Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
5 maja 2017r. o 9:31
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
falco napisał(a): a mnie nie jest potrzebna żadna tam ''ewangelia''
życie jest tu i teraz i branie od niego wszystkiego co jest w zasięgu to podstawa ...

bajki i legendy zostawiam domorosłym ''adersenom'' ;)


pipa zadufek
hhhhhhhhhhhhhh


oto argumenty wiary ?

To jest argument na niewiarę prowincjalnego mędrca i glownego kabareciarza forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 maja 2017r. o 9:34
PanM napisał(a): Ewolucja -- naturalny bieg zdarzeń .Przystosowanie gatunków do zmieniających się warunków na ziemi w celu przedłużenia gatunku i doskonalenia zdobywania pokarmu / paliwa /,


To jest tylko i wyłącznie teoria do zweryfikowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 maja 2017r. o 9:50
PanM napisał(a): Ewolucja -- naturalny bieg zdarzeń .Przystosowanie gatunków do zmieniających się warunków na ziemi w celu przedłużenia gatunku i doskonalenia zdobywania pokarmu / paliwa /,




Dzień dobry PanieM!

I co z tego wynika w temacie wątku, który PanM osobiście założył?
Czy przeczytał PanM materiały, link do których podesłałem?
Czy przeczytał PanM co pisałem o teorii ewolucji oraz inne ostatnie moje posty w tym wątku?
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że nie. Chyba zacznę skłaniać się do poglądu tych, którzy pisali już,że PanuM nie chodzi o dyskusję i dochodzenie do prawdy, ale tylko o istnienie na forum. To ja PanuM przeszkadzać w takiej formie istnienia nie będę, ale z braku ze strony PanaM jakichkolwiek rzeczowych argumentów po prostu dyskusji nie będę podejmował.
Miłego dnia PanieM i niech PanM postara się przeczytać to, co podsyłałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 maja 2017r. o 10:32
W swojej pracy naukowej "Drobny sekret stworzenia" Robert Gentry przeprowadził badania na skałach granitowych. W wyniku tych badań (których osobiście nie rozumiem i nie będę pisał, że tak jest) udowodnił on, że ZIEMIA NIGDY NIE BYŁA GORĄCĄ PŁYNNĄ MASĄ - udowodnił, że teoria wielkiego bum jest błędna. No i zrobiono z nim to, co z podobnymi mu - zakręcono kurek z kasą na badania i zaprzestano publikacji jego badań.

Czy ktoś udowodnił, że Bóg nie istnieje tak jak np. Gentry udowodnił, że teoria WW jest nieprawdziwa?

Dlaczego tak jest? Bo ewolucja jest pilnie strzeżoną religią państwową. A w zasadzie religią światową z największą liczbą wyznawców. Każdy kto w świecie naukowym (jak dr ) wskazuje na dowody przeczące teorii Wielkiego Bum jest ze świata nauki "wyrzucany".

Świat nauki broni swojej religii tak jak państwo Watykan swojej. Dlatego powtarzam: Bóg i ewolucja wymagają WIARY - nauka nie ma tu nic do rzeczy, wiedza nie ma tu nic do rzeczy. Tylko WIARA. Wierzysz w Boga, albo wierzysz w wielkie bum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 maja 2017r. o 13:45
~~ napisał(a):
PanM napisał(a): Ewolucja -- naturalny bieg zdarzeń .Przystosowanie gatunków do zmieniających się warunków na ziemi w celu przedłużenia gatunku i doskonalenia zdobywania pokarmu / paliwa /,




Dzień dobry PanieM!

I co z tego wynika w temacie wątku, który PanM osobiście założył?
Czy przeczytał PanM materiały, link do których podesłałem?
Czy przeczytał PanM co pisałem o teorii ewolucji oraz inne ostatnie moje posty w tym wątku?
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że nie. Chyba zacznę skłaniać się do poglądu tych, którzy pisali już,że PanuM nie chodzi o dyskusję i dochodzenie do prawdy, ale tylko o istnienie na forum. To ja PanuM przeszkadzać w takiej formie istnienia nie będę, ale z braku ze strony PanaM jakichkolwiek rzeczowych argumentów po prostu dyskusji nie będę podejmował.
Miłego dnia PanieM i niech PanM postara się przeczytać to, co podsyłałem.


Po pierwsze prosiłem Pana aby Pan w jakikolwiek sposób podpisywał swoje posty .Muszę mieć pewność że rozmawiam z jakimś X lub Y .
Ewolucja nie rozpatruje teorii powstania .Ewolucja pokazuje procesy przemian.





Dopisane 05.05.2017r. o godz. 13:45:

Przeciwnicy ewolucji odrzucają czas w jakim ona ma miejsce, To nie dzieje się przez tysiąc czy nawet milion lat.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do PanaM niezalogowany
5 maja 2017r. o 13:51
To chce PanM o Bogu czy o ewolucji rozmawiać? Proponowałbym nowy wątek założyć: "Teoria ewolucji". I tam o ewolucji rozmawiać, bo tak to sam PanM bałagan w założonym przez siebie wątku o Bogu robi.
A czy przeczytał PanM pismo "filozofuj!" poświęcone Bogu?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 maja 2017r. o 14:03
~~Do PanaM napisał(a): To chce PanM o Bogu czy o ewolucji rozmawiać? Proponowałbym nowy wątek założyć: "Teoria ewolucji". I tam o ewolucji rozmawiać, bo tak to sam PanM bałagan w założonym przez siebie wątku o Bogu robi.
A czy przeczytał PanM pismo "filozofuj!" poświęcone Bogu?



Nie uzyskałem odpowiedzi dlaczego na ziemi jest tak duża różnorodność religii i która jest tą prawdziwą , najważniejszą . Nie mam odpowiedzi dlaczego potencjalny " stwórca " dopuścił do takiego rozgardiaszu w kwestii panowania nad człowiekiem ?
Która religia jest najważniejsza i dlaczego ?
Po co człowiekowi wiara skoro nie otrzymuje nic w zamian ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
5 maja 2017r. o 14:45
jak to nic w zamian?
a perspektywa życia wiecznego? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza