Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2022r. o 14:21
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): a twoje ''pierdy'' o ''bogach'' to nie monotematyczność? ;D

odpowiesz dlaczego bez ''boga'' można żyć a bez Słońca nie?
czy to dlatego właśnie Ra był ''bogiem'' ?

Bez Boga nie można żyć.

a bez którego ''boga'' bo nie precyzujesz...;D a ci co to po śmieci otrzymują od swojego ''boga '' gromadkę dziewic? ;D
oni chyba są bardziej zadowoleni bo w tym katolickim ''raju '' na dziewice raczej nie mogą liczyć ...
nawet te ''konsekrowane'' jednak już są ze ''skazą'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jpdl niezalogowany
9 sierpnia 2022r. o 19:54

. 22-letni ksiądz z Zambii, przekonywał wiernych, że jest prorokiem. Mówił, że tak jak Jezus zmartwychwstanie po trzech dniach. Kazał się zakopać żywcem i odkopać po trzech dniach. Młodego duchownego znaleziono bez oznak życia. Przed pochówkiem i obiecanym zmartwychwstaniem ksiądz cytował Biblię i wyjaśniał, że Jezus nakazując swoim wyznawcom: "to czyńcie na moją pamiątkę", miał na myśli nie tylko spożywanie chleba i wina jako Komunii Świętej, ale też właśnie podejmowanie prób zmartwychwstania.
Pastor leżał w grobie trzy dni. Po tym czasie zgodnie z poleceniem duchownego jego współwyznawcy go odkopali. Okazało się, że nie żyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 7:45
Seksy w gabinetach metropolitów, pijaństwo na mszach, sado-maso na oazach…I taki kościół to ja rozumiem! Naprawdę rozważam powrót na jego łono .
No i pielgrzymki. Tylko muszę pamiętać, że ojciec prowadzący s-ra pierwszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 8:06
Horus napisał(a):
a bez którego ''boga'' bo nie precyzujesz...;D a ci co to po śmieci otrzymują od swojego ''boga '' gromadkę dziewic? ;D
oni chyba są bardziej zadowoleni bo w tym katolickim ''raju '' na dziewice raczej nie mogą liczyć ...
nawet te ''konsekrowane'' jednak już są ze ''skazą'' ;D

Nie ma innego Boga poza Stwórcą. My, jego wyznawcy, jeśli będziemy tego godni, dostąpimy obcowania z Nim po śmierci. Jest to dla nas nagroda "bezsensowna" z ziemskiego punktu widzenia. Inni "bogowie" obiecują rzeczy bardziej przyziemne, jak dziewice czy rzeki mlekiem i miodem płynące. Bo to są bogowie ziemscy, którzy z tego świata pochodzą. Może nawet istnieją w postaci jakichś kosmitów, czy innych tworów. Jednak Bóg, Stwórca Wszechrzeczy jest tylko jeden.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 sierpnia 2022r. o 10:10
a co to się stało że posty gdzie wspomina się Coelho znikły?
''tytoniu'' wiesz coś o tym? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 10:13
Horus napisał(a): a co to się stało że posty gdzie wspomina się Coelho znikły?
''tytoniu'' wiesz coś o tym? ;D

Są przy podróżniku. Nie pij tyle, to będziesz pamiętał gdzie pisałeś :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 sierpnia 2022r. o 10:44
masz rację ...muszę przestać pić ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 13:28
Horus napisał(a):
a możesz podać przykład gdzie poparłem słowa jakiegoś idio.ty?
a po wrogach będę ''jechał '' chociaż może z innej strony...nie jestem zwolennikiem Konfederacji a od początku z przyjemnością słucham Dziambora...ostatnio nawet poparłem wypowiedzi Winnickiego i Bosaka...
dlaczego nie udaje mi się to jeśli chodzi o Korwina czy Brauna?

co do religii to fakt ...jesteśmy z ''dwóch światów'' ;D ale zadaj sobie pytanie dlaczego?
dlaczego zgadzamy się co do covida?...czy dlatego że zarówno tobie jak i mnie to pasuje?
kolejne pytanie- czy to moje ''lewactwo'' ;D akurat przy covidzie nie przeszkadza? ;D

dobra ...znikam z tego tematu bo zaczynamy sami w nim ''śmiecić''

Kontynuuję wątek z podróżników by tam nie spamować.
Popierasz lewactwo, a u nich nic mądrego nie znajdziesz. A że podoba ci się co mówi Dziambor, czy że jesteś antycowidaninem, co nijak nie wpisuje się w lewackie poglądy, to świadczy tylko o tym, że jesteś pogubionym człowiekiem, w którym tlą się jeszcze jakieś resztki zdrowego rozsądku, które pozwalają ci zobaczyć choć skrawek prawdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza