Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

6979
E
13 marca 2017r. o 21:18
falco napisał(a): o Sentim

Pannazdzieckiem napisał(a): ... o Sentinelu ?

Mam ogromną prośbę. Zostawcie śp. Sentinela w spokoju, ze względu na... Dziękuję.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 marca 2017r. o 22:05
E napisał(a):
falco napisał(a): o Sentim

Pannazdzieckiem napisał(a): ... o Sentinelu ?

Mam ogromną prośbę. Zostawcie śp. Sentinela w spokoju, ze względu na... Dziękuję.


Kto , jak kto , ale Ty , E , widziałaś moje łzy ... i żaden pajac , pokroju Papugi ze swoim ipeenkiem nie może powiedzieć prawdy.

Miałem Sentinela za Przyjaciela , podobnie , jak Jego Żonę ...

... było , minęło ...

... lecz szacunek pozostaje.

Ponieważ Dusza jest nieśmiertelna , to kiedyś tam w uniwersalnej przyszłości podejdę do Sentinela i powiem ... Brachu nie masz pojęcia jaką przyjemność mi sprawiłeś świecąc zielonym światełkiem :D On wie , Wy nie musicie :D Jest jeszcze kilka innych zdarzeń :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
13 marca 2017r. o 22:24
Coś, co nie istnieje nie może być śmiertelne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
14 marca 2017r. o 6:37
Pannazdzieckiem napisał(a): ... lecz szacunek pozostaje.


I właśnie o to chodzi.
Jeśli jest wymiana zdań, gdzie rozmówcy maja różne poglądy, to nie powinno dochodzić do sytuacji, gdzie rozmowa przekierowywana jest na "teren prywatny" albo inne osoby. Ale to tylko moje zdanie. Miłego :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 marca 2017r. o 6:52
E napisał(a):
falco napisał(a): o Sentim

Pannazdzieckiem napisał(a): ... o Sentinelu ?

Mam ogromną prośbę. Zostawcie śp. Sentinela w spokoju, ze względu na... Dziękuję.


''literko''
wiem że pewne sprawy mogą być ''niewygodne'' ale więcej obiektywizmu -Ty wiesz ,ja wiem ,wiedzą i inni ...
przecież nie jest żadną tajemnica że nie zgadzałem się z pewnym zachowaniem moderatora -robię to i dzisiaj kiedy nie zgadam się z dzisiejszymi ich czy jego działaniami ...
nawet w najmniejszym stopniu ,nie jest moim zamiarem urażenie kogokolwiek z bliskich Sentiego pomimo różnic jakie nas dzielą w spojrzeniu na tą czy inną sprawę ...
jeśli ktokolwiek poczuł się urażony -przepraszam

tylko ja wiem co piszę bo słuch czy wzrok może już nie ten co przed laty , ale pamięć mam naprawdę dobrą ;) i nie mnie -jak powyżej -''ściemniać '' gadką o płaczu ''
bo cóż znaczy pokazowy ów ''płacz'' a pózniej wypisywanie czegoś tu na forum ...
(nie będzie cytatu bo mogę coś przeinaczyć a akurat w tej kwestii dosłowność była by bardzo wskazana z wiadomych względów )

wspomnę tylko że efektem tej pisaniny była jasna odpowiedz na forum o ''końcu przyjazni''
pamiętasz ? ;) ...czy ''zapomniałaś ''?

ja w czyichś życiorysach nie grzebię i nadal nie zamierzam ,ja nie piszę i nie wnikam ''kto z kim i dlaczego ''
ale też nie piszę bzdur o ''łączeniu ludzi '' bo wtedy można wyjść na -cyt. ''pajaca '' lub gorzej :D

spokojnego dnia :)


Dopisane 14.03.2017r. o godz. 06:42:

E napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): ... lecz szacunek pozostaje.


I właśnie o to chodzi.
Jeśli jest wymiana zdań, gdzie rozmówcy maja różne poglądy, to nie powinno dochodzić do sytuacji, gdzie rozmowa przekierowywana jest na "teren prywatny" albo inne osoby. Ale to tylko moje zdanie. Miłego :)


czyżbym ja przekroczył jako pierwszy pewne ''granice'' ?

proszę o jasną odpowiedz ...


Dopisane 14.03.2017r. o godz. 06:52:

widzę że odpowiedz wymaga czasu ...
a na mnie czas bo mam ważniejsze sprawy niż to powyżej ale poczytam i być może odpiszę albo z pracy albo po powrocie ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 marca 2017r. o 6:55
falco napisał(a):
E napisał(a):
falco napisał(a): o Sentim

Pannazdzieckiem napisał(a): ... o Sentinelu ?

Mam ogromną prośbę. Zostawcie śp. Sentinela w spokoju, ze względu na... Dziękuję.


''literko''
wiem że pewne sprawy mogą być ''niewygodne'' ale więcej obiektywizmu -Ty wiesz ,ja wiem ,wiedzą i inni ...
przecież nie jest żadną tajemnica że nie zgadzałem się z pewnym zachowaniem moderatora -robię to i dzisiaj kiedy nie zgadam się z dzisiejszymi ich czy jego działaniami ...
nawet w najmniejszym stopniu ,nie jest moim zamiarem urażenie kogokolwiek z bliskich Sentiego pomimo różnic jakie nas dzielą w spojrzeniu na tą czy inną sprawę ...
jeśli ktokolwiek poczuł się urażony -przepraszam

tylko ja wiem co piszę bo słuch czy wzrok może już nie ten co przed laty , ale pamięć mam naprawdę dobrą ;) i nie mnie -jak powyżej -''ściemniać '' gadką o płaczu ''
bo cóż znaczy pokazowy ów ''płacz'' a pózniej wypisywanie czegoś tu na forum ...
(nie będzie cytatu bo mogę coś przeinaczyć a akurat w tej kwestii dosłowność była by bardzo wskazana z wiadomych względów )

wspomnę tylko że efektem tej pisaniny była jasna odpowiedz na forum o ''końcu przyjazni''
pamiętasz ? ;) ...czy ''zapomniałaś ''?

ja w czyichś życiorysach nie grzebię i nadal nie zamierzam ,ja nie piszę i nie wnikam ''kto z kim i dlaczego ''
ale też nie piszę bzdur o ''łączeniu ludzi '' bo wtedy można wyjść na -cyt. ''pajaca '' lub gorzej :D

spokojnego dnia :) Dopisane 14.03.2017r. o godz. 06:42:
E napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): ... lecz szacunek pozostaje.


I właśnie o to chodzi.
Jeśli jest wymiana zdań, gdzie rozmówcy maja różne poglądy, to nie powinno dochodzić do sytuacji, gdzie rozmowa przekierowywana jest na "teren prywatny" albo inne osoby. Ale to tylko moje zdanie. Miłego :)


czyżbym ja przekroczył jako pierwszy pewne ''granice'' ?

proszę o jasną odpowiedz ...Dopisane 14.03.2017r. o godz. 06:52:widzę że odpowiedz wymaga czasu ...
a na mnie czas bo mam ważniejsze sprawy niż to powyżej ale poczytam i być może odpiszę albo z pracy albo po powrocie ...


falco, ty nawet samego siebie nie szanujesz, a to jest warunek aby innych szanowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 marca 2017r. o 8:21
Różnice światopoglądowe rzuciły cień na stosunki między rozmówcami ? Czy to tylko zastygłe stare anse ?

A temat , Bóg , wiara ?

Przy okazji utarczek przyszła mi taka myśl.
Religia sama w sobie ze względu na swoją dużą różnorodność jest źródłem niechęci , podejrzliwości a wręcz otwartych konfliktów pomiędzy wyznawcami różnych wyznań.Każde z nich inaczej postrzega stwórcę i to czego od niego oczekuje .
Wniosek -- religia dzieli.
Czy jest cokolwiek co łączy ?

Owszem tak -- nauka .
Zdobycze nauki są dobrem całej ludzkości i działają na dobro jej integracji.


Dopisane 14.03.2017r. o godz. 08:21:

dzieci rodzą się ateistami -- wszystkie

[img=1489476074_pxolz9x.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 marca 2017r. o 8:46
a mnie się wydaje że nie ma pan racji panie M
to nie różnice w światopoglądzie tylko w kulturze której temu pannie brakuje a więc nawet dosadna riposta jest tu wskazana
ktoś nawet ostatnio użył określenia ''buc ''
wspomniał tu ktoś o nieudzielaniu odpowiedzi o świętości polskiego papieża
i tu też się zgadam że zamiast klarownych odpowiedzi wielu przechodzi do ataku by po prostu uciec od jasnej deklaracji własnego poglądu
czy czasem i pan nie kierował ostrych słów pod czyimś tu adresem pisząc bezpośrednio Piotrze?
a może i pan jest hipokrytą czego zresztą mógł się pan nauczyć będąc blisko polityki



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza