Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
10114
#alter nieaktywny
4 sierpnia 2016r. o 22:33
Może masz i rację. Ale Łajza, to łajza i dla mnie na tyle.

Kc jesteś świętą osobą :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 sierpnia 2016r. o 18:03
Co z tymi zdjęciami, jonasz? Wyślij mi na maila jedno.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 19:18
...ku...a! nie wierzę! Naprawdę ważne dla was są jakieś fotki narodowców czy nacjonalistów jak wy to nazywacie?? :D Czy tylko o to chodzi? Nikogo nie bronię ,ale do czego ta dyskusja się sprowadza? Czy to dla was tak strasznie kontrowersyjny temat......? Sądzę ,że nie oto wam wszystkim chodzi! Po co ten młyn? ....zadałem również to pytanie wcześniej i cisza! :] Sam jestem Nacjonalistą i nieraz to podkreślałem i ani Falcowi ,ani wam nie są potrzebne moje fotki! ...no chyba ,że jakieś dewiacje wchodzą w grę ,ale za to można tylko w pysk zebrać!
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 19:50
"Falcowi" ? : ) Może wróć do szkoły "nacjonalisto " : ).

Nie martw się i tak nie ekscytuj, falco na pewno nie miał Ciebie na myśli pisząc, że ma zdjęcia, które ośmieszają bolesławieckich "narodowców" : ). Ani "dyskusja" ani "kontrowersyjny temat" ani "młyn", po prostu falco tyle się napisał o tym, że ma takie interesujące, ukazujące całą prawdę o "narodowcach" zdjęcia, że żal ich teraz nie zobaczyć : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 19:58
Pokarz mi w słowniku jak to napisać proszę lingwisto! :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 20:02
Pokarz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 20:08
falco to jakiś ub......e....ki kapuś?
obornik kapuściany
po co mu ten prywatny ipn
powinien się zbadać
:> :> :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 20:14
Przepraszam za pośpiech. Urosło Twoje ego? Czy to dla Ciebie ważne? Ja jakoś nie muszę nikogo atakować aby poczuć się lepiej.Ten problem mają przeważnie ludzie chorzy i z problemami. Czy to jest jedyna droga konwersacji dla Ciebie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego