Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 8:37
A co do "Gomory", najlepszym przykładem może być film Sekielskich. Prawie wszyscy pedofile przez nich przedstawieni to współpracownicy bezpieki. Często wciskani przez bezpiekę do seminariów, właśnie po to, by psuć Kościół od środka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 stycznia 2022r. o 9:05
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): jakim jest ten kraj ,

Wystarczy że zobaczę jak ktoś pisze o "tenkraju" i już wiem że mam do czynienia z antypolskim zaprzańcem. Słowo Polska jakoś wam nie przechodzi przez gardło czy klawiaturę. Boicie się go?


:D

no niezły jesteś ...;D
''katoliku'' z ''bożej łaski'' :D

tak ..piszę o tym kraju jako o plamce na mapie bo ten kraj nie jest już od lat Ojczyzną a tylko ''tym krajem ''
krajem w którym przeżyłem ''komunę'' a teraz przyszło mi przeżywać ''komunę bis'' ;D
kraj w którym człowiek nie liczy się jako jednostka a liczy się tylko przynależność partyjna lub ideologiczna o ile jest zgodna z ''linią partii'' ;D
kraj w którym jak nie nie(rząd)czyt. partia go łupi to Kościół instytucjonalny ...
kraj w którym kiedyś rządziła ''bezpieka'' a teraz rządzi ''pegasus''
kraj w którym kiedyś moglibyśmy porozmawiać jak ludzie cywilizowani a w którym ty dzisiaj określasz mnie mianem ''zaprzańca'' bo się w wielu kwestiach z tobą nie zgadzam...

powiem ci tak ...w du-peczce mam ''bajery'' o bocianach i wierzbach płaczących ...
w dupeczce mam pierdy o domach strzechą krytych ...;D
nie te czasy bym miał w poważaniu hasełko ''bóg, honor,ojczyzna''
a dlaczego to się domyśl ...jeśli tego nie ogarniesz poproś a ''będzie ci dane'' ;D

ps. poluzuj koloratkę bo ewidentnie cię uciska co wnioskuję po tej serii postów...
siedzisz po uszy w tej swojej ''kruchcie'' co pokazują twoje ostatnie ''teologiczne'' posty...

ja mam teraz spacer...ot taki psi obowiązek ...;D



Dopisane 18.01.2022r. o godz. 09:05:

aha ...
pierwszym komunistą jakiego poznałeś nie był Thomas tylko Jezus...
to on namawiał do życia w ''komunie''
czyż nie ? ;D

nara...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 9:21
Horus napisał(a):

pierwszym komunistą jakiego poznałeś nie był Thomas tylko Jezus...
to on namawiał do życia w ''komunie''
czyż nie ? ;D

nara...;D

Albo udajesz, albo na prawdę nie wiesz czym jest komunizm.
Komunizm jest to zniewolenie pojedynczego człowieka, w imię "dobra ogółu", czymkolwiek ono by było. Morus w swojej Utopii też kierował się wyłącznie dobrem wspólnym, przyjmując że w takim tworze każdy człowiek będzie szczęśliwy.
Jezus nauczał, że każdy, podkreślam KAŻDY człowiek ma wolną wolę i nikt nie ma prawa jej ograniczać. No chyba że wyrazem tej wolnej woli jest ograniczanie wolnej woli innego człowieka.
Jeśli ktoś mówi że Jezus był komunistą, to albo nie wie o czym nauczał Jezus, albo nie wie co to komunizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 stycznia 2022r. o 9:29
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): A co do "Gomory", najlepszym przykładem może być film Sekielskich. Prawie wszyscy pedofile przez nich przedstawieni to współpracownicy bezpieki. Często wciskani przez bezpiekę do seminariów, właśnie po to, by psuć Kościół od środka.

Znaczy się,że Wielgusów,J,edraszewskich,Petzów,Głódziów................. i jeszcze z kilkunastu w sprawie których aktualnie toczą się postepowania to bezpieka wypromowała :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 9:38
ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): A co do "Gomory", najlepszym przykładem może być film Sekielskich. Prawie wszyscy pedofile przez nich przedstawieni to współpracownicy bezpieki. Często wciskani przez bezpiekę do seminariów, właśnie po to, by psuć Kościół od środka.

Znaczy się,że Wielgusów,J,edraszewskich,Petzów,Głódziów................. i jeszcze z kilkunastu w sprawie których aktualnie toczą się postepowania to bezpieka wypromowała :):)

A pomyśl sobie jaki byłby efekt, gdybyś co roku mógł do organizacji wpuszczać powiedzmy 10% kretów a potem sterować ich zachowaniami. Ile lat byś potrzebował, by przejąć władzę nad tą organizacją? Na szczęście wchodzi tu w grę także Opatrzność Boża i efekt takich działań mógł nie być taki, jaki założyły sobie komunistyczne służby. Ale jaki był ostateczny efekt? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Jedynie analizując zgodność wypowiedzi hierarchów kościelnych z naukami Kościoła, możemy próbować dochodzić który z nich jeszcze służy Bogu, a który służbom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 9:38
A oni pompowali Kościół swoją agenturą przez ponad 50 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 10:16
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): A oni pompowali Kościół swoją agenturą przez ponad 50 lat.

Wielebny Tytoniu, nie wiem ile masz lat, ale za mojej młodości w latach 60 tych, milicja obserwowała klasztor przy dawnej Świerczewskiego, w sobotę jak za dużo aut tam stało robili nalot i w gatkach księży z okolicznych parafii wygarniali do suk, i tak robili ze złapanych klech na qrestwie TW :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 stycznia 2022r. o 10:35
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):

pierwszym komunistą jakiego poznałeś nie był Thomas tylko Jezus...
to on namawiał do życia w ''komunie''
czyż nie ? ;D

nara...;D

Albo udajesz, albo na prawdę nie wiesz czym jest komunizm.
Komunizm jest to zniewolenie pojedynczego człowieka, w imię "dobra ogółu", czymkolwiek ono by było.
Jezus nauczał, że każdy, podkreślam KAŻDY człowiek ma wolną wolę i nikt nie ma prawa jej ograniczać. No chyba że wyrazem tej wolnej woli jest ograniczanie wolnej woli innego człowieka.



:D albo udajesz albo naprawdę chyba nie kumasz co sam piszesz ...;D

a jaką to ''wolę ''starasz się tu sam narzucać innym?
bo twoje pojęcie ''wolnej woli'' stawiasz wyżej niż moją...
a czym jak nie zniewoleniem jest to by niczemu nieświadomemu dziecku poprzez ''wolę'' rodziców narzucać wiarę ?
czym różni się Jezus od Marksa jeśli jeden i drugi nawoływali do życia w komunie? ;D
dlaczego Thomas uważany przez ciebie za komunistę został męczennikiem kościoła chrześcijańskiego?
mało tego ... o ile pamiętam okrzyknięto go nawet ''świętym'' ;D

komunista ''świętym'' ? ;D
jak Jezus? ;D

oj ''tytoń'' ...chyba przesadziłeś ...;D



Dopisane 18.01.2022r. o godz. 10:35:

~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Horus napisał(a): masz rację ...oprócz zboków mają w swoich szeregach i oszustów i złodziei...;D


Właśnie o tym mówiłem. Jakby nie było wśród księży pedofili to byście używali innych pałek. Jak to mawiał wasz mistrz Dzierżyński - wkażcie mi winnego, a ja już znajdę na niego paragraf.


''Krakowski ksiądz aresztowany za załatwianie fałszywych certyfikatów covidowych
Poznańska prokuratura informuje, że ksiądz Łukasz Sz. został tymczasowo aresztowany pod zarzutem oszustwa. Chodzi o pomoc w załatwianiu fałszywych certyfikatów covidowych. W sprawie zatrzymano łącznie pięć osób, w tym dwóch żołnierzy.''

oto ''polsza ''właśnie ...
''wielebny tytoniu'' ;D

to jest ta ''inna pałka'' :D
jak nie pedofil to oszust ....
i co ? ...napiszesz że to TYLKO ''czarna owca''?

kolejna??? ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne