Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

14505
DP
3 maja 2017r. o 8:50
~~ napisał(a):
DP napisał(a): kpina, ironia, arogancja, szyderstwo...
słowa wymyślone przez ludzi dla ludzi
broń i obrona
człowiek kryje się za tym wszystkim
tylko po co?
czego się boi, że ma potrzebę ukrywać się?

strach, obawa, lęk
nie ma lepszej broni na człowieka niż ta ;)

no bawcie się ;)


udzielasz się, ale tak naprawdę niewiele masz do zaoferowania :D


Tak
niewiele mam, ale nie wyciągam ręki by brać, wyciągam rękę by dać.

miłego dnia Wam życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 maja 2017r. o 9:42
Najbardziej gorliwi obrońcy wiary to ci najbardziej nastawieni na branie.Mają oczekiwania znacznie przewyższające wyobraźnię i całkowicie odjechane od nauki i wiedzy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BOBO niezalogowany
3 maja 2017r. o 10:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 maja 2017r. o 11:41
PanM napisał(a): Najbardziej gorliwi obrońcy wiary to ci najbardziej nastawieni na branie.Mają oczekiwania znacznie przewyższające wyobraźnię i całkowicie odjechane od nauki i wiedzy.


Ty wierzysz w naukę i wiedzę, DP wierzy w siebie i swoją dobroć i mądrość. Inni wierzą w Boga takiego, a inni innego.

Jak się nazywa Twój Bóg?

Twój to nauka. Bóg DP to własne Ja. Bóg innych to ich brzuch. Bóg kolejnych to Jezus.

Każdy ma swojego nawet czasem o tym nie wiedząc. Se miejcie. Nie mylcie tylko religijności z chciwością jej członków. Co ma wspólnego wiara chrześcijańska z chciwością niektórych księży? A jeśli Ty DP sama ustanawiasz sobie kanony dobra i zla to pamiętaj, że ktoś inny także może sobie sobie takie kanony ustalić i uznać, że dla niego dobrym będzie Ciebie zabić. No bo skąd czerpać wiedzę na temat tego co dobre a co złe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 maja 2017r. o 12:34
Moim skromnym zdaniem z Serca należy czerpać tą wiedzę . Stwórca zaprojektował w naszych duszach tzw. kręgosłup moralny i cwaniak Jahwe mógł sobie odpuścić tablice Mojżesza.

Powtórzę jeszcze raz . Stwórca to nie jest kwestia wiary , to kwestia wiedzy . W prawej górnej komorze naszych Serc jest tzw. Iskierka Stwórcy . W naszych Umysłach przyczepiona do szyszynki ... Wolna Energia zwana duszą ... chwilowo zamknięta w ciele. No taka jest prawda. To trzeba czuć. Przyjdzie kiedyś taki czas , że przestanę Wam " głupoty " opowiadać ... uwolnię się , ale tęsknić będę za tym więzieniem ... jest takie intelektualnie kolorowe :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 maja 2017r. o 13:08
~~ napisał(a):
PanM napisał(a): Najbardziej gorliwi obrońcy wiary to ci najbardziej nastawieni na branie.Mają oczekiwania znacznie przewyższające wyobraźnię i całkowicie odjechane od nauki i wiedzy.


Ty wierzysz w naukę i wiedzę, DP wierzy w siebie i swoją dobroć i mądrość. Inni wierzą w Boga takiego, a inni innego.

Jak się nazywa Twój Bóg?

Twój to nauka. Bóg DP to własne Ja. Bóg innych to ich brzuch. Bóg kolejnych to Jezus.

Każdy ma swojego nawet czasem o tym nie wiedząc. Se miejcie. Nie mylcie tylko religijności z chciwością jej członków. Co ma wspólnego wiara chrześcijańska z chciwością niektórych księży? A jeśli Ty DP sama ustanawiasz sobie kanony dobra i zla to pamiętaj, że ktoś inny także może sobie sobie takie kanony ustalić i uznać, że dla niego dobrym będzie Ciebie zabić. No bo skąd czerpać wiedzę na temat tego co dobre a co złe.


Kolejny raz zwalasz wszystko na boga. On musi nosić wszystko a człowiek nic. Jakie to wygodne.
Nigdy nie twierdziłam że jestem dobra. Wiedzę czerpię z ludzi i życia.

Moje przemyślenia nie bez przyczyny trafiają tu...
Zdaję sobie sprawę z tego, że burzę stereotyp nazwijmy to ''poprawności'' płynącej tylko z chrześcijaństwa.

Jeśli zaś chodzi o moje ja, to każdy je ma.
Ma ja lub Ja.
Moje ja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 maja 2017r. o 13:09
tym swiatem żądzi pieniądz wyzysk i szatan ludzie łatwo wpadają w jego sidla żaden czlowiek nie jest w stanie się jemu przeciwstawic bóg jest jeden z domu abrachama a ludzie do czego sie modlą i po co
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 maja 2017r. o 13:39
DP napisał(a): udzielasz się, ale tak naprawdę niewiele masz do zaoferowania :D


Tak
niewiele mam, ale nie wyciągam ręki by brać, wyciągam rękę by dać.



Jeżeli niewiele masz do zaoferowania, to i nic nie dajesz.
Twoje teorie są infantylne.
A co bierzesz i od kogo to mnie nie obchodzi :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Porady prawne