Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 7:45
Horus napisał(a):
aha ...nie widzisz ...dla pewności jedynie zapytasz - ''wielebny- jesteś pedofilem''?
oczywiście uwierzysz mu ''na słowo'' ;D

a co zrobisz jak okaże się że nie wypaliła ta twoja ocena?...wytłumaczysz to że ''bóg tak chciał''?
że przez osobiste doświadczenie ''bóg chce sprawdzić w tobie wiarę '' ?

gratuluję podejścia ...;D

Jeśli ktoś by skrzywdził moje dziecko, to poświęciłbym wszystkie siły by zapłacił za swój czyn. Niezależnie czy byłby to ksiądz czy budowlaniec czy nauczyciel tańca. Czujnym trzeba być przy wszelkich kontaktach dziecka, nie tylko tych z przedstawicielami Kościoła. Nie dałem sobie wyprać mózgu i dzięki temu wiem, ze niebezpieczeństwo może spotkać dzieci nie tylko w kościele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2022r. o 7:57
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a)

a co zrobisz jak okaże się że nie wypaliła ta twoja ocena?...wytłumaczysz to że ''bóg tak chciał''?
że przez osobiste doświadczenie ''bóg chce sprawdzić w tobie wiarę '' ?

gratuluję podejścia ...;D

Jeśli ktoś by skrzywdził moje dziecko, to poświęciłbym wszystkie siły by zapłacił za swój czyn. Niezależnie czy byłby to ksiądz czy budowlaniec czy nauczyciel tańca. Czujnym trzeba być przy wszelkich kontaktach dziecka, nie tylko tych z przedstawicielami Kościoła. Nie dałem sobie wyprać mózgu i dzięki temu wiem, ze niebezpieczeństwo może spotkać dzieci nie tylko w kościele.

przestań się łudzić...
klechę by zamknęli w ramach pokuty w jakimś klasztorze o którym nie miał byś pojęcia że taki istnieje...
''sąd biskupi'' utajnił by miejsce jego pobytu i mógłbyś ''im skoczyć''
co innego budowlaniec...
cech budowlany nie przenosi takich na inne budowy więc tu może miałbyś łatwiej...
tylko pomyśl ...''zrobiłbyś wszystko'' czyli co?
zakładając że obojętnie kto -czy to klecha czy budowlaniec -dostałby dwie dychy do odsiadki czy z tym łatwiej by ci się żyło?...czy kiedyś nie usłyszałbyś od niego -twoja nonszalancja jest dzisiaj moją tragedią ...

przełknął byś to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 9:55
~~M21W2 napisał(a): I jak na zawołanie ,ten Ci się trafił Tytoniu;
W ostatnią niedzielę 7 sierpnia w białostockim kościele pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej mszę odprawiał kompletnie pijany ksiądz.( BUDOWLANIEC) Nie mógł trafić z komunią do ust wiernych. Proboszcz parafii przeprosił wiernych i zapowiada, że konsekwencje wobec kapłana ma wyciągnąć metropolita białostocki .

NORMALKA ,INNA BUDOWA

I właśnie o tym mówię. Jak pijany budowlaniec spadnie z rusztowania to nawet lokalne media o tym milczą. Jeśli księdzu tylko zadrży ręka, zaraz trąbią o tym wszystkie media. Nie uważasz ze tu coś nie tak? I nie pitol mi tu o instytucji "zaufania społecznego". Budowlaniec jak coś źle wybuduje, to może się to komuś zawalić na głowę. Tak więc pijany budowlaniec może dokonać większych szkód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 10:01
Horus napisał(a):
przestań się łudzić...

Mam o wiele ciekawsze problemy życiowe niż teoretyzowanie co by było gdyby. Jest wiele bardziej realnych niebezpieczeństw, na które należy być przygotowanym.
Treścią twojego życia jest być przygotowanym na księdza-zboka. Ja mam trochę inne priorytety :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2022r. o 10:18
''ciekawsze problemy''?...to problemy mogą być ''ciekawe''?
ty mnie ''uświadamiasz'' w istnieniu ''boga'' ja próbuję cię uświadamiać co może -ale by nie było -być kiedyś nie tylko twoim problemem ...
powinieneś być mi wdzięczny że próbuję cię przygotować na ewentualny problem którego unikasz lub próbujesz bagatelizować ...bardziej cię interesuje budowlaniec który spadł z rusztowania niż krzywda jakiej może doznać twoje dziecko...;D

i właśnie dlatego że to jest twoje dziecko nie muszę się zastanawiać co jest ''Treścią twojego życia''

wg. zasady ''niech się dzieje wola nieba....'' bo z nią nawet kiedy by była tragiczna ty się zawsze z nią zgodzisz ...
prawda?...dlatego ani słowem nie odniosłeś się do tego co wcześniej ci napisałem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 11:08
A do czego tu się odnosić? Dla ciebie to problemo numero uno, dla mnie coś równie częste jak lądowanie kosmitów. A jakoś nie ciśniesz by pogadać o kręgach w zbożu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2022r. o 11:53
a dlaczego by nie?
napisz coś o tym ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 12:13
KURIA białostocka
- ksiądz dewiant z "Ziarna" wysyła wulgarne filmiki obcym kobietom
-ksiądz składa niemoralne homo-propozycje ,biskup go nie zna
-pijany ksiądz w czasie ,,miesiąca trzeźwości'' odprawia niedzielna mszę świętą
-radny PiS, który jest zadeklarowanym homofobem okazał się mieć kochana.

Pan z wami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza