Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

14505
DP
4 maja 2017r. o 21:16
A czym jest Biblia?
opowiada szczegółowo o psychice człowieka.
Nie jeden doktorat z psychologii można na podstawie tej książki napisać.

miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 maja 2017r. o 21:29
DP napisał(a): A czym jest Biblia?
opowiada szczegółowo o psychice człowieka.
Nie jeden doktorat z psychologii można na podstawie tej książki napisać.

miłego :)


No, no DP! Nie dość, że mnie wysłałaś po mądrość to sama mądrości prawisz!
Księga Mądrości, Księga Przysłów i moja ulubiona Księga Koheleta to więcej niż cała psychologia.
Psychologia powstała, gdy ludzie przestali słuchać starych mądrości, bo się nową nauką zachłysnęli. Nie tylko Biblia zawiera prawdę o nas. Poczytaj Platona. A starożytni pisarze "Bhagawadgity" z dawnych Indii też sporo wiedzieli i pisali: "Wszyscy znają ścieżkę, ale mało kto nią podąża". Jak dla mnie to idealnie pasuje do Jezusa i jego Ewangelii.
Psychologów kiedyś ludzie nie mieli, a bardziej zdrowi na umyśle byli niż dzisiaj :)
Dobrej nocy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 maja 2017r. o 21:51
a mnie nie jest potrzebna żadna tam ''ewangelia''
życie jest tu i teraz i branie od niego wszystkiego co jest w zasięgu to podstawa ...

bajki i legendy zostawiam domorosłym ''adersenom'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 maja 2017r. o 23:11
falco napisał(a): a mnie nie jest potrzebna żadna tam ''ewangelia''
życie jest tu i teraz i branie od niego wszystkiego co jest w zasięgu to podstawa ...

bajki i legendy zostawiam domorosłym ''adersenom'' ;)


pipa zadufek
hhhhhhhhhhhhhh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 maja 2017r. o 1:47
~~ napisał(a):
falco napisał(a): a mnie nie jest potrzebna żadna tam ''ewangelia''
życie jest tu i teraz i branie od niego wszystkiego co jest w zasięgu to podstawa ...

bajki i legendy zostawiam domorosłym ''adersenom'' ;)


pipa zadufek
hhhhhhhhhhhhhh


oto argumenty wiary ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 maja 2017r. o 9:06
to jest stwierdzenie faktu na temat chichota cielebryty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 maja 2017r. o 9:29
DP napisał(a): A czym jest Biblia?
opowiada szczegółowo o psychice człowieka.
Nie jeden doktorat z psychologii można na podstawie tej książki napisać.

miłego :)

Podaj miejsca, gdzie Biblia opowiada szczegolowo o psychice człowieka. Jeśli można to zajmij się doktoratem. Druga oprócz falco pisze o Pismie Sw., którego przekazu nie zna, i nie pojmuje. Panna wam wtoruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 maja 2017r. o 9:30
Ewolucja -- naturalny bieg zdarzeń .Przystosowanie gatunków do zmieniających się warunków na ziemi w celu przedłużenia gatunku i doskonalenia zdobywania pokarmu / paliwa /,


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza