Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Starozłoty Bodziszek niezalogowany
16 października 2021r. o 14:57
Czasami nawet celebryci potrafią postawić się sztanaowi i powiedziec prawdę:
https://dorzeczy.pl/rozrywka/212590/viola-kolakowska-lgbt-to-sekta-zostawcie-nasze-dzieci.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Aksamitka niezalogowany
16 października 2021r. o 15:21
~~Bolecnauta napisał(a): Smród po nim długo pozostanie . Wielu ludzi tu nie tylko obraził ale i skrzywdził. Oby odszedł na zawsze .


A ma dożywocie? Za wpisy na forum? No co to się porobiło!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Turzyca niezalogowany
16 października 2021r. o 20:37
Pannazdzieckiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtopomarańczowa Turzyca napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a): Qurwa znowu mnie poniosły nerwy bo wkur-wia mnie jak mnie ignorujesz .
Rozumiem że nie chcesz mieć takich znajomych jak ja ale może chociaż z jedno słowo ?


Jedno?
Proszę bardzo - spierda..laj


Ach , jak miło obudzić się w sobotni poranek i czytać takie wyrazy szacunku i sympatii . Zastanawiam się tylko do kogo skierowane . Do cwaniaka , co się pode mnie podszywa , czy do mnie ? Ale wali mnie to , intencje są intencje . Z przyjemnością spier...dalam z Bolca . Nie licząc kilku zalogowanych , tylko chwasty i anonimowe mondrale .

Maniek , Panie Kazimierzu firma Wam się sypie . Nawet bogu ze swą kontrowersją nie pomoże , szczególnie z pod tyldy .


NARESZCIE !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 października 2021r. o 21:02
abp Jędraszewski

Podkreślił, że nic nie może upokarzać bardziej człowieka niż "jego niemoralne życie", wynikające z tego, że odwraca się od Boga.

- To z tego odwrócenia się od Boga, ludzie czynią to, czego czynić się nie godzi

– mówił metropolita krakowski i przywołując słowa św. Pawła zwrócił uwagę na związki homoseksualne kobiet i mężczyzn, "którzy żyjąc właśnie tak zaprzeczają godności własnego człowieczeństwa".

nic nie wspomniał o swoich pedofilach koleżkach w kieckach i tym czy jest w tym co robią dzieciakom jakaś godność...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 października 2021r. o 21:02
~~Ceglastoczerwona Aksamitka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Smród po nim długo pozostanie . Wielu ludzi tu nie tylko obraził ale i skrzywdził. Oby odszedł na zawsze .


A ma dożywocie? Za wpisy na forum? No co to się porobiło!


W zasadzie to już w piekle jestem , jam pełen grzechu . Tylu skrzywdziłem , tylu oszukałem Bolecnautów i Bolecnautki , że Donek razem z Kaczorem do pięt mi nie sięgają . Czy jest na sali Jeden Sprawiedliwy , żeby Jahwe nie musiał potopu powtarzać ? Horus , to nie Noe :)

A tak nawiasem Parówa , kiedy oduczysz się tego zwyczaju pisania incognito . Jam prostak i kmiot , albo mi mówisz kim jesteś , albo masz jakieś tajemnice domorosły Masonie . I drugie pytanko , kiedy ta rozprawa ?

Odpowiedzi nie oczekuję ... znam cię Parówa , ale jeszcze nie do końca . Na chwilę obecną wiem , żeś tchórz i kapuś , oraz młodszy aspirant na C.E.N.Z.O.R.A Bolec.Info

Lej pomyjami i insynuacjami ... jesteś bogiem tutaj Parówo ... w realu ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~operator niebieskiej linii niezalogowany
16 października 2021r. o 22:11
Przypominam ci chamie że twój kolega skorn pisał ze przypomni ci ilu ludzi oszukałeś na kasę .Ja ze swojej strony pamiętam jak sam tu pisałeś że wisisz kasę pewnej bolecnautce. Przypomnieć ci chamie jak pisałeś tu o córce jednej z bolecnautek?
A teraz myśl kto o tobie wie na tyle dużo że dnia by nie wystarczyło by opisać wszystkie twoje przekręty i to z kim rozmawiasz o innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Jaskier niezalogowany
16 października 2021r. o 22:17
ale ten internat to potęga ,nawet z za murów działa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłoty Bodziszek niezalogowany
16 października 2021r. o 22:30
Horus napisał(a): abp Jędraszewski

Podkreślił, że nic nie może upokarzać bardziej człowieka niż "jego niemoralne życie", wynikające z tego, że odwraca się od Boga.

- To z tego odwrócenia się od Boga, ludzie czynią to, czego czynić się nie godzi

– mówił metropolita krakowski i przywołując słowa św. Pawła zwrócił uwagę na związki homoseksualne kobiet i mężczyzn, "którzy żyjąc właśnie tak zaprzeczają godności własnego człowieczeństwa".

nic nie wspomniał o swoich pedofilach koleżkach w kieckach i tym czy jest w tym co robią dzieciakom jakaś godność...

Faclo, ale znowu się kompromitujesz. Abp Jędraszewski właśnie mówił o księżach-pedofilach mówiąc o niemoralnym życiu.
Przy okazji - wszędzie ponad 80% pedofilii wśród księży to zachowania homoseksualne. Czyli niby-księży LGBTQ+ czy jakoś tam zwanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza