Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niech żyje KOD! Niech żyje demokracja!
2900
#falco nieaktywny
22 marca 2016r. o 17:19
nadal ne potrafię zrozumieć tych waszych zachowań ...
jedyny wniosek jaki wyciągam z tych waszych PO-PISów słownych to taki że nieważne jest dla was czyim będziecie niewolnikiem ...
ważne dla was a dla mnie śmieszne jest to że chcecie nimi być...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do falco niezalogowany
22 marca 2016r. o 17:30
Ty jak juz coś napiszesz to ..."boki zrywac". Najlepiej weź rozpęd i głoweczka w ścianę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 marca 2016r. o 17:37
oooo !!!!
klakierek już coś napisał :D

pomijając twoje wpisy to ja właśnie boki zrywam czytając że ''badania opon nie wykazały śladów materiałów wybuchowych''
myślę że trzeba by było zachęcić Antoniego ''brzozę ''M. do powołania specjalnej nadkomisji by zbadała czy komisja -ta od opon :D (oczywiście składająca sie z wybitnych światowych ekspertów)nie popełniła błędów...
bo ja myślę że to był zamach... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAN niezalogowany
22 marca 2016r. o 18:34
NIECH KODZIARZE,LEWAKI TERAZ POSKACZĄ W PROTESCIE PRZECIWKO ZAMACHOM W BRUKSELI.NIECH POŁAPIĄ SIĘ ZA RĄCZKI WEZMĄ TĘCZOWE FLAGI I BRONIĄ UNII
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 marca 2016r. o 18:49
:D
teraz piszesz jako DAN?
a może odpowiedz mi czym różni się islamizacja od pislamizacji?
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ta niezalogowany
22 marca 2016r. o 18:51
Tym, Falco, że powiem Ci jedynie spireda*aj, ale łba durnego Ci nie obetnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 marca 2016r. o 18:53
bóg zapłać dobry człowieku :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DAN niezalogowany
22 marca 2016r. o 19:03
TYM ŻE TEN CAŁY TEN KOD,PO,NOWOCZESNA GODZI SIĘ ŚLEPO NA WSZYSTKO CO UNIA PROPONUJE.A PIS WIDZI REALNE ZAGROŻENIA PŁYNĄCE Z ISLAMU.OWOCE JUŻ ZBIERACIE. NIEDŁUGO BEDA ODCINAĆ ŁBY NA ULICACH.KTO TEGO NIE WIDZI JEST ŚLEPY.NIE WIEM CZY PAMIĘTASZ SOKOLE NIELOCIE JAK PANI KOPACZ DO NIEDAWNA NALEGAŁA NA PRZYJMOWANIE UCHODZCÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza