Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:09
Kogo obchodzą te wyssane z brudnego palucha plotki?
Jakoś nikt tego nie widział ani słyszał!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:16
~~ napisał(a): A cóż rzecze przywódca największej religii świata?

https://gloria.tv/article/dFUcPxcUW1j21S9P8nXudMNMf

Oj się Duda za niego weźmie... Jak tak można Jezusa, Króla Królów od diabła i węża wyzywać? I to przywódca religijny... to taki imam rzymskokatolicki... no to dokąd on was prowadzi? Jak dla mnie gość jest do wymiany.


Kto nie chce widzieć niech zasłoni oczy, a kto chce niech czyta. Boss otworzył usta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:22
~~ napisał(a): Kogo obchodzą te wyssane z brudnego palucha plotki?
Jakoś nikt tego nie widział ani słyszał!


https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2017/04/06/franciszek-twierdzi-ze-jezus-stal-sie-diablem-wezem-radio-watykanskie-pomija-te-slowa/

A co, czytać nie potrafisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:23
A to ty wysmarowałeś tę "sensację" na Glorii?
Jeśli tak, to zaraz uklęknem i oddam hołd uwielbienia dla "prawdy" (twojej).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:38
~~ napisał(a): A to ty wysmarowałeś tę "sensację" na Glorii?
Jeśli tak, to zaraz uklęknem i oddam hołd uwielbienia dla "prawdy" (twojej).


Przeceniasz mnie. Ale obiektywna prawda jest taka, że biały papa nazwał Jezusa wężem:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szok-franciszek-twierdzi-ze-jezus-stal-sie-diablem-wezem-radio-tv-watykanska-pomijaja-slowa-2017-04

Jak chcesz moge podrzucić źródełko ze strony Watykanu.
Chociaż to i tak na nic, bo masz swoje obowiązki:

"KKK 882; Biskup Rzymski z racji swego urzędu, mianowicie urzędu Zastępcy Chrystusa i Pasterza całego Kościoła, ma pełną, najwyższą i powszechną władzę nad Kościołem i władzę tę zawsze ma prawo wykonywać w sposób nieskrępowany".

I wypełnia władzę prowadząc was do... węża. Katolicki satanista. Jak dla mnie do wymiany w przerwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:45
Na portalu " Żydomasońska rewolucja w Kościele katolickim" też pisujesz?
Bo tekst wygląda na ten sam!

Ja, niestety w portal "wolna-polska" także jestem niewierzący!
Pozostają zatem te źródła Watykanie (pewnie żydomasońskie) :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:47
Jak można porównywać diabła do Jezusa? To się po prostu nie mieści w głowie. Niestety jest to kolejna wypowiedz obecnego papieża, która wprowadza zamęt, niezrozumienie i chaos. Trudno się pogodzić z tego typu stwierdzeniami, to nie tylko jest nie zgodne z Biblią i nauczaniem Jezusa, ale także niezgodne ze zdrowym rozsądkiem. Jak mogło dojść do sytuacji, w której Papież, człowiek stojący na czele kościoła wypowiada takie słowa? Gdzie jakaś elementarna wiedza, pokora, pohamowanie, odpowiedzialność i strach przed Bogiem?

Drodzy czytelnicy można zadać pytanie, będzie to pytanie dramatyczne, ale jeżeli papież wypowiada tego typu słowa oficjalnie na spotkaniach z wiernymi to, jakie ma poglądy prywatne, co mówi w zaciszu swoich komnat? Zaiste aż strach pomyśleć. Wczoraj opublikowaliśmy film, w którym papież kłania się i całuje w rękę możnych tego świata. Zatem zadaje pytanie, czy jest to przypadek czy może widzialny znak poddaństwa owym osobom? Kto jest Bogiem obecnego papieża i kto jest jego mistrzem? Dokąd zmierza Watykan i gdzie za kilka lat będzie Kościół?

http://www.koniec-swiata.org/niewiarygodne-papiez-swojej-homilii-porownuje-jezusa-diabla/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:53
„Ale czym jest dla nas krzyż?” – to pytanie zadał Franciszek. (…) „Tak, noszę krzyż, by pokazać, że jestem chrześcijaninem”. To jest „w porządku”, jednakże „nie tylko jako jako odznaka, tak jak w jakiejś drużynie, odznaka wskazująca na przynależność do jakiejś drużyny”; ale jak powiedział Franciszek, „jako wspomnienie tego, który dla nas stał się grzechem, KTÓRY STAŁ SIĘ DIABŁEM, WĘŻEM. Tak się uniżył aż do całkowitego unicestwienia”.

http://detektywprawdy.pl/2017/04/06/franciszek-twierdzi-ze-jezus-stal-sie-diablem-wezem-radio-i-tv-watykanska-pomijaja-te-slowa/

Na jaki program dzisiaj nastawiłeś pranie mózgu? Dalej widzisz tylko to co każe widzieć papa mobile?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza