Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 marca 2017r. o 14:00
:D Nie wiem o co Przemowi chodziło , ale merytoryczna filozofia eugeniczna pachnie obozem koncentracyjnym , czyli mniej więcej w temacie :D Mój Autorytet dr Jaśkowski mawia , że w pięćdziesiątym drugim stanie Ameryki , prowadzi się eksperymenty na ludziach w majestacie prawa ... chemitralami , szczepionkami i zmutowaną żywnością GMO. Wiz jak nie było , tak nie ma , bo i po co , przecież USA jest tutaj . :D

Junior pyknij jeszcze raz tą linkę z bazą danych , gdzie jest zarejestrowany Urząd Miasta Bolesławiec :D Niech chłopaki wiedzą co w trawie piszczy.


Dopisane 14.03.2017r. o godz. 14:00:

PanM napisał(a): filozofia nieuka --- przeciwstawia się widocznym na niebie smugom kondensacyjnym powstałym w wyniku nagłego ostudzenia spalin i skondensowania pary wodnej.
Przeciwstawia się elektrowniom wiatrowym bo te niby wytwarzają pole magnetyczne i zabijają ptaki.

Nie protestuje gdy sam jedzie autem i ma pod nosem alternator / miniatura elektrowni wiatrowej / a z tłumików tysięcy otaczających go aut zioną trujące spaliny.
Wiata czyni cuda ? Ok kto chce niech wierzy , ale nie musi indoktrynować tą wiarą otoczenia.


Przemo , sam jesteś nieukiem. Skondensowana para wodna powstająca w wyniku dziury w powietrzu , to kryształki lodu , które w piętnaście minut znowu stają się parą wodną. Chemitrale zaś wiszą kilka godzin . Mądrzy Ludzie cale strony A4 zapisali o składzie chemicznym tego sku ... stwa , tylko Ty nie widzisz i jeszcze twierdzisz , że żenujący jestem. Mądrzy Ludzie fakultety robią z pieniądza fiducjarnego , ale Ty twierdzisz , że żenujący jestem , bo o żydobanksterach piszę.

I drobna korekta , mówiąc o opium dla mas miałem na myśli religię i iluzję demokracji ;) Nie przeginaj , proszę Cię :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jr niezalogowany
14 marca 2017r. o 14:09
:) miło, że pamiętasz o korporacyjnych urzędach
https://www.upik.de/f90d0c697bb3f9dbea7b096d645ef7e0/upik_datensatz.cgi?view=1&senden=Weiter&id=1&crypt=33a14fe688f858a19460fa0195ef0b88&code=34u4fm7&senden=Weiter

na prawdę trudno jest któregoś urzędu, sądu lub instytucji tam nie znaleźć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 marca 2017r. o 14:23
Panny są cholernie pamiętliwe :D Dzięki Junior ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 marca 2017r. o 14:31
Pannazdzieckiem napisał(a): Panny są cholernie pamiętliwe :D Dzięki Junior ;)


Cholernie samotne , niedoj..bane i upierdliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
14 marca 2017r. o 14:47
falco napisał(a): ''literko''pamiętasz ? ;) ...czy ''zapomniałaś ''?


Oczywiście, jestem na forum od tylu lat, że pamiętam wiele wątków. Wolę jednak pamiętać te, które przynosiły nam radość, niż te które spowodowały nieporozumienia. Nie rozumiem np. po co niektórzy wracają do Twojej przeszłości, jeśli to już rozdział zamknięty.

falco napisał(a): ...czyżbym ja przekroczył jako pierwszy pewne ''granice'' ?

Zacytowałeś tekst skierowany do Panny, ale OK. Nie chodzi o to "kto pierwszy", chodzi o to, żeby to zakończyć i nie dać się prowokować. Ja Was nie oceniam, bo kimże jestem? Chodzi mi o to, że jeżeli piszecie na dany temat, to warto skupić się na nim, nie mieszać w to kogokolwiek innego, a już na pewno nie skakać sobie do gardeł, bo największą radość z takiego działania mają tyldy. Miłego :)

PanM napisał(a): Różnice światopoglądowe rzuciły cień na stosunki między rozmówcami ?

Nie, proszę sobie wyobrazić, że pomimo różnic światopoglądowych, można spotykając się na ulicy rozmawiać ze sobą i uśmiechać się do siebie :)

~~jr napisał(a): wystarczą datki i modlitwa

Chyba jednak nie :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 marca 2017r. o 14:50
~~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Panny są cholernie pamiętliwe :D Dzięki Junior ;)


Cholernie samotne , niedoj..bane i upierdliwe.


Zrobiłem sobie dzisiaj wolne i z takim miszczem intelektu , to chętnie podyskutuję.

Jak Cię zwą Dziecko Drogie ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a. niezalogowany
14 marca 2017r. o 15:42
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Panny są cholernie pamiętliwe :D Dzięki Junior ;)


Cholernie samotne , niedoj..bane i upierdliwe.


Zrobiłem sobie dzisiaj wolne i z takim miszczem intelektu , to chętnie podyskutuję.

Jak Cię zwą Dziecko Drogie ? :)


Nie powiem.W ramach protestu przeciw tyldom przestałem publikować na Bolcu.Czasem coś tam skrobnę jako tylda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zzz niezalogowany
14 marca 2017r. o 16:06
E napisał(a):
falco napisał(a): ''literko''pamiętasz ? ;) ...czy ''zapomniałaś ''?


Oczywiście, jestem na forum od tylu lat, że pamiętam wiele wątków. Wolę jednak pamiętać te, które przynosiły nam radość, niż te które spowodowały nieporozumienia.




Nie rozumiem np. po co niektórzy wracają do Twojej przeszłości, jeśli to już rozdział zamknięty. )


nie zamkniety z powodu postępującego draństwa tego hipokryty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza