Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 14:35
Pannazdzieckiem napisał(a):

Wikary , to nie jest mój pomysł. Ja tylko kolekcjonuję informacje :) Ty mi lepiej wytłumacz , skoroś taki znafca , dlaczego ten miły , starszy pan nosi na klacie zamiast Jezusa krzyż z Behemotem ?

Przyznam szczerze , że wiele już w życiu widziałem , np. latające czołgi na poligonie w Drawsku , ale ta fotka mnie qurwa na prawdę dziwi. Jestem pewien , że miły , starszy pan , wie co robi ... ale Ty Wikary nie wiesz co robisz ... :)


No popatrz, latające czołgi widziałeś, w kosmiczne jaszczury wierzysz, ale dziwi cię ta fotka? Niestety, przesadnym racjonalizmem nie grzeszysz ;)

1. Chrystus (Mistrz NAD MISTRZE) miał w swoim otoczeniu 8,5 % zdrajców (Judasz). Myślę więc sobie, że u NIEboskich Mistrzów nawet 15% to byłby przyzwoity wynik ;)
No i co z tego? ANO NIC!
2. Może to nie jest biskup, tylko aktor, który jak Urban przebrał się za biskupa?
3. Może to zwykły fotoszop?
4. A może to faktycznie współczesny Judasz?

I co z tego?
ANO ZUPEŁNIE NIC!
Ani w tobie wyobraźni ani roztropności ani rozumu (sorry za szczerość!).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 maja 2017r. o 15:12
Czekajcie , bo coś mi tutaj nie gra. Jakiś ćwok z Watykanu powiesił sobie na krzyżu diabła zamiast Jezusa. Drugi ćwok bełkocze coś o płaskorzeźbach , a trzeci " nieomylny " mówi , że Jezus ... qurwa jego mać , świat na głowie staje.

Kosmita Jezus jest najpotężniejszą Świadomością Stwórcy , jaka kiedykolwiek była na tej Planecie , a tutaj baran ględzi coś o wężach ... Stwórco , Ty wiedziałeś o wilkach w owczej skórze , miejmy nadzieję , że Twe dzieci też to zauważą.

Ciebie prosimy , wysłuchaj nas ... Przyjacielu :)


Dopisane 10.05.2017r. o godz. 15:12:

A czwarty ćwok ględzi coś o roztropności i rozumie :D

Posłuchaj Wikary , bo nie chcę Twego nieszczęścia :) Gdyby ten świat był faktycznie rajem u zarania dziejów , to dzisiaj Ziemia płynęła by mlekiem i miodem , a płynie krwią i cierpieniem. Po owocach poznajemy dobrych bogów. Prehistoryczne małpy można było zmanipulować genetycznie i wmówić Ewie i Adamowi , że grzeszą myśląc i zdobywając wiedzę. Można było pojęcie grzechu oprzeć o seksualizm. Ale dzisiaj mamy XXI wiek i Internet. Cywilizacja jest do dupy , ale świadomość Dzieci Stwórcy rośnie z dnia na dzień i żaden nawiedzony ćwok , choćby ich było jeszcze tysiące nie zmieni i nie zatrzyma tego procesu.

Ty się lepiej Wikary zastanów , po której stronie barykady stoisz ... dobra , czy zła ... barwionego na dobro :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 maja 2017r. o 18:54
ło laboga !!!!!
albo inaczej ...o dżizes :D
kolejna odsłona wyznań wiary wg. forumowiczów a ''boga'' jak nie było tak nie ma ...ciekawe co porabia że żadnemu z piszących nie odpowiada :D


Dopisane 10.05.2017r. o godz. 18:54:

''Wierni mogą być zdziwieni, kiedy dotrą do Nieba, a będą tam powitani przez mężczyzn i kobiety ze środowisk LGBT - stwierdził kontrowersyjny katolicki ksiądz, niedawno mianowany przez papieża Franciszka na stanowisko konsultora watykańskiego Sekretariatu ds. komunikacji.''

ale jajca : )
katolicki ksiądz sympatyzujący ze środowiskami gejowskimi ...

co wy na to ''katolskie '' oszołomy :D

wczoraj siostra robiąca za ''alfonsa w spódnicy '' dzisiaj ksiądz popierający gejów ...
no,no ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 19:12
stary zboczeniec się jara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 maja 2017r. o 19:15
Wierz mi Papugo , nie chciał byś słyszeć głosu Stwórcy. Stwórca mówi na pułapach kwantowych i dla większości układów molekularnych opartych na strukturze H2O jest to śmiercionośne.

Dlatego milczy ... ale są takie Istoty , które już są uwolnione ze struktur materii , jak na przykład Lucek , któremu się wydaje , że jest bogiem :D

On może ze Stwórcą porozmawiać na pułapach kwantowych , a jedyne co może powiedzieć , to ... proszę wybacz mi ... więcej nie da rady . Taki to jest bóg na krzyżu starszego pana :D

Bogowie Starego Testamentu , Koranu i hinduskich Wed , to kosmici , podobnie jak Jezus . Inkarnujący i w ciałach fizycznych , a Stwórca jest Świadomością Wszechświata ... miliardy lat świetlnych , Kwazary , galaktyki i atomy , kwantami energii połączonych w materialną strukturę .

Jobla można dostać od samej próby zrozumienia , a Ty Papugo każesz jeszcze Świadomości mówić :D ... może jeszcze tylko angielskim , bo to popularny jęzor :D :D :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 maja 2017r. o 19:19
"Niektórzy z nich (świętych :) ) prawdopodobnie byli gejami. Pewien odsetek wszystkich ludzi to geje, więc bardzo prawdopodobne, że niektóry z nich są święci. Możesz być zaskoczony, jak trafisz do Nieba i będziesz witany przez kobiety i mężczyzn z LGBT" – napisał James Marin

jezuita !!!! :D

już lubię tego księdza :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 19:27
pipaaaaa dokonał epokowego odkrycia
i czyżby się nawracał
hhhhhhhhh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 21:55
~~ napisał(a): stary zboczeniec się jara


Zboczeniec ? Dlaczego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.