Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

11445
PanM
10 lutego 2016r. o 0:15
~ napisał(a): Troll zwłaszcza stary program Kononowicz - żeby nie było niczego;-)
Nic nie wie, na niczym się nie zna, bez wykształcenia.
A w każdej sprawie i w każdym temacie wszystkich poucza.

I nie zamierza zapaść się pod ziemię że wstydu.


Załóż swój temat , jak ktoś tam zajrzy możesz poszaleć.
Ja na nie swoje nie zaglądam.
Kto ci broni mieć pomysł na ciekawy temat.
NA PRZYKŁAD -- " Czy u spowiedzi trzeba mówić księdzu prawdę ? "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2016r. o 0:18
~ napisał(a):
A w każdej sprawie i w każdym temacie wszystkich poucza.

I nie zamierza zapaść się pod ziemię że wstydu.


taka jest natura ignoranta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2016r. o 11:19
Jestem ojcem dwóch dorosłych synów którzy są szczęśliwymi tatusiami mają po jednym dziecku,więc zażartowałem że jeśli się dobrze postarają o jeszcze jedno dziecko to dostaną od Państwa po 500zł .Reakcja była piorunująca ,,niech sobie wsadzą te 500 zł ''. Te pieniądze w ogóle nie podniosą niżu demograficznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 lutego 2016r. o 14:56
Pięćset + stanęła na drodze ustawom znacznie ważniejszym i korzystnym społecznie długofalowo -- KWOTA WOLNA I WIEK EMERYTALNY do kosza ?


Dopisane 22.02.2016r. o godz. 14:56:

Przyglądajcie się temu na przykładzie Bolesławca --- procedury , zaangażowanie urzędów ,

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~razdwatrzy niezalogowany
22 lutego 2016r. o 15:09
Jakby PO wprowadziło program 500+ byście inaczej mówili, przyznajcie się! Stronniczość. Jakby PIS wam dałby ogień jak mityczny Prometeusz jestem przekonany, że byłoby to samo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2016r. o 15:11
PanM napisał(a):
" Czy u spowiedzi trzeba mówić księdzu prawdę ? "


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2016r. o 15:30
~razdwatrzy napisał(a): Jakby PO wprowadziło program 500+ byście inaczej mówili, przyznajcie się! Stronniczość. Jakby PIS wam dałby ogień jak mityczny Prometeusz jestem przekonany, że byłoby to samo!


Co ma do tego PO? Głupota nie jest przypisana do żadnej partii politycznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lutego 2016r. o 17:31
Dostałem 500 złotych. Zamieniłem je w sklepie na Pampersy, zeszyty, kiełbasę i wódę. To dobrze dla gospodarki czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza