Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
~? niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 20:21
kc napisał(a): Pokarz ?

faktycznie, w całej tej dyskusji najważniejsza jest poprawność :) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 20:22
MANSON napisał(a): To nie data Głąby!
nawet wam się poczytać nie chce?

[img=1470155471_sdnu510.jpg]

Mogę wam wszystkim to w pysk powiedzieć i się nawet nie zawacham a wy pokupczycie się w galoty pizdy lewackie !!


Czy takie pisanie kwalifikuje się pod chorobę, o której wspominasz ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 20:33
Wciąż potwierdzasz to co napisałem,przeprosiłem a ty nadal atakujesz .Nie będę niegrzeczny i nie zachowam się tak jak tego oczekujesz . W przeciwieństwie do Ciebie mam odwagę się przyznać do swoich przekonań,przeprosić za błąd,a Ty dalej bez honoru :/ Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 20:44
MANSON napisał(a): Wciąż potwierdzasz to co napisałem,przeprosiłem a ty nadal atakujesz .Nie będę niegrzeczny i nie zachowam się tak jak tego oczekujesz . W przeciwieństwie do Ciebie mam odwagę się przyznać do swoich przekonań,przeprosić za błąd,a Ty dalej bez honoru :/ Dobranoc.


Gdzie ja cię atakuję ? Tym, że cytuje twoje posty, które przeczą temu co chwilę wcześniej napisałeś ? Zastanów się człowieku co ty w ogóle wypisujesz i wklejasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 20:50
Jakie przeczenie bo nie rozumiem? Co ma manifest 14 88 do tego co napisałem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 21:11
Wyzywasz innych od głąbów a mi zarzucasz atakowanie siebie. Gdzie niby ja ciebie atakuję ?

I w jakim celu wklejasz tu testy neonazisty Davida Lane'a ? Gdyby się okazało, że twoja pra pra pra babka była czarna, to strzeliłbyś sobie w łeb ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
5 sierpnia 2016r. o 21:12
Jak napisałem wcześniej nie ma sensu dalej dyskutować. Poirytowała mnie nagonka i kłótnia o symbole i ideologię o ,której mało kto z was ma pojęcie . A to co pisałem o fotach jak nie rozumiesz to chodziło o to,że mogę Papudze użyczyć swoich jak to takie pilne i potrzebne! ...a manifest i moje poglądy wbrew temu co myślisz idą w parze.Tak! Jestem rasistą jeżeli to chciałaś usłyszeć.Dziękuję za pogawędkę i dobranoc. ;) Bez urazy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 21:31
Przecież już wcześniej napisałeś, że zgadzasz się z Lane'm więc dlaczego miałabym myśleć , że jest inaczej.

Jeśli jesteś rasistą, to jesteś idiotą. Bez urazy ;) ;) ;).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza