Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

"Czarny poniedziałek"

2161
#fobiak nieaktywny
1 października 2016r. o 19:50
mialy za prl-u wolnosc
to zachcialo im sie wladzy koscielnej
to niech sobie jeszcze borki same pozakladaja
a pozniej niech robia miesicznice i czarne poniedzialki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2016r. o 19:52
wiesz fobiak ...przeczytałem to co napisała jakaś Anna
to o Hitlerze czy Stalinie ...
zapewne jej ''wiedza '' o aborcji ,jej początkach i podłożu na tym się kończy ...

jestem za tymi kobietami bo czy czasem w jakiejś tam książeczce nie jest napisane ''każdy ma PRAWO do wolności słowa i światopoglądu ''

a tutaj oszołomy pisowsko -klerowskie co robią ?
narzucają im swoje ''prawa''
czy mam zacząć się obawiać że niedługo NAKAŻĄ przyjmowanie księdza po tzw. ''kolędzie'' :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
1 października 2016r. o 19:54
falco napisał(a): wiesz fobiak ...przeczytałem to co napisała jakaś Anna
to o Hitlerze czy Stalinie ...
zapewne jej ''wiedza '' o aborcji ,jej początkach i podłożu na tym się kończy ...

jestem za tymi kobietami bo czy czasem w jakiejś tam książeczce nie jest napisane ''każdy ma PRAWO do wolności słowa i światopoglądu ''

a tutaj oszołomy pisowsko -klerowskie co robią ?
narzucają im swoje ''prawa''
czy mam zacząć się obawiać że niedługo NAKAŻĄ przyjmowanie księdza po tzw. ''kolędzie'' :>


anna to mloda doopa to moze pisac farmazony, nie musisz reagowac na wpis kazdego dziecka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2016r. o 20:03
dlatego właśnie tylko przeczytałem ...
niech się uczy i jak to napisała pewna jej zapewne idolka -''nie wskakuje za szybko facetowi do łóżka ''
i oby nie przytrafiło się jej stanie się ''procentowym ułamkiem''

kiedy czytam takie słowa napisane przez ''profesorkę'' nie dziwi mnie fakt że mamy tak lichych studentów a ci lepsi już dawno na zachodzie ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2016r. o 20:54
Pankracy napisał: "Przykazanie brzmi "nie zabijaj", a nie "nie zabijaj chyba, że dziecko zagraża twojemu życiu"...

Jeżeli kobieta będzie wiedziała, że ma z tego powodu umrzeć i nic nie zrobi, to tak jakby popełniała samobójstwo. Po drugie dziecko i tak się nie urodzi, gdy ona zakończy życie w 4-5 miesiącu.
Na wojnie zabijają w momencie zagrożenia, a kapelan też im tego nie zabrania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2016r. o 20:59
powiem wiecej ...

żołnierz strzela a ktoś tam kule nosi :D
a taki ponoć ''wszechmogący''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 października 2016r. o 21:10
chrześcijanie niech kierują się prawem Boga
nikt im tego nie zabrania
reszta kieruje się własnym sumieniem, niech nikt nie nakazuje im i nie narzuca prawa boskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2016r. o 21:24
Pankracy jest bardziej restrykcyjny niż projekt zmian w ustawie, który dopuszcza aborcję w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia matki.

Art.152. § 4. Nie popełnia przestępstwa określonego w § 1 i § 2, lekarz, jeżeli śmierć dziecka poczętego jest następstwem działań leczniczych, koniecznych dla uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa dla życia matki dziecka poczętego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.