Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~zimowit niezalogowany
30 października 2021r. o 8:06
Kochani ludzie odmawiajcie codziennie Różaniec najlepiej nowennę pompejanska tak jak prosiła Matka Boża w objawieniach w Fatimie i Gietrzwałdzie Ludzie nawet nie wiecie ,ze zycie wieczne i rozne łaski w życiu doczesnym mozna otrzymac odmawiajac Rozaniec w swoich intencjach i za zmarłych,bo odmawiajac Rozaniec za zmarłych dusze w czyśćcu cierpiące robi sie uczynki milosierdzia a blogoslawieni sa milosierni oni miłosierdzia dostapia od Pana Jezusa na sadzie ostatecznym, i za innych jak się modli to tez robi sie tez uczynek milosierdzia a Pan Bog i Pan Jezus bardzo lubią jak ludzie odmawiaja różaniec bo mozna niebo osiagnac odmawiajac ta modlitwe i czlowiek odmawiajac rozaniec modli się nieswiadomie o swoja szczesliwa smierc bo w zdrowaskach jest zwrot Swieta Maryjo modl sie za nami teraz i w godzinę śmierci naszej amen i życie wieczne w niebie uzyskuje sie odmawiajac Różaniec i w zyciu doczesnym mozna rozne laski otrzymac od Pana Boga i Pana Jezusa bo Matka Boża Maryja jest posredniczka lask a Pan Jezus nie odmawia swej Matce Maryi jak ona wstawia sie skutecznie z modlacym sie na Różańcu człowiekiem.Podsumowujac modlitwa różańcowa jest wielkim znakiem przeznaczenia do nieba tak jak Matka Boza powiedziala w 15 obietnicach dla odmawiakacych Różaniec.15 obietnic Matki Bożej dla odmawiajacych różaniec. 1. Wszyscy, którzy wiernie mi służyć będą odmawiając różaniec otrzymają pewne szczególne łaski. 2. Wszystkim odmawiającym różaniec przyrzekam moją szczególniejszą opiekę i wielkie łaski. 3. Różaniec będzie potężną zbroją przeciw piekłu, wyniszczy pożądliwości, usunie grzechy, wytępi herezje. 4. Cnoty i święte czyny zakwitną - wyprosi obfite boże błogosławieństwo; serca ludzkie odwróci od próżnej miłości świata, a pociągnie do miłości Boga i podniesie je do pragnienia rzeczy wiecznych; o, ileż dusz uświęci ta modlitwa. 5. Dusza, która poleca mi się przez różaniec - nie zginie. 6. Ktokolwiek odmawiać będzie pobożnie różaniec święty, rozważając równocześnie tajemnice święte nie zostanie pokonany przez nieszczęście, nie doświadczy karzącej bożej sprawiedliwości, nie umrze nagłą śmiercią; nawróci się, jeśli jest grzesznikiem, jeśli zaś sprawiedliwym - wytrwa w łasce i osiągnie życie wieczne. 7. Prawdziwi czciciele mego różańca nie umrą bez sakramentów świętych. 8. Chcę, aby odmawiający mój różaniec, mieli w życiu i przy śmierci światło i pełnię łask, aby w życiu i przy śmierci uczestniczyli w zasługach świętych. 9. Codziennie uwalniam z czyśćca dusze, które mnie czciły modlitwą różańcową. 10. Prawdziwie dzieci mego różańca osiągną wielką chwałę w niebie. 11. O cokolwiek przez różaniec prosić będziesz - otrzymasz. 12. Rozszerzającym mój różaniec pprzybędę z pomocą w każdej potrzebie. 13. Otrzymałam od mojego syna obietnicę, że wszyscy obrońcy różańca, będą mieli orędowników w niebie w czasie życia i w godzinie śmierci 14. Wszyscy, którzy odmawiają różaniec są moimi dziećmi, a braćmi Jezusa Chrystusa, mojego jedynego Syna. 15. Nabożeństwo do mego różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do nieba. Różaniec mozna odmawiać o 6.30 12.30 w Radio Maryja i 20.20 w Tv Trwam i Radio Maryja.Mozna na kleczaco odmawiac Różaniec i mozna tez chodzic i odmawiac Rozaniec np.przez sluchawki w telefonie tu jest link do Różańca youtu.be/Elt9xkuoNkk Kochani ludzie odmawiajcie tez Koronke do Miłosierdzia Bożego o 15.00 w Radio Maryja ,bo Pan Bog się wtedy lituje nad grzesznikami.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 października 2021r. o 12:08
;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
30 października 2021r. o 13:41
Na antenie Radia Maryja nadano audycję pt. "Jak być dobrą żoną w sypialni?". Tak jakby Ojciec Tadeusz miał na ten temat jakiekolwiek pojęcie. W audycji można było usłyszeć m.in.: "Ważne, żeby na koniec nasienie zostało w drogach rodnych kobiety, bo taki ma być sens otwartości na życie", "Kiedy mąż mówi: »chcę z tobą współżyć, ale nie chcę mieć dzieci«, to na to żądanie żona nie może przystać", "Żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego".

Z kolei dr hab. Urszula Dudziak jest autorką stwierdzeń: "Plemniki chronią przed rakiem, antykoncepcja prowadzi do śmierci.", "Współżycie przed ślubem grozi poważnymi konsekwencjami, na przykład wyrzutami sumienia, gnębiącymi człowieka do śmierci" i "Następstwem antykoncepcji są zdrady i rozwody".

Dlatego mimo 50 -tki na karku jestem jeszcze prawiczkiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Czosnaczek niezalogowany
30 października 2021r. o 13:56
Picie 'wody święconej' czyni cuda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 listopada 2021r. o 4:43
Ojca Tadeusza Rydzyka Kaczyński niegdyś podejrzewał o konszachty z Kremlem. W wywiadzie dla "Gazety Polskiej" opublikowanym w kwietniu 1998 r. mówił: "Nie mam wątpliwości co do tego, że po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL. Ma nadajnik na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy tam jednak pilnują dość dobrze."

Teraz gdy zgred stoi nad grobem ,do Torunia, którego gospodarz wciąż jest głęboko antyzachodni, pielgrzymują biznesowo-polityczne wycieczki ludzi PiS. Świeżo upieczony premier Mateusz Morawiecki w mediach Rydzyka w 2017 r. wygłasza swe ambitne deklaracje: "Chcemy przekształcać Europę. Z powrotem ją, takie moje marzenie, rechrystianizować. Bo niestety w wielu miejscach nie śpiewa się kolęd, kościoły są puste i są zamieniane na muzea. To wielki smutek".
A tępe PISie czopki łykają ten kit jak pelikany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sławoj Leszek niezalogowany
1 listopada 2021r. o 13:44
Klechy pokazują nam środkowy palec. "I co nam zrobicie, ciule? To my tu rządzimy! PiS z ePiSkopatem, Kają Godek i ordojurną sektą! Myśleliście, że Franciszek opieprzy nas w Watykanie? On nas pochwalił! Że nikt tyle kasiory mu nie śle co mohery z PiSlamistanu, a przecież świętopietrze to ledwie ułamek naszych zysków! Rządzimy z woli motłochu rządzić będziemy jeszcze długo, a wy będziecie kupować u nas gusła i słać nam swoje dzieci do dymania".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Piwonia niezalogowany
1 listopada 2021r. o 16:24
Ich nawet w piekle nie chcą dlatego zatruwają nam życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Daglezja niezalogowany
1 listopada 2021r. o 19:30
Abp Dzięga miał orędzie w TVP. Episkopat zablokował komentarze: "Wstyd, wstyd, wstyd"

Telewizyjne orędzie abp. Andrzeja Dzięgi wywołało oburzenie. Nie chodzi wcale o jego treść, a o samą postać duchownego. Abp Dzięga to jeden z hierarchów Kościoła, któremu zarzuca się krycie sprawców pedofilii. Chodzi o sprawę ks. Dymera, na którym ciążyły oskarżenia o wielokrotne wykorzystywanie seksualne małoletnich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza