Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~Aerobik nadal na sali przy I LO u P.Joli niezalogowany
2 września 2010r. o 23:01
aerobik u p.Joli nadal jest na sai przy I LO tylko sala od 6 września do użytku otwarta i godziny pozostały bez zmian Polecam ja chodzę już od paru lat i jestem zadowolona:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasta niezalogowany
3 września 2010r. o 0:17
Od niedawna uczęszczam na aerobik na BASENACH i jestem baaaardzo zadowolona! Świetna atmosfera i oczywiście prowadzący! POZDRAWIAM :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kate niezalogowany
3 września 2010r. o 11:41
To co jest na basenach to na bank nie jest aerobik. I wie to każdy kto ma pojęciu o prawidłowym jego prowadzeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4382
#rusalka nieaktywny
3 września 2010r. o 12:24
dyskusja jak o operacji na otwartym sercu ... co jest a co nie jest aerobikiem...bo przeciez jest jeden schemat i jeden model prowadzenia zajec..jeden jedyny sluszny na calym swiecie wzorzec i dlatego ludzie na calym swiecie cwicza tak samo i po dwoch latach zdychaja z nudow,bo ile mozna cwiczyc jedno i to samo ...nawet jesli jedyny prawidlowy jest u Joli czy w cezarze a u pana na basenach jest taniec na rurze...komu to przeszkadza...sa takie,ktore chodza do Jolki,sa takie co wola na baseny ..czy to jest sprawa zycia i smierci ,zeby o tym non stop dyskutowac?
to tylko cwiczenia i do tego chyba fitness ..a to niekoniecznie tylko aerobic .. bardzo fajna jest np Zumba ..ktorej elementy na pewno pan na basenach wprowadza do cwiczen ..chodzi o dobra zabawe,poprawienie wydolnosci organizmu ...a nie zrobienie doktoratu z anatomii,fizjologii na bazie zajec aerobowych chyba

link do Zumby dla tych ,ktorym np.Youtube ..no abla .. ;)

&feature=related

Człowiek ma to,na co się zgadza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~S.J niezalogowany
3 września 2010r. o 13:46
Jednak żenujący jest fakt, gdy ktoś bierze się za coś o czym nie ma zbyt dużego pojęcia. Kiedy pracuje się z człowiekiem i wykonuje ukierunkowaną formę ruchu znajomość anatomii i fizjologi (jak i biomechaniki) jest warunkiem bezpieczeństwa ćwiczącego.

Jeśli Pan prowadzący nie zna przeciwwskazań i robi jakieś sobie ćwiczenia na chybił trafił to jest to porażka. Osobiście widziałam jak taki jeden prowadził aqua-aerobik. Normalnie żal było na to patrzeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4026
#bunnykill nieaktywny
3 września 2010r. o 14:15
s.j pier...isz jak potłuczona. szkoda to komentowac. czemu jakos zadna sie pod tymi oszczerstwami nie podpisze nazwiskiem?? bo to kłamstwa. zal du..e sciska że ktos cos potrafi i tyle.

dwie najkrotsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagaja najdluzszego zastanowienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
3 września 2010r. o 15:50
~S.J napisał(a):
Jeśli Pan prowadzący nie zna przeciwwskazań i robi jakieś sobie ćwiczenia na chybił trafił to jest to porażka. Osobiście widziałam jak taki jeden prowadził aqua-aerobik. Normalnie żal było na to patrzeć.


Osoby uczęszczające na tego typu zajecia z reguły są zdrowe i bez przeciwskazań. Jeśli mają problemy ze zdrowiem to powinny same wiedzieć, że taki rodzaj sportu jest przeznaczony dla innych, a sami powinny na rehabilitację iść. Po drugie nikt nie pozwoli prowadzić ćwiczeń osobie bez wiedzy i doświadczenia.
Konkurencja nie śpi. Bolesławiec małe miasto, a ofert dużo, wiec trzeba atakować konkurencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 września 2010r. o 17:16
A ja myślałam, że pan A jest fryzjerem? Chyba ktoś mnie oszukał

Co do powyższego. Koleżanka która się zna na tym calym aerobiku twierdzi, że na basenach to lipa.
Ale takie pisanie faktycznie nie ma sensu, bo jeśli ktoś napisze tak to będzie, że konkurencja, a jeśli napisze dobrze to będzie, że pewnie sam pan A siebie wychwala.

Najlepiej samej przekonać się a własnej skórze. Ja tam po tym co usłyszałam raczej już nie pójdę. A co sie wogóle stało z Jolą?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.