Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA KGHM zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

JORYC JERZY CZAJKOWSKI

~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 19:15
Bernard napisał(a): Korzystam chyba od kilkunastu lat. Bez zarzutu. Jorycom pewnie też może zdarzyć się słabszy dzień. Ale jak dla mnie pełna profeska, do tego porada, elastyczność i sprawność.

Czy ten temat to bezpłatna reklama bardzo przeciętnej firmy. ?? ?? Osobiście szukałem opon do samochodu ciężarowego 11X22,5 telefon odebrała jakaś Pani ,podała mi cenę za 1 sztukę 1300zł ,ja poszukałem w internecie i identyczne opony przysłano mi po 900zł ,tyle w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 20:45
jak to dobrze korzystać z internetu,ile kasy zostało w kieszeni, ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 21:38
Ja też tam wymieniałem raz,tylko raz,było średnio sympatycznie.Straszne "fachury",nie ma mądrzejszych.Wymieniam albo w Kruszynie,albo u Ryśka na Kołłątaja,albo na Orlej .Miło,fachowo,dobre wyważarki i ceny rozsądne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miluśko niezalogowany
26 listopada 2016r. o 8:23
Polecam zdecydowanie,jestem kobietą, zdarzyła się jakaś dziwna sprawa w moich hamulcach,obskoczyłam miasto nikt nawet nie chciał gadać,tylko umawiać, w jorycu też nie mieli czasu, ale Pani z biura zadała kilka pytań odnośnie objawów, i powiedziała że przy problemach z hamulcami to nie zabawa, Mechanik sprawdził szybko samochód bym miała pewność że mogę jeździć do czasu aż mnie przyjmą, czy samochód zostanie na placu, , oczywiście termin daleki, ale okazali się elastycznością i empatią,
Potem zrobiłam jeszcze i opony i jeszcze jakieś naprawy, zostałam i nie żałuję,do dziś.
Świeżo po kolejnej wymianie opon,nic się nie zmieniło.
Bardzo polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
26 listopada 2016r. o 8:29
~miluśko napisał(a): Polecam zdecydowanie,jestem kobietą, zdarzyła się jakaś dziwna sprawa w moich hamulcach,obskoczyłam miasto nikt nawet nie chciał gadać,tylko umawiać, w jorycu też nie mieli czasu, ale Pani z biura zadała kilka pytań odnośnie objawów, i powiedziała że przy problemach z hamulcami to nie zabawa, Mechanik sprawdził szybko samochód bym miała pewność że mogę jeździć do czasu aż mnie przyjmą, czy samochód zostanie na placu, , oczywiście termin daleki, ale okazali się elastycznością i empatią,
Potem zrobiłam jeszcze i opony i jeszcze jakieś naprawy, zostałam i nie żałuję,do dziś.
Świeżo po kolejnej wymianie opon,nic się nie zmieniło.
Bardzo polecam.
ten post obcieka kłamstwem ,aż tu to czuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
26 listopada 2016r. o 9:37
Panie kluczyk ,ma Pan wyraźnie problem, nie może Pan znieść pozytywnego nastawienia. Myślę że nie tylko ,TU' ma pan problem.Proszę zacząć pić, albo przestać. Ja firmę polecam i myślę że nie tylko ja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2016r. o 9:48
podobnie, nie mam problemów z jakością usług w tej firmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
26 listopada 2016r. o 10:17
Brałem u Joryca nowe opony i cena i usługa jest ok . Piszą że na internecie taniej ,ale trzeba jeszcze doliczyć założenie i wyważenie a wtedy ceny są zbliżone lub takie same.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA BAU zaprasza
REKLAMA Nowe domy!