Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~falco niezalogowany
11 maja 2017r. o 18:19
skorn napisał(a):
~~ napisał(a): Problem z falco jaki ma tutaj kilka osób jest taki, że go przeceniacie i wdajecie się w zbędną dyskusję - rzucacie perły przed świnię. On je już dawno podeptał, a w odpowiedzi przedstawił już nawet nie ideologię bylejakości własnego ja pokropioną zalążkiem jedynie inteligencji, ale ideologię pogardy dla osób wierzących i dla ich Boga.


tak


No tak .Kto jak kto ale ty potrafisz ocenić sprawiedliwie.Niezależny , obiektywny mecenas kultury i prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 18:24
skorn napisał(a):
~~ napisał(a): Problem z falco jaki ma tutaj kilka osób jest taki, że go przeceniacie i wdajecie się w zbędną dyskusję - rzucacie perły przed świnię. On je już dawno podeptał, a w odpowiedzi przedstawił już nawet nie ideologię bylejakości własnego ja pokropioną zalążkiem jedynie inteligencji, ale ideologię pogardy dla osób wierzących i dla ich Boga.


tak


zalążkiem? hhhhh
to też przeceniamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 maja 2017r. o 19:16
o widzę że się ponownie ''jaracie ''
:D

poczytam ....

tymczasem pochwalony :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 maja 2017r. o 19:19
kabaretu nie będzie? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 maja 2017r. o 19:59
~~ napisał(a):
~~bądź miłosierny ? napisał(a):
~~ napisał(a): Problem z falco jest taki, że go przeceniacie i - rzucacie perły przed świnię.
Falco już sobie wybrał swój los. Wy idźcie dalej.


W imię Twojej wiary wolno nazywać kogoś świnią ?


Nie ja go tak nazwałem, Miłosierdzie można okazać wobec skruszonego i proszącego o przebaczenie, ale nie wobec bluźniercy.


''problem z falco ma kilka osób ''?

samo to stwierdzenie pokazuje że nie mnie przeceniacie ale doceniacie ...
:D
przecież poświęcacie mi tak wiele uwagi ....

a ty święto krec .liw.y braciszku jeśli już piszesz coś w ''duchu wiary'' to trzymaj się wiernie treści bo inaczej sam wychodzisz na świnię przekręcając słowa swojego ponoć ''pana'' no ale taki twój los ...przygłupawego z deczka ludzika który chce pokazać że coś tam wie ...

dlatego pisząc o jakimś tam ''miłosierdziu '' pomyśli ile to sam go potrzebujesz bo twoje mnie jest tak potrzebne jak wrzód na dupeczce ...

:D


Dopisane 11.05.2017r. o godz. 19:37:

~~falco napisał(a):
skorn napisał(a):
~~ napisał(a):


tak


No tak .Kto jak kto ale ty potrafisz ocenić sprawiedliwie.Niezależny , obiektywny mecenas kultury i prawa.


kimkolwiek jesteś ...masz rację :D

''...obiektywny ,mecenas kultury i prawa '' :D :D


Dopisane 11.05.2017r. o godz. 19:51:




kapujecie ''wierni''?

co zrobili z tą waszą ''wiarą '' ?...pamiętacie logo tych całych dni młodzieży ? :D
zmanipulowane biedaczyny ... :D


Dopisane 11.05.2017r. o godz. 19:59:

jak mam zabiegać o jakieś tam ''niebo'' jak tam tak nie grają ...



jak mam zabiegać o jakieś tam pierdzielone ''niebo'' gdzie już ''oczyszczony z zarzutów'' po ''niebiańskich łączkach'' przechadza się rozgrzeszony pedofil Wesołek ...
wam pasuje to towarzycho to śmigajcie... :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 maja 2017r. o 23:14
Spytaj swojego starego, on zabiegał. Podejrzewam, że za jego życia tak nie cwaniaczyłeś. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 maja 2017r. o 6:12

pochwalony ...

tak jak w kilku kwestiach z przeszłości tak i teraz się mylisz ...
a więc nadal ''błądzisz synu'' ...

;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 maja 2017r. o 9:34
falco napisał(a):
pochwalony ...

tak jak w kilku kwestiach z przeszłości tak i teraz się mylisz ...
a więc nadal ''błądzisz synu'' ...

;)


wszyscy są głupi wszyscy się mylą tylko bolcowy pieniacz z betoniarą i petem w gębie jest najmądrzejszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.