Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:55
To się nie mieści w głowie nawet pustej?
Ten sam gość opublikował dokładnie te same brednie na jakichś kilku chorych portalikach, a puste głowy przyjmują to za fakty!

Każdy może wierzyć w co tam chce! Po takim jednym, który wierzy że Jahwe, to kosmita-jaszczur (sic!!!), NIC MNIE JUŻ NIE ZDZIWI!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 13:02
No to podaję oficjalna stronę watykańską. I teraz schowaj się ze wstydu pod stół i przepraszaj wszystkich, których obraziłeś!

http://www.news.va/it/news/nel-segno-della-croce-4-aprile-2017

Ma cosa è la croce per noi?» è la questione posta da Francesco. «Sì, è il segno dei cristiani, è il simbolo dei cristiani, e noi facciamo il segno della croce ma non sempre lo facciamo bene, alle volte lo facciamo così... perché non abbiamo questa fede alla croce» ha evidenziato il Papa. La croce, poi, ha affermato, «per alcune persone è un distintivo di appartenenza: “Sì, io porto la croce per far vedere che sono cristiano”». E «sta bene», però «non solo come distintivo, come se fosse una squadra, il distintivo di una squadra»; ma, ha detto Francesco, «come memoria di colui che si è fatto peccato, che si è fatto diavolo, serpente, per noi; si è abbassato fino ad annientarsi totalmente».
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 13:09
To wycięto w polskich mediach. I pojawia sie pytanie o gnieździe katolickim:

"Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?"

Wot zagwozdka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 13:53
wot wydukał smrod
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 maja 2017r. o 13:59
~~ napisał(a): To się nie mieści w głowie nawet pustej?
Ten sam gość opublikował dokładnie te same brednie na jakichś kilku chorych portalikach, a puste głowy przyjmują to za fakty!

Każdy może wierzyć w co tam chce! Po takim jednym, który wierzy że Jahwe, to kosmita-jaszczur (sic!!!), NIC MNIE JUŻ NIE ZDZIWI!


Wikary , to nie jest mój pomysł. Ja tylko kolekcjonuję informacje :) Ty mi lepiej wytłumacz , skoroś taki znafca , dlaczego ten miły , starszy pan nosi na klacie zamiast Jezusa krzyż z Behemotem ?


[img=1494417288_4r4gg4s.jpg]


Przyznam szczerze , że wiele już w życiu widziałem , np. latające czołgi na poligonie w Drawsku , ale ta fotka mnie qurwa na prawdę dziwi. Jestem pewien , że miły , starszy pan , wie co robi ... ale Ty Wikary nie wiesz co robisz ... :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~więcej rozwagi niezalogowany
10 maja 2017r. o 14:16
W kontekście przekazów obrazkowo płaskorzeźbionych, wskazywanie na jeden z elementów jest takim samym wyrywaniem słowa z przekazu tekstowego.

Nie widać dokładnie co jest na tym krzyżu. Może źle odczytany przekaz walki z szatanem? Za łatwo niektórzy ulegają błędnym sugestiom, jak kolega powyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 14:17
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 14:19
~~ napisał(a): No to podaję oficjalna stronę watykańską. I teraz schowaj się ze wstydu pod stół i przepraszaj wszystkich, których obraziłeś!

http://www.news.va/it/news/nel-segno-della-croce-4-aprile-2017

Ma cosa è la croce per noi?» è la questione posta da Francesco. «Sì, è il segno dei cristiani, è il simbolo dei cristiani, e noi facciamo il segno della croce ma non sempre lo facciamo bene, alle volte lo facciamo così... perché non abbiamo questa fede alla croce» ha evidenziato il Papa. La croce, poi, ha affermato, «per alcune persone è un distintivo di appartenenza: “Sì, io porto la croce per far vedere che sono cristiano”». E «sta bene», però «non solo come distintivo, come se fosse una squadra, il distintivo di una squadra»; ma, ha detto Francesco, «come memoria di colui che si è fatto peccato, che si è fatto diavolo, serpente, per noi; si è abbassato fino ad annientarsi totalmente».


Jaki duch podpowiedział mu te słowa? Bo na pewno nie Duch Święty. Jaki duch mówi, że Jezus jest wężem i diabłem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.