Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
4 sierpnia 2022r. o 19:39
~~Zzieleniały Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): to ty nie znasz jednej z podstawowych legend jak ta o ''świntym'' Pietrze? stoi ponoć z jakimiś kluczami u jakiejś bramy...
myślę że nie stoi tam dla ''idei'' i nie wypytuje o czyjeś tam ''grzechy'' ....tu rolę gra grubość koperty...

''jako na ziemi tak i na niebie'' ;D


Horus jak zwykle popisał się swoją (nie)wiedzą :)

Skąd ty Horusie czerpiesz pełnymi garściami swoją niewiedzę?


chcesz mi przez to powiedzieć że niejaki ''świnty'' Pieter nie ma kluczy do ''niebios''?
a wszystko co o tym napisano to łgarstwa? ;D



Dopisane 04.08.2022r. o godz. 19:39:

''Fundacja Tadeusza Rydzyka przegrała proces z 16-latkiem - informuje Noizz.pl. Maciej Rauhut domagał się od redemptorysty udostępnienia informacji publicznej związanej z działalnością organizacji. Nastolatek wnioskował o listę wpłat z państwowych instytucji i spółek, które od 2016 roku trafiały na konto Lux Veritatis.
16-letni Maciej Rauhut z Krapkowic chciał poznać listę wpłat z państwowych instytucji i spółek, które od 2016 roku trafiały na konto fundacji Tadeusza Rydzyka. Powoływał się przy tym na dostęp do informacji publicznej.

- Otrzymałem odpowiedź, ale niekompletną, jedynie wyrywki. Dlatego razem z moim prawnikiem wysłaliśmy ponaglenia do odesłania reszty dokumentów. Otrzymaliśmy odpowiedź, że reszta z nich nie jest ważna i według nich nie kwalifikuje się jako informacja publiczna, bo "nie jest to informacja użyteczna dla społeczeństwa" - mówił w rozmowie z portalem Noizz.pl.
Tadeusz Rydzyk przegrał w sądzie z 16-latkiem
16-latek przekazał, że wygrał proces z fundacją Lux Veritatis i teraz będzie ona musiała udostępnić mu dane, o które wnioskował. Poza tym fundacja musi też pokryć koszty postępowania.''

no to Tadzik dostał po sakiewce...;D
myślę jednak że bardziej go boli to że szesnastolatek sprowadził go ''na ziemię '' ;D

jeszcze ciekawiej będzie jak w końcu wyjdą na światło dzienne wszystkie konszachty Tadzika z SB...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 9:11
ramaj napisał(a):
O shitt,wielebny ale ty masz wiedzę n/t.Gdzie tam wiedzę : "praktyka" - wnoszę że byłeś,widziałeś ?? Dawaj więcej szczegółów.

Są relacje osób, które wróciły "z tamtej strony".
Ja też mam swoje przeżycia z tym związane, ale pozwól że pozostawię je jednak dla siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 9:12
~~Kasztanowata Choina napisał(a):
Ale pierdo..lenie !

Tak , najłatwiej wszystko zbrukać, wyśmiać. Wtedy czujesz się taki mądry. A faktycznie wystawiasz sobie cenzurkę pustaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 9:14
Horus napisał(a): chcesz mi przez to powiedzieć że niejaki ''świnty'' Pieter nie ma kluczy do ''niebios''?
a wszystko co o tym napisano to łgarstwa? ;D

Poszukaj w Wiki hasełka alegoria. Może to ci troszkę rozjaśni w głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 10:31
to wszystko jest alegorią ...
ale co ty o tym wiesz...
a wiesz że że to wszystko to sprawka kosmitów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 10:52
~~Horus napisał(a):
a wiesz że że to wszystko to sprawka kosmitów?

Ten, którego spotkałem nie miał antenek na głowie, ani zielonej skóry. Chyba tu jednak nie o kosmitów chodzi. Poza tym kosmici są materialni a Bóg jest poza materią i czasem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 11:45
żyjesz jakimiś stereotypami ...antenki ,zielona skóra...
to jest dobre dla dzieciaków ...a ja ci powiem że kosmicie są wśród nas...;D
wiesz coś o ''rozstępowaniu się nieba''? znasz ALEGORIĘ :D o ''drabinie Jakuba''?
już ci nie raz pisałem że od zarania dziejów każdy lud, każda cywilizacja miała swojego ''boga'' czy ''bogów''
i każdy z nich ''schodził z nieba'' ;D
a skoro ''z nieba'' to każdy z nich był kosmitą ...
''bóg'' o którym ty często piszesz też często jest przedstawiany jako postać w chmurach ...

kolejna alegoria...;D
napisz mi skąd pomysł na przedstawianie postaci ''aniołów'' jako postacie ze skrzydełkami? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 11:49
~~Horus napisał(a): żyjesz jakimiś stereotypami ...antenki ,zielona skóra...
to jest dobre dla dzieciaków

Przyganiał kocioł garnkowi :DDDDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.