Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ccc niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 20:49
Podajcie choc dwa przypadki szykanowania? To ze jedna osoba wypisuje bzdury i jest ciagana po sadach to nie znaczy ze to jest działanie systemowe. Uważam iż pan Relich jest dobrym burmistrzem ma dużo asertywności i mimo ze nie jest z mojej bajki nie widzę dla niego konkurencji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 8:18
Kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą.

W tym jednak przypadku to się nie sprawdzi. Usiłujesz zrobić z ludzi durniów.

O ile wiem człowiek został uniewinniony przez sąd drugiej instancji. Czyżbyś o tym nie wiedział? Nie sądzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 14:48
~ccc napisał(a): Podajcie choc dwa przypadki szykanowania? To ze jedna osoba wypisuje bzdury i jest ciagana po sadach to nie znaczy ze to jest działanie systemowe. Uważam iż pan Relich jest dobrym burmistrzem ma dużo asertywności i mimo ze nie jest z mojej bajki nie widzę dla niego konkurencji

MOJA RODZINA BYŁA SZYKANOWANA PRZEZ TEGO WREDNEGO CZŁOWIEKA ,BYLIŚMY WZYWANI NA POLICJĘ I SKŁADALIŚMY ZEZNANIA ,NAWET POLICJANTKA KTÓRA PISAŁA PROTOKÓŁ WYŚMIAŁA SIĘ Z NIEGO.OCZYWIŚCIE BYŁY TO TYLKO CHAMSKIE POMÓWIENIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 15:08
W Gminie Nowogrodziec mieszkanie komunalne w starych poniemieckich budynkach które są zagrzybione i zawilgocone czynsz za najem kosztuje 6,10zł za 1m2,natomiast w Bolesławcu piękne i nowe mieszkania spółdzielcze kosztują 1,81za 1m2 plus 1.86zł na fundusz remontowy co daje łączną kwotę 3,67złza 1m2.Panie CCCmoże to wytłumaczysz mieszkańcom gminy Nowogrodziec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 15:33
Prowadzenie dochodzenia i skladanie wyjaśnień po wezwaniu przez policję nie jest szykanowaniem standardową procedurą dojścia do prawdy przez uprawnione organa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 19:39
Tylko ty sam wierzysz w swoje brednie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
11 czerwca 2016r. o 22:32
~ napisał(a): Tylko ty sam wierzysz w swoje brednie.


Nieprawda - ja też :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 10:47
Ty też sam wierzysz w swoje brednie? To jakaś plaga się robi? Daj spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza