Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~za gruba niezalogowany
9 września 2010r. o 18:59
~ napisał(a):
Dlatego jesli ktoś z Was chce chodzić na aerobik to proponuję najpierw wybrać się na podstawowe badania,,lub ewentualnie wybrać taki klub, gdzie prowadząca(y) będzie po jakiś studiach masązu czy fizjoterpaii. A nie tylko po jakimś kursie. Bo wtedy jest to ryzykowne



Jak rozumiem reszta prowadzacych zajecia w Boleslawcu oprocz pana z basenow ma studia masazu --choc w zyciu o takich nie slyszalam ,albo skonczyla fizykoterapie.No to tylko pozazdroscic wyksztalcenia i mam nadzieje,ze dyplom ukonczenia takich studiów wisi u kazdej z tych osob na sali,bo chcialabym sie wybrac na cwiczenia,ale tak mnie wystraszylas,ze mnie moze polamac,ze pojde tylko do tych magistrow fizykoterapii,zeby mnie od razu nastawili,jak mi dysk wyskoczy ,czy jak Tobie biodra i krzyzw koncu zdrowie jest najwazniejsze,nie?
A pan z basenow niech idzie na studia,zeby dorownac wyksztalceniem tak znakomitym kolezankom po fachu pracujacym w Boleslawcu,uczyc sie trzeba cale zycie!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4362
#Phineas nieaktywny
9 września 2010r. o 22:29
~za gruba napisał(a):
~ napisał(a):
Dlatego jesli ktoś z Was chce chodzić na aerobik to proponuję najpierw wybrać się na podstawowe badania,,lub ewentualnie wybrać taki klub, gdzie prowadząca(y) będzie po jakiś studiach masązu czy fizjoterpaii. A nie tylko po jakimś kursie. Bo wtedy jest to ryzykowne



Jak rozumiem reszta prowadzacych zajecia w Boleslawcu oprocz pana z basenow ma studia masazu --choc w zyciu o takich nie slyszalam ,albo skonczyla fizykoterapie.No to tylko pozazdroscic wyksztalcenia i mam nadzieje,ze dyplom ukonczenia takich studiów wisi u kazdej z tych osob na sali,bo chcialabym sie wybrac na cwiczenia,ale tak mnie wystraszylas,ze mnie moze polamac,ze pojde tylko do tych magistrow fizykoterapii,zeby mnie od razu nastawili,jak mi dysk wyskoczy ,czy jak Tobie biodra i krzyzw koncu zdrowie jest najwazniejsze,nie?
A pan z basenow niech idzie na studia,zeby dorownac wyksztalceniem tak znakomitym kolezankom po fachu pracujacym w Boleslawcu,uczyc sie trzeba cale zycie!!!!!!

Pan z basenów nie potrzebuje chyba studiów. Na pewno już je ma. Przecież poza tym, że uprawia aerobik jest jeszcze kręgarzem. Przynajmniej tak mi się obiło o uszy. Jednak każdy twierdzi co innego.
Ja już słyszałem tyle wersji, że nie wiem która jest prawdziwa.
- masażysta,
- kręgarz,
- fryzjer,
- wizażysta,
- sprzedawca jakich odżywek,
- model,
- sprzedawca jakiś garnków,
- sprzedawca czegoś tam jeszcze,
- instruktor aquaaerobiku,
- masaż duchowy
- i cholera wie co jeszcze. Ile w tym powyższym prawdy - sam nie wiem. Jednak cięzko mi uwierzyć, żeby ktoś miał tyle zawodów na raz.


łatwiej by było spytać czego Pan jeszcze nie robił, lub czego nie sprzedawał.

Moje zdanie jest takie. Jeśli ktoś chce korzystać z usług Pana Artura to czemu nie! W końcu to klient decyduje do kogo chce chodzić.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~escobar niezalogowany
10 września 2010r. o 10:12
~Jasta napisał(a): Podobno 85 zl


Nie podobno, a na pewno 92 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sprawdz na wlasnej skorze niezalogowany
10 września 2010r. o 14:16
idz na zajęcia do wszystkich instruktorów - będziesz mieć własne zdanie - a nasze społeczeństwo to w większości zaśmierdziałe lenie tylko gderać i marudzić i wszystko krytykować potrafi - wstyd wstyd wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Abigail2 niezalogowany
20 października 2010r. o 20:04
Koniec tematu? szkoda:( P. Artura znam z aerobiku i z masażu...jak dla mnie i jedno i drugie bolesne ;) chyba pójdę do P. J może u niej nie boli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2010r. o 10:58
czy aerobic nmaprawde pomaga schudnąć i ile razy w tyg i przez jaki czas trzeba cwiczyc zeby bylo widac efekty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sasankaa niezalogowany
12 stycznia 2011r. o 20:48
czy ktoś orientuje się czy nadal prowadzone są gdzies zajęcia w godiznach przedpołudniowych??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 stycznia 2011r. o 22:59
Czy są jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza