Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
13054
#kajtek68 nieaktywny
22 marca 2016r. o 10:30
Dziękuję papugo za odpowiedź :)
Tego ks. Stanisława Małkowskiego nadal nie znam, nie czytałem, nie słyszałem :P
Myślałem, że cytujesz jakiegoś innego ks. Stanisława Małkowskiego, który jest np. rzecznikiem Episkopatu Polski lub totumfackim abp Wojciecha Polaka i dlatego tak bardzo rażą Ciebie jego poglądy ;)

Pannazdzieckiem napisał(a): ... Starszego ode mnie...

kulturalny chazarze,
jeszcze sobie nie przypominam swojego piątego krzyżyka !
Dlatego, albo pomyliłeś się w rachunkach, albo nie pamiętasz czym się już chwaliłeś :|

Miłego urwipołcie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2016r. o 14:02
~KOD napisał(a):
~Dyzio napisał(a): Co tam z kodziarzami, jeszcze głodują? :D :D :D

Jestem po sutej kolacji ...ku :P


odstaw te prochy co łykasz z kolacją frajerzyno

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2016r. o 14:09
Wyborca ma pamięć złotej rybki - ten felieton to dowód prawdziwości tej tezy!

PO czyli tusk i kopacz na zlecenie merkel wydoili Polskę prawie w 100% rozkradli, rozgrabili, zadłużenie zewnętrzne ponad BILION (o wewnętrznym nie wspominając), zlikwidowane stocznie huty kopalnie, polskie zakłady przekazane za napiwki zagranicy, sprzedali ,zniszczyli doszczętnie! Okradli Polaków na 150 mld z kont OFE, rozwalili służbę zdrowia, ZUS zbankrutował, ratyfikowali ACTA, nie wykonali 48 wyroków TK, za "Donald ma Tole" zamykali do więzienia, patriotycznych kibiców trzymali nawet 3 lata we więzieniu bez najmniejszej winy, brutalnie rozwalali demonstracje patriotyczne, strzelali do górników, żartownisia internetowego o 6-tej aresztowała brygada antyterrorystów, ŻADNA z miliardowych afer nie została rozliczona, za wybuczenie UBeka na uniwersytecie zamykali we więzieniu! Został tylko "ch*j, d*pa i kamieni kupa". Dzisiaj unieśli swoje tłuste tyłki znad ośmiorniczek za pieniądze podatnika i "bronią demokracji". To tak jakby esesmani z Auschwitz demonstrowali przeciw antysemityzmowi! Kwiczą bo za miliardowe malwersacje grożą tym zbrodniarzom wieloletnie więzienie, gdzie wtedy była KE kiedy w 60 dni po zabiciu PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO ,komorowski zwolnił i rozwiązał całą KRRIT.
Skarżycie się do Niemiec na Polskę. Wy zdrajcy i bandyci! Przegraliście... dostaliście kopa, leżycie już na deskach, ale jeszcze wierzgacie nogami! Zamiast się z tym pogodzić to kwiczycie, skamlecie, płaczecie i na kolanach żalicie się całemu światu jaka to krzywda was spotkała. Wiem, że innego sposobu na życie nie macie, ale do roboty trutnie!
Najmijcie się do śniegu, bo akurat zima jest.
Pozdrawiam was świnie waszym ulubionym kwi, kwi i chrum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
22 marca 2016r. o 14:41
Miałem nadzieję 213.199.223.***, że tylko przy filmach zaliczasz taki odlot.
Widocznie myliłem się.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
22 marca 2016r. o 14:48
ładnie pojechał 213.199.223.***, dobrze że tylko po nagłówkach, bo jakby tak rozwinąc każdy wątek , to by forum zabrakło, ale robotę to im za lekką wymyśliłeś - nie ma śniegu, nie spocą się nawet :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
22 marca 2016r. o 14:56
jr napisał(a): ładnie ...

I według Ciebie, czemu ma służyć to jechanie ?
Poprawie samopoczucia biednego ...ka ?
Bo chyba nie rozkodowaniu KOD-u ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do matołów niezalogowany
22 marca 2016r. o 15:07
Bardzo dobrze podsumowane! Tylko glupiec,slepiec, dziwny czlowiek ,dureń moze popierac PO albo Nowoczesna! PO skarży sie do niemcow ktorzy zabijali naszych rodaków podczas drugiej wojny swiatowej, ktorzy napadli na nas. PO zdrajcy!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~I niezalogowany
22 marca 2016r. o 15:43
Kto jest kim – piękne opracowanie postaci KOD

http://www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza