Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weto dla lokalnej biurokracji
~ niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 20:50
~Papuga napisał(a):
~ napisał(a): Tylko ty sam wierzysz w swoje brednie.


Nieprawda - ja też :P

Jak na całe forum dwie osoby psychiczne to mały promil.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2016r. o 23:14
Kogo masz na myśli? Tego na P i na C ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 9:40
~ napisał(a): Kogo masz na myśli? Tego na P i na C ?

Ja nie mam na myli tylko o tym wiem, że CCC i Papuga to czopki pana R R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2016r. o 20:31
~ napisał(a):
~ napisał(a): Kogo masz na myśli? Tego na P i na C ?

Ja nie mam na myli tylko o tym wiem, że CCC i Papuga to czopki pana R R.

Dobre :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 9:51
~ccc napisał(a): Podajcie choc dwa przypadki szykanowania? To ze jedna osoba wypisuje bzdury i jest ciagana po sadach to nie znaczy ze to jest działanie systemowe. Uważam iż pan Relich jest dobrym burmistrzem ma dużo asertywności i mimo ze nie jest z mojej bajki nie widzę dla niego konkurencji


Nie wiem kim jesteś ccc i jaki masz kontakt z naszym burmistrzem ,być może jesteś burmistrzem a być może masz za zadanie być adwersarzem internautów , ale ja mam pytanie: ile konkretnie urzędnicy z Gminy Nowogrodziec złożyli doniesień do prokuratury i policji na swoich obywateli ,którzy nie zgadzają się ze sposobem zarządzania gminą? , ile sam burmistrz złożył takich doniesień na swoich wyborców ?,ja wiem ,że jedno na pewno osobiście, ile takich doniesień złożyli urzędnicy na "prośbę " burmistrza ? , i czy te doniesienia mają związek z zakupami sprzętów dla policji ? .

Bardzo daleko odeszła władz samorządowa od idei samorządowej to wy macie bronić i dbać o nasze interesy a nie zamykać nam usta sądami , my wszyscy podlegamy ocenie społecznej ale urzędnicy szczególnie. Jak nie odpowiadają wam zasady demokratyczne to proszę się przenieść do Ugandy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 10:57
~ napisał(a):
~ccc napisał(a): Podajcie choc dwa przypadki szykanowania? To ze jedna osoba wypisuje bzdury i jest ciagana po sadach to nie znaczy ze to jest działanie systemowe. Uważam iż pan Relich jest dobrym burmistrzem ma dużo asertywności i mimo ze nie jest z mojej bajki nie widzę dla niego konkurencji


Nie wiem kim jesteś ccc i jaki masz kontakt z naszym burmistrzem ,być może jesteś burmistrzem a być może masz za zadanie być adwersarzem internautów , ale ja mam pytanie: ile konkretnie urzędnicy z Gminy Nowogrodziec złożyli doniesień do prokuratury i policji na swoich obywateli ,którzy nie zgadzają się ze sposobem zarządzania gminą? , ile sam burmistrz złożył takich doniesień na swoich wyborców ?,ja wiem ,że jedno na pewno osobiście, ile takich doniesień złożyli urzędnicy na "prośbę " burmistrza ? , i czy te doniesienia mają związek z zakupami sprzętów dla policji ? .

Bardzo daleko odeszła władz samorządowa od idei samorządowej to wy macie bronić i dbać o nasze interesy a nie zamykać nam usta sądami , my wszyscy podlegamy ocenie społecznej ale urzędnicy szczególnie. Jak nie odpowiadają wam zasady demokratyczne to proszę się przenieść do Ugandy.


A czy Burkina Faso też może być, czy to jednak ma być Uganda ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
14 czerwca 2016r. o 11:06
Nigeria odpada, Erytrea również :)
Ja tam wybieram Kenię ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 11:50
kajtek68 napisał(a): Nigeria odpada, Erytrea również :)
Ja tam wybieram Kenię ;)


Kpienie sobie z mieszkańców czyli z pracodawców ma "krótkie nogi", nie było by tego gdy by nie to ,że większość urzędników jest spoza gminy Nowogrodziec i nie muszą nam na co dzień patrzeć w oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza