Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~~Rozmaryn niezalogowany
9 listopada 2020r. o 14:59
panna wyzywa od głupich ,a sam durny.

mimo że chwali się przeczytanymi książkami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Szarłat niezalogowany
9 listopada 2020r. o 15:31
PanM napisał(a):

Ja wiem że wszystko jest dziełem ewolucji A " Len " i jemu podobni wierzą że stworzył ich bóg.
Czy tak będzie dobrze ?



Może i ewolucja jest dziełem Boga chłopski filozofie? Myślisz, że 7 dni stworzenia jest równa si 7 dniom ludzkim?

Mało w Biblii jest niebezpośrednich przypowieści.

Twoja wiedza zarówno naukowa, jak i teologiczna jest na poziomie małego zagubionego dziecka szukającego po omacku. Potwierdza to , to że posługujesz się prymitywnymi memami, sam od siebie nie masz nic ważnego do powiedzenia.

To przykre, bo w twoim wieku powinieneś już coś mieć do powiedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 listopada 2020r. o 17:01
+

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 listopada 2020r. o 17:16
~~Rozmaryn napisał(a): panna wyzywa od głupich ,a sam durny.

mimo że chwali się przeczytanymi książkami


jakimi?
Bułhakow i jakaś tam Klein?
pamiętasz jeszcze z jakieś dwa,trzy inne tytuły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 listopada 2020r. o 17:57
~~Łososiowy Szarłat napisał(a):
PanM napisał(a):

Ja wiem że wszystko jest dziełem ewolucji A " Len " i jemu podobni wierzą że stworzył ich bóg.
Czy tak będzie dobrze ?



Może i ewolucja jest dziełem Boga chłopski filozofie? Myślisz, że 7 dni stworzenia jest równa si 7 dniom ludzkim?

Mało w Biblii jest niebezpośrednich przypowieści.

Twoja wiedza zarówno naukowa, jak i teologiczna jest na poziomie małego zagubionego dziecka szukającego po omacku. Potwierdza to , to że posługujesz się prymitywnymi memami, sam od siebie nie masz nic ważnego do powiedzenia.

To przykre, bo w twoim wieku powinieneś już coś mieć do powiedzenia.


Obrazki są dla tych mniej rozgarniętych którzy nie rozumieją przekazu z tekstu.
Tu masz następny jeśli potrafisz czyta.[img=1604941064_q26bzf2.png]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Szarłat niezalogowany
9 listopada 2020r. o 18:04
Człowiek w twoim wieku, a nadal się ośmiesza na całą okolicę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 listopada 2020r. o 19:38
Dobra Przemo , ale kto zaprojektował Ewolucję ? Przecież to jest bardzo skomplikowany cykl procesów chemiczno fizycznych , których najlepszym specom nie udało się odtworzyć w laboratoryjnych warunkach . Co qurwa przypadek , jak z koronaświrusem ?

Spieszę donieść Głupia Papugo " Doktryna szoku " :) , ale Tobie akurat polecam " Dobry Omen " śp. Pratcheta bo na Bułhakowa również śp. to masz za mało szarych komórek.

W Dobrym Omenie Hrabia Pratchet , autor przygód Rencewida pisze o sporze diabła z aniołem . Odwieczna walka dobra ze złem. Tam dowiedziałem się , że skrzydła demonów bywają czystsze niż skrzydła aniołów :D

Ale idea jest taka ... zróbmy coś razem diabeł i anioł , żeby nie dopuścić do apokalipsy.
Kiedy to czytałem , to jeszcze nie wiedziałem , czym jest apokalipso .

Dzisiaj w dobie koronaświrusa może warto wrócić do lektury Janka z Padmos Głupia Papugo ?

Odstaw te świerszczyki Pleyboja :D Ta literatura , podobnie jak oko.press Ci nie posłuży :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rozmaryn niezalogowany
9 listopada 2020r. o 19:46
panna czegoś tu jeszcze brakuje?

siedmiu wspaniałych ,albo krasnoludków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza