębić w dostępną wiedzę dojdziemy do pierwotniaków .


Dopisane 09.11.2020r. o godz. 14:28:

https://businessinsider.com.pl/technologie/nauka/pierwsze-slady-zycia-na-ziemi-naukowcy-odkryli-najstarsze-organizmy/r5v7x5e

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2020r. o 14:52
Przemo , ja nie wierzę , ja wiem , że jestem duchowym fragmentem Stwórcy , jak my wszyscy . Len też to czuje , ale to Ty chcesz być potomkiem małpy , niech Ci będzie :D

Wolny wybór Friedmana :D ... głupi ateisto :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza