Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

9984
#gover nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 18:04
misiekELF napisał(a): E tam...jakbyś znał kobiety to byś wiedział że zawsze są troszeczkę w ciąży

Wlasnie. Znaczna czesc autorytetow naukowych, zwolennikow teorii ewolucji, odwoluje sie do faktu (wolne tlumaczenie z angielskiego)
"troszeczkowatosci ciazy".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mjm niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 18:22
Jestem za ewolucją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 stycznia 2016r. o 18:24
~ napisał(a):
Jak widzę to Pan wcale nie szanuje wiernych.

I powtórzę swoją radę, proszę czasami nie przekroczyć tę bliską już dla Pana granice obrażania uczuć religijnych :D

***************************************************************
Zastanawia mnie co Pan ma na myśli dając mi tą radę.Co to takiego mogło by mnie spotkać gdybym przekroczył wyznaczoną przez Pana granicę uczuć religijnych.
Przyznam szczerze że często myślę jakie są kryteria wyznaczania tych granic.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 19:15
widzę że nadal nie wiecie kogo jesteście ''dziełem'' :D
a może ja zapytam...
jaka jest różnica?
mama z tatą ''se legli'' i ''se zmajstrowali'' dzidziusia...

tadammmm...i oto jestem chociaż już nie ''dzidziuś'' ;)

a co do granicy'' obrazy uczuć '' to jest ona dzisiaj bardzo ,bardzo ''giętka''
jednego urazi słowo ''sukienkowy'' a innego ''klecha'' a to śmieszne prawo dzisiaj stanowi tak że nawet jednostka czyli ja lub ktoś tam inny może wnieść pozew o obrazę ''uczuć''a sądy jakie są każdy widzi ....
wybitnie ''katolickie'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 19:26
Falco ty się tu nie wymądrzaj ,w pośredniaku byłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 19:28
PanM napisał(a): EWOLUCJA - proces przemiany organizmów związany z miejscem pobytu sposobem odżywiania się oraz warunkami do utrzymania gatunku.

Proces ten rozłożony jest w bardzo długich przedziałach czasowych .Fakt ten uniemożliwia bezpośrednią obserwację na przestrzeni jednego lub kilku pokoleń .
...

Do takiej definicji ewolucji, to podejrzewam, że nawet kreacjoniści nie mieliby uwag :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2016r. o 19:29
wysil si odrobinę bo powielasz tylko moje wpisy...

już ci wcześniej powiedziałem kiedy pytałeś mnie o pracę że musisz się co nieco podszkolić ...
nawet na pomocnika nie masz kwalifikacji ...
ucz się chłopie,ucz... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dzieciata niezalogowany
12 stycznia 2016r. o 19:31
falco napisał(a): widzę że nadal nie wiecie kogo jesteście ''dziełem'' :D
a może ja zapytam...
jaka jest różnica?
mama z tatą ''se legli'' i ''se zmajstrowali'' dzidziusia...

tadammmm...i oto jestem chociaż już nie ''dzidziuś'' ;)

a co do granicy'' obrazy uczuć '' to jest ona dzisiaj bardzo ,bardzo ''giętka''
jednego urazi słowo ''sukienkowy'' a innego ''klecha'' a to śmieszne prawo dzisiaj stanowi tak że nawet jednostka czyli ja lub ktoś tam inny może wnieść pozew o obrazę ''uczuć''a sądy jakie są każdy widzi ....
wybitnie ''katolickie'' :D
A tam "se legli" ,też coś ,ja tam nie ległam i dzidziuś jest ,nawet dwa ,to już musi się musowo legać,,jakie te ludzie staroświeckie so ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza