Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

~ niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 20:36
~ napisał(a):
~mama napisał(a): Czy ktos dzisiaj dostał przelew pieniedzy?Przez dwa miesiace byly wypłacane 13 a dziś nie ma przelewu?


ja też miałam 13 i też nie mam przelewu. może się już pieniądze skończyły?:)

Ja dostałem 22. Mają czas do ostatniego dnia miesiąca. Spokojnie, będą :) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ojciec niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 22:17
to 500 to żenada mieszkam z synem sam nanosiłem dokumętów całą stertę i dalej nic bo stale czegos potrzebują niewiadomo czego jak nie piyu to umowy to zaświadczeń to podpisu byłej żony masakra i tak od trzech miesiecy przestałem w to wierzyc muszę radzic samemu dalej bo nasz rząd to banda indywidualistów i trzeba liczyc na siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szacunek do siebie niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 22:29
Szanowni Państwo, pragnę poinformować iż nie pobieram 500+ i jestem z tego tytułu bardzo szczęśliwa. Czuję ogromną satysfakcję, że potrafię utrzymać dziecko bez tego 'wsparcia'. Gdybym chciała to mam możliwość kombinacji by dostać tą zapomogę ale nie chcę i dzięki temu nie cierpi mój honor i godność- a to jest znacznie cenniejsze niż marne 500zł. Pozdrawiam wszystkich i życzę innych rozwiązań niż 500 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 10:02
~Szacunek do siebie napisał(a): Szanowni Państwo, pragnę poinformować iż nie pobieram 500+ i jestem z tego tytułu bardzo szczęśliwa. Czuję ogromną satysfakcję, że potrafię utrzymać dziecko bez tego 'wsparcia'. Gdybym chciała to mam możliwość kombinacji by dostać tą zapomogę ale nie chcę i dzięki temu nie cierpi mój honor i godność- a to jest znacznie cenniejsze niż marne 500zł. Pozdrawiam wszystkich i życzę innych rozwiązań niż 500 :)


to jak ci dadzą wcześniejszą emeryturę to nie korzystaj z tego, nie korzystaj ze szpitali i nfz lecz się prywatnie, nie kupuj w dyskontach tylko w delikatesach i bądź szczęśliwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 10:47
To gops z Kruszyna wyplaca bo opieka na Cichej nie ma pieniedzy na te 500 plus a gops nie ma pieniedzy zeby dalej wyplacac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paula niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 11:54
Tak myślałam że miesiąc dwa będą wypłacać a później już nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 czerwca 2016r. o 13:46
Odsyłam do źródła :)
http://www.program500plus.pl/files/ustawa-o-pomocy-panstwa-w-wychowywaniu-dzieci-z-dnia-11-lutego-2016.pdf
Jakby co, masz jeszcze Strasburg w zanadrzu ;)

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
14 czerwca 2016r. o 21:04
~Szacunek do siebie napisał(a): Szanowni Państwo, pragnę poinformować iż nie pobieram 500+ i jestem z tego tytułu bardzo szczęśliwa. Czuję ogromną satysfakcję, że potrafię utrzymać dziecko bez tego 'wsparcia'. Gdybym chciała to mam możliwość kombinacji by dostać tą zapomogę ale nie chcę i dzięki temu nie cierpi mój honor i godność- a to jest znacznie cenniejsze niż marne 500zł. Pozdrawiam wszystkich i życzę innych rozwiązań niż 500 :)

Masz możliwość kombinacji i szanujesz siebie? Coś tu jest nie tak...
W programie 500+ nie chodzi tylko o utrzymanie bieżące. Mądrzy rodzice, których stać na bieżące wydatki, odłożą comiesięczny dodatek na przyszłość dziecka. Proponuję jeszcze raz przemyśleć swoje stanowisko i pomyśleć nie tylko o swojej dumie (snobiźmie?), ale o swoich dzieciach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.