Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 czerwca 2016r. o 14:29
Źle odczytałaś moje intencje 178.37.209.***.
Zapewniam, że mieszkańcy Gminy Nowogrodziec nie są moimi pracodawcami.
Pozdrawiam

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 20:20
~Papuga napisał(a):
~ napisał(a):
~ccc napisał(a): Podajcie choc dwa przypadki szykanowania? To ze jedna osoba wypisuje bzdury i jest ciagana po sadach to nie znaczy ze to jest działanie systemowe. Uważam iż pan Relich jest dobrym burmistrzem ma dużo asertywności i mimo ze nie jest z mojej bajki nie widzę dla niego konkurencji


Nie wiem kim jesteś ccc i jaki masz kontakt z naszym burmistrzem ,być może jesteś burmistrzem a być może masz za zadanie być adwersarzem internautów , ale ja mam pytanie: ile konkretnie urzędnicy z Gminy Nowogrodziec złożyli doniesień do prokuratury i policji na swoich obywateli ,którzy nie zgadzają się ze sposobem zarządzania gminą? , ile sam burmistrz złożył takich doniesień na swoich wyborców ?,ja wiem ,że jedno na pewno osobiście, ile takich doniesień złożyli urzędnicy na "prośbę " burmistrza ? , i czy te doniesienia mają związek z zakupami sprzętów dla policji ? .

Bardzo daleko odeszła władz samorządowa od idei samorządowej to wy macie bronić i dbać o nasze interesy a nie zamykać nam usta sądami , my wszyscy podlegamy ocenie społecznej ale urzędnicy szczególnie. Jak nie odpowiadają wam zasady demokratyczne to proszę się przenieść do Ugandy.


A czy Burkina Faso też może być, czy to jednak ma być Uganda ??

Ciebie wredna Jędzo wysłał bym do plemienia Zulu Gula tam szybko spalili by cię na stosie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 20:20
kajtek68 napisał(a): Źle odczytałaś moje intencje 178.37.209.***.
Zapewniam, że mieszkańcy Gminy Nowogrodziec nie są moimi pracodawcami.
Pozdrawiam



Przepraszam jeżeli tak, ale sprawa jest bardzo poważna ,jeżeli już na podstawowym szczeblu administracji tak się szafuje prawem i Organami Państwa to sprawa nie jest do śmiechu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 21:08
~ napisał(a):
~Papuga napisał(a):
~ napisał(a):
~ccc napisał(a): Podajcie choc dwa przypadki szykanowania? To ze jedna osoba wypisuje bzdury i jest ciagana po sadach to nie znaczy ze to jest działanie systemowe. Uważam iż pan Relich jest dobrym burmistrzem ma dużo asertywności i mimo ze nie jest z mojej bajki nie widzę dla niego konkurencji


Nie wiem kim jesteś ccc i jaki masz kontakt z naszym burmistrzem ,być może jesteś burmistrzem a być może masz za zadanie być adwersarzem internautów , ale ja mam pytanie: ile konkretnie urzędnicy z Gminy Nowogrodziec złożyli doniesień do prokuratury i policji na swoich obywateli ,którzy nie zgadzają się ze sposobem zarządzania gminą? , ile sam burmistrz złożył takich doniesień na swoich wyborców ?,ja wiem ,że jedno na pewno osobiście, ile takich doniesień złożyli urzędnicy na "prośbę " burmistrza ? , i czy te doniesienia mają związek z zakupami sprzętów dla policji ? .

Bardzo daleko odeszła władz samorządowa od idei samorządowej to wy macie bronić i dbać o nasze interesy a nie zamykać nam usta sądami , my wszyscy podlegamy ocenie społecznej ale urzędnicy szczególnie. Jak nie odpowiadają wam zasady demokratyczne to proszę się przenieść do Ugandy.


A czy Burkina Faso też może być, czy to jednak ma być Uganda ??

Ciebie wredna Jędzo wysłał bym do plemienia Zulu Gula tam szybko spalili by cię na stosie.


Wiem wiem, tak mpo katolicku prawda ?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 21:10
Miało być po, a nie mpo ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 21:32
~Papuga napisał(a): Miało być po, a nie mpo ;)

Spadaj !! .Nie zaśmiecaj portalu. :P :P .Papuga jak s.. to mruga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 22:24
~ napisał(a):
~ccc napisał(a): Podajcie choc dwa przypadki szykanowania? To ze jedna osoba wypisuje bzdury i jest ciagana po sadach to nie znaczy ze to jest działanie systemowe. Uważam iż pan Relich jest dobrym burmistrzem ma dużo asertywności i mimo ze nie jest z mojej bajki nie widzę dla niego konkurencji


Nie wiem kim jesteś ccc i jaki masz kontakt z naszym burmistrzem ,być może jesteś burmistrzem a być może masz za zadanie być adwersarzem internautów , ale ja mam pytanie: ile konkretnie urzędnicy z Gminy Nowogrodziec złożyli doniesień do prokuratury i policji na swoich obywateli ,którzy nie zgadzają się ze sposobem zarządzania gminą? , ile sam burmistrz złożył takich doniesień na swoich wyborców ?,ja wiem ,że jedno na pewno osobiście, ile takich doniesień złożyli urzędnicy na "prośbę " burmistrza ? , i czy te doniesienia mają związek z zakupami sprzętów dla policji ? .


A ja wiem o dwóch następnych które były złożone przez burmistrza Relicha na minie i jeszcze jedną osobę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 22:51
To co nabazgrałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.