Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".
~ niezalogowany
23 lutego 2016r. o 23:27
~xxxzz napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): byle bez polskich barw, bo będzie to słusznie uważane za bezczeszczenie symboli narodowych, poza tym wynajmij sobie ochrone


Nie napinaj się pieniaczu .Niedługo te tablice i ci żołnierze wrócą na swoje miejsce .Na śmietnik historii.

a ty razem z nimi matole


No to "pięknie" oceniłeś tych żołnierzy. Gratulacje !! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2016r. o 23:32
skorn napisał(a): Na pewno nie na zasadzie walki ramię w ramię.


Nieważne czy ramię w ramię czy dupa w dupę - ważne że po tej samej stronie co hitlerowskie sukinsyny !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2016r. o 23:34
Roman próbuje przykleić się do wszystkiego modnego: tablica smoleńska,NDP Żołnierzy Wyklętych,..nerwowe ruchy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
23 lutego 2016r. o 23:34
Żołnierze Wyklęci, zawsze będą budzić kontrowersje, strzelali do niewinnych ludzi, zabijali i mordowali Polaków, tylko dlatego, że byli komunistami. Zamiast złożyć broń po wojnie, biegali po lesie i urządzali łapanki, napady i akcje odwetowe.
Wojna w ludziach wywołuje złe instynkty.

Należy uczcić ich pamięć, ale czy to byli bohaterowie? Czy różnili się od komunistycznych fanatyków ? Wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 lutego 2016r. o 23:43
Żołnierze wyklęci -- kim są ? MOIM ZDANIEM BANDYTAMI

To zależy kto ich ocenia .Człowiek normalny czy nawiedzony dziwny czlowiek .
Żołnierze wyklęci w rozumieniu dzisiejszego prawa wolnej rzeczypospolitej jawią się jako bezmyślni bezwzględni bandyci.

Czy według obowiązującego prawa wolnej rzeczypospolitej ktokolwiek ma prawo do samosądów ?

Zatem jakim prawem ktokolwiek dzisiaj odważa się czcić ludzi / bandytów / preferujących samosądy .

Zastosowana autokorekta


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 lutego 2016r. o 23:48
Polska w okresie stalinizmu to było praworządne państwo? Zdurniał pan do reszty.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 lutego 2016r. o 23:59
skorn napisał(a): Polska w okresie stalinizmu to było praworządne państwo? Zdurniał pan do reszty.


Polska zawsze była Polską .Jednak jej siła i pozycja zależna była od stosunku Polaków do Polaków.

Co najmniej niezrozumiałe jest , po co niektórzy na siłę szukają wrogów.
Panie Alter - dlaczego chce Pan mnie nienawidzić ? a mnie Pan za śmiertelnego niemal wroga ? Zamordowałem kogoś z Pana rodziny ? Pozbawiłem Pana pracy ? Zabrałem Panu żonę ?
Proste pytania do nieznajomego człowieka ?
Odrzuciłem Pańskie zaloty ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 lutego 2016r. o 0:08
Pierw obrzuca pan wszystkich łajnem, a później robi z siebie męczennika. Dobrze panu w szambie, to proszę tam sobie siedzieć, ale samemu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza