Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 października 2021r. o 10:46
"Ale dlaczego nie? Przecież pomógłbyś chorej, będącej w potrzebie osobie, jeśli byś tylko miał taką możliwość. Większość z nas by tak zrobiła. Ale Bóg nie."
My postrzegamy Boga z perspektywy naszego ziemskiego jestestwa. Bóg widzi więcej, szerzej, widzi co było, co jest i co będzie. Z pewnością wie lepiej co jest lepsze dla każdego z nas. Skoro Bóg nie wybawia nas z cierpienia, widocznie jest ono nam z jakichś względów potrzebne. Może jest pokutą za nasze złe czyny? Może jest sposobnością byśmy mogli coś zrozumieć, czegoś się nauczyć? Ale to wie tylko Bóg i trzeba Mu zaufać, że da nam to, co dla nas najlepsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 października 2021r. o 18:32
;D

''Z pewnością wie lepiej co jest lepsze dla każdego z nas. Skoro Bóg nie wybawia nas z cierpienia, widocznie jest ono nam z jakichś względów potrzebne. Może jest pokutą za nasze złe czyny?''

powiedz to dzieciakom skrzywdzonych prze pracowników ''boga''

powiedz do czego ''bogu '' były potrzebne ich cierpienia?
za jakie to grzechy tak bestialsko doświadczył ich ten ''bóg''

uprzedzam ...nie chce mi się pisać więc się nie wysilaj w kolejnych bredniach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofja katoliczka niezalogowany
26 października 2021r. o 20:30
Radio Maryja wyemitowało program, który może zatrząść w posadach związkami damsko-męskimi. Porady małżeńskie ks. Dominika Chmielewskiego zawierają dokładne instrukcje, jakimi powinni się kierować mąż i żona.
Jedną z jego złotych rad jest unikanie przez żonę pretensji i żali w trudnych momentach, ponieważ powołaniem kobiety ma być "opiekowanie się emocjami męża".
Duchowny wskazał także, że "powołaniem mężczyzny jest zachwyt nad pięknem kobiety". - Ważne, aby ten zachwyt podtrzymywać, żeby ten zachwyt był coraz głębszy, coraz dojrzalszy.
- Kiedy mąż i żona stosują antykoncepcję, to uderzają w swoją najgłębszą tożsamość. Używanie antykoncepcji w małżeństwie to krzyk matki: "Nie chcę być matką!". To krzyk ojca: "Nie chcę być ojcem!". Razem krzyczą: "Nie chcemy dziecka!".
Na koniec salezjanin podkreślił, że kluczem do szczęścia w małżeństwie powinno być Pismo Święte, które może "posłużyć do budowania pięknego obrazu związku".

Ja pyerdole i ludzie tego słuchają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Macierzanka niezalogowany
26 października 2021r. o 21:47
~~Zofja katoliczka napisał(a): Radio Maryja wyemitowało program, który może zatrząść w posadach związkami damsko-męskimi. Porady małżeńskie ks. Dominika Chmielewskiego zawierają dokładne instrukcje, jakimi powinni się kierować mąż i żona.
Jedną z jego złotych rad jest unikanie przez żonę pretensji i żali w trudnych momentach, ponieważ powołaniem kobiety ma być "opiekowanie się emocjami męża".
Duchowny wskazał także, że "powołaniem mężczyzny jest zachwyt nad pięknem kobiety". - Ważne, aby ten zachwyt podtrzymywać, żeby ten zachwyt był coraz głębszy, coraz dojrzalszy.
- Kiedy mąż i żona stosują antykoncepcję, to uderzają w swoją najgłębszą tożsamość. Używanie antykoncepcji w małżeństwie to krzyk matki: "Nie chcę być matką!". To krzyk ojca: "Nie chcę być ojcem!". Razem krzyczą: "Nie chcemy dziecka!".
Na koniec salezjanin podkreślił, że kluczem do szczęścia w małżeństwie powinno być Pismo Święte, które może "posłużyć do budowania pięknego obrazu związku".

Ja pyerdole i ludzie tego słuchają.
Dobrze ksiądz mówi. Jaka to przyjemność, kiedy kobieta jazgocze o byle co i wkurza mężczyznę. Dwa słowa za dużo i kłótnia gotowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Aster niezalogowany
26 października 2021r. o 21:51
~~Kirowa Macierzanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zofja katoliczka napisał(a): Radio Maryja wyemitowało program, który może zatrząść w posadach związkami damsko-męskimi. Porady małżeńskie ks. Dominika Chmielewskiego zawierają dokładne instrukcje, jakimi powinni się kierować mąż i żona.
Jedną z jego złotych rad jest unikanie przez żonę pretensji i żali w trudnych momentach, ponieważ powołaniem kobiety ma być "opiekowanie się emocjami męża".
Duchowny wskazał także, że "powołaniem mężczyzny jest zachwyt nad pięknem kobiety". - Ważne, aby ten zachwyt podtrzymywać, żeby ten zachwyt był coraz głębszy, coraz dojrzalszy.
- Kiedy mąż i żona stosują antykoncepcję, to uderzają w swoją najgłębszą tożsamość. Używanie antykoncepcji w małżeństwie to krzyk matki: "Nie chcę być matką!". To krzyk ojca: "Nie chcę być ojcem!". Razem krzyczą: "Nie chcemy dziecka!".
Na koniec salezjanin podkreślił, że kluczem do szczęścia w małżeństwie powinno być Pismo Święte, które może "posłużyć do budowania pięknego obrazu związku".

Ja pyerdole i ludzie tego słuchają.
Dobrze ksiądz mówi. Jaka to przyjemność, kiedy kobieta jazgocze o byle co i wkurza mężczyznę. Dwa słowa za dużo i kłótnia gotowa.

A skąd zbok to wie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
27 października 2021r. o 6:44
~~Krasny Aster napisał(a):

A skąd zbok to wie ?

Nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Że ty masz problemy seksualne, nie znaczy że i ten ksiądz musi mieć podobne.
Poza tym nikt nie ma takiego "doświadczenia małżeńskiego", jak księża. To oni wysłuchują zwierzeń naszych żon. Słyszą o sprawach, o których my się nigdy nie dowiemy. A dlaczego nam tego nie powiedzą? Bo traktujemy je jak istoty z innej planety, często z pogardą. Kapłan widzi w niej człowieka. I dlatego usłyszy więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2021r. o 6:55
gratuluję ...;D
jeśli twoja żona woli się zwierzyć z jakiegokolwiek problemu ''kieckowemu''zamiast tobie to naprawdę powinieneś się nad sobą zastanowić...

zapewne za bardzo wziąłeś sobie do serca słowa jednego ze swoich ''świętych'' że ''kobieta to wór gnoju'' stąd woli porozmawiać z klecha niż z tobą ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Robinia niezalogowany
27 października 2021r. o 7:09
Horus napisał(a): gratuluję ...;D
jeśli twoja żona woli się zwierzyć z jakiegokolwiek problemu ''kieckowemu''zamiast tobie to naprawdę powinieneś się nad sobą zastanowić...

zapewne za bardzo wziąłeś sobie do serca słowa jednego ze swoich ''świętych'' że ''kobieta to wór gnoju'' stąd woli porozmawiać z klecha niż z tobą ...;D


No to jak faclo ma być ałtorytetem w sprawach małżeńskich, to już zupełny odlot :)
Od rana coś bierzesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza