Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 7:38
~~a to gnida napisał(a):
Ciekawe dokąd pójdzie dusza tego sukienkowego oszusta ,Tytoniu wypowiesz się ?

Oczywiście że się wypowiem. Dusza sama oceni swoje ziemskie życie i wtedy będzie wiedziała gdzie iść. Nie nam ferować wyroki. Nie wolno nam oceniać ludzi. Możemy tylko wskazywać ich czyny, chwalić za dobre a za złe ganić. Błądzących napominać to nasz obowiązek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 7:54
ramaj napisał(a):
Wielebny.Kurski to za protekcją tego Jędraszewskiego w którego ty wierzysz i tu wychwalałeś.To jak to z tobą jest:raz czarne to białe a potem białe to czarne.

A jeśli chodzi o arcybiskupa Jędraszewskiego, to w pełni popieram to co mówi. jego słowa są pełne mądrości i prawdy. Dlatego właśnie z taką zajadłością jest atakowany przez lewaków. Zarzuca mu się sianie nienawiści bo użył zwrotu "tęczowa zaraza". Lewactwo wmawia, że chodzi tu o piętnowanie ludzi. A arcybiskupowi chodziło o przedstawienie zjawiska. I gdyby nie wyciągać zdania z kontekstu, to z reszty wypowiedzi wyraźnie wychodzi, że najpierw mówił o zjawisku czerwonej zarazy. Zjawisku, które wielu z nas przeżyło na własnej skórze. Zjawisku, w której wąska grupa ludzi za pomocą haseł walki o dobro klasy robotniczej upodliła tę grupę. Podobnie będzie i z tęczową rewolucją. Na ich grzbietach niecni władcy nowego porządku przeprowadzą swoją rewolucję, a następnie ich zmielą. Czy to atak na środowiska LGBT, czy raczej ostrzeżenie, co ich czeka? Powinni Jedraszewskiego po rękach całować, że próbuje otworzyć im oczy. Niby to często bardzo inteligentni i wrażliwi ludzie, a takiej prawdy nie chcą usłyszeć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 sierpnia 2022r. o 7:54
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~a to gnida napisał(a):
Ciekawe dokąd pójdzie dusza tego sukienkowego oszusta ,Tytoniu wypowiesz się ?

Oczywiście że się wypowiem. Dusza sama oceni swoje ziemskie życie i wtedy będzie wiedziała gdzie iść. Nie nam ferować wyroki. Nie wolno nam oceniać ludzi. Możemy tylko wskazywać ich czyny, chwalić za dobre a za złe ganić. Błądzących napominać to nasz obowiązek.

''dusza'' to oceni?
a ja myślałem dotąd że jak głosi legenda stoi sobie pewien gość ''na bramce'' i mówi ...''lewaki'' na lewo ''prawaki '' na prawo...
nie pisz mi tu ''tytoniu'' że nie wolno oceniać ludzi bo jeszcze wczoraj jeden klecha wystawił ludziom ''ocenę '' nazywając ich ''hołotą''
'' Błądzących napominać to nasz obowiązek.''

wasz czyli czyj? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 8:08
Horus napisał(a):
nie pisz mi tu ''tytoniu'' że nie wolno oceniać ludzi bo jeszcze wczoraj jeden klecha wystawił ludziom ''ocenę '' nazywając ich ''hołotą''
'' Błądzących napominać to nasz obowiązek.''

wasz czyli czyj? ;D

No i właśnie podstawowej rzeczy nie rozumiesz. Hołota dotyczyła tego, jak się ci ludzie zachowywali, a nie kim są. Gdyby faktycznie ich skreślił, to czy dalej by sobie nimi zawracał głowę i z nimi szedł, czy do nich przemawiał?
A napominać jest obowiązkiem każdego chrześcijanina. Jako chrześcijanin mam obowiązek cię kochać, pragnąć twojego zbawienia i ostrzegać, gdy schodzisz z właściwej drogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pan z wami niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 8:38
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
nie pisz mi tu ''tytoniu'' że nie wolno oceniać ludzi bo jeszcze wczoraj jeden klecha wystawił ludziom ''ocenę '' nazywając ich ''hołotą''
'' Błądzących napominać to nasz obowiązek.''

wasz czyli czyj? ;D

No i właśnie podstawowej rzeczy nie rozumiesz. Hołota dotyczyła tego, jak się ci ludzie zachowywali, a nie kim są. Gdyby faktycznie ich skreślił, to czy dalej by sobie nimi zawracał głowę i z nimi szedł, czy do nich przemawiał?
A napominać jest obowiązkiem każdego chrześcijanina. Jako chrześcijanin mam obowiązek cię kochać, pragnąć twojego zbawienia i ostrzegać, gdy schodzisz z właściwej drogi.


Popieram Tytonia , jak pątnicy chcieli skorzystać ze sr#acza pierwsi , przed wielebnym ,to zrozumiałe ze kapłan nazwał ich hołotą .Niech się cieszą że ich po mordach nie natrzaskał. Lewackie chamy nie mają za grosz szacunku dla kapłana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 sierpnia 2022r. o 8:48
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał:

No i właśnie podstawowej rzeczy nie rozumiesz. Hołota dotyczyła tego, jak się ci ludzie zachowywali, a nie kim są. Gdyby faktycznie ich skreślił, to czy dalej by sobie nimi zawracał głowę i z nimi szedł, czy do nich przemawiał?
A napominać jest obowiązkiem każdego chrześcijanina. Jako chrześcijanin mam obowiązek cię kochać, pragnąć twojego zbawienia i ostrzegać, gdy schodzisz z właściwej drogi.

aha...czyli jego zachowanie było odpowiednie...czy tak?
co do reszty ''tytoniu '' zwalniam cię z tego ''obowiązku ''by mnie kochać ...byś ''walczył o moje zbawienie''

skup się na tych swoich braciszkach z krucht klasztornych z którymi jak pisałeś ostatnio obcowałeś...
ich kochaj i módl się za ich grzeszki i grzechy ...oby ci tylko czasu wystarczyło ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
4 sierpnia 2022r. o 9:02
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Wielebny.Kurski to za protekcją tego Jędraszewskiego w którego ty wierzysz i tu wychwalałeś.To jak to z tobą jest:raz czarne to białe a potem białe to czarne.

Czy jest ci znane słowo sarkazm?

Znane i słowo i pojęcie,ale w twoim wykonaniu kiepsko to wychodzi,nie do odróżnienia kiedy głosisz na tak ,a kiedy na nie.Natomiast bardzo dobrze wychodzi tobie odwracanie kota ogonem- wręcz podręcznikowy przykład.




w7ychodzi tobietobie



Dopisane 04.08.2022r. o godz. 09:02:

~~pan z wam napisał(a): Popieram Tytonia , jak pątnicy chcieli skorzystać ze sr#acza pierwsi , przed wielebnym ,to zrozumiałe ze kapłan nazwał ich hołotą .Niech się cieszą że ich po mordach nie natrzaskał. Lewackie chamy nie mają za grosz szacunku dla kapłana.


Właśnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 9:46
"W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie."
- Tadeusz Kotarbiński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza