Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~jadzia niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 13:38
~~jadzia napisał(a): Seksy w gabinetach metropolitów, pijaństwo na mszach, sado-maso na oazach…I taki kościół to ja rozumiem! Naprawdę rozważam powrót na jego łono .
No i pielgrzymki. Tylko muszę pamiętać, że ojciec prowadzący s-ra pierwszy.



Tam to się dzieje ,i te stare parafianki ,które w nocy co raz boga wzywają .Modlą się cała noc ,nigdy nie byłam ,tytoniu prawda ci to ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 13:44
Horus napisał(a):
co do religii to fakt ...jesteśmy z ''dwóch światów'' ;D ale zadaj sobie pytanie dlaczego?

Wiem dlaczego. "Bo każdy czarny to zbok, a jak nie zbok to złodziej".
Lecz nie jest to żaden argument, a raczej usprawiedliwienie. Odrzuciłeś wiarę ojców bo ... (sam wiesz dlaczego), a swój wybór usprawiedliwiasz grzesznością księży, czy wręcz upadkiem moralnym całego Kościoła.
A to nie tak. Przedstawię ci to na przykładzie. Pan na lekcjach matematyki mówił ci że 2+2*2=6. Ale był z niego kawał drania. Bił dzieci, znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie. I dlatego ty teraz będziesz twierdził że 2+2*2=8 i wszystko to wina matematyka jeśli się mylisz. A faktycznie jest tak, że sam nie wiesz ile to jest 2+2*2, bo nie uważałeś na lekcjach matematyki, za co nie raz dostałeś po łbie od nauczyciela. Prawda dalej pozostaje prawdą, niezależnie w jakich okolicznościach została ci przedstawiona. Jeśli uważasz inaczej, jesteś LEWAKIEM. Bo dla nich prawdę można np ustalić w drodze głosowania. Większość uzna że 2+2=5 i tak wtedy ma być. A prawda jest jedna i niezmienna. Jest JEDEN Bóg, którzy stworzył świat. Kto tę fundamentalna prawdę odrzuci, zawsze będzie błądził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 13:50
~~jadzia napisał(a):
Tam to się dzieje ,i te stare parafianki ,które w nocy co raz boga wzywają .Modlą się cała noc ,nigdy nie byłam ,tytoniu prawda ci to ?

A skąd ja to mogę wiedzieć? Siedziby metropolitów do tej pory było mi dane podziwiać tylko z zewnątrz. Oaza? Wiem ze coś takiego jest. Nie moja bajka. Pielgrzymki? Nigdy nie szedłem. Chyba musisz spytać kogoś, kto jest bardziej w temacie kościelnej "rozpusty". Myślę że horus jest w tym temacie największym ekspertem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 sierpnia 2022r. o 14:06
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Popierasz lewactwo, a u nich nic mądrego nie znajdziesz. A że podoba ci się co mówi Dziambor, czy że jesteś antycowidaninem, co nijak nie wpisuje się w lewackie poglądy, to świadczy tylko o tym, że jesteś pogubionym człowiekiem, w którym tlą się jeszcze jakieś resztki zdrowego rozsądku, które pozwalają ci zobaczyć choć skrawek prawdy.


bzdura...
zdrowy rozsądek nie ma barw politycznych ani przekonań religijnych...
dlatego właśnie zdrowy rozsądek widzę u wspomnianego Dziambora i ks. Sowy...

znalazł bym jeszcze kilku i wśród polityków i wśród księży...
a co do covia...
nie pamiętam mojego pierwszego wpisu na ten temat ale od początku byłem przeciw...
od początku uważałem że ''szczepić'' się czymś bliżej niesprecyzowanym a będącym jeszcze w fazie testów to czysta głu.po.ta...
straszenie mnie przez to śmiercią to jak straszenie kobiety ...wiesz czym ...
każdy tego doświadczy ....i każda też...;D
dzisiaj jestem a za miesiąc ,może jutro już może mnie nie być...może tak być z każdym z nas i z tobą też ...
i to nie będzie żadna kwestia ''powołania '' tylko po prostu życie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko 61 niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 14:10
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a):
Tam to się dzieje ,i te stare parafianki ,które w nocy co raz boga wzywają .Modlą się cała noc ,nigdy nie byłam ,tytoniu prawda ci to ?

A skąd ja to mogę wiedzieć? Siedziby metropolitów do tej pory było mi dane podziwiać tylko z zewnątrz. Oaza? Wiem ze coś takiego jest. Nie moja bajka. Pielgrzymki? Nigdy nie szedłem. Chyba musisz spytać kogoś, kto jest bardziej w temacie kościelnej "rozpusty". Myślę że horus jest w tym temacie największym ekspertem.

Tytoniu , swoją połowicę wyślij .niech sprawdzi organoleptycznie ( sorry ,tzn.dudą ) czy tam jest bliżej do boga .I po jej aktywności po pielgrzymce ,przekonasz się .
Daj nam znać , więdnę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 14:55
Horus napisał(a):
bzdura...
zdrowy rozsądek nie ma barw politycznych ani przekonań religijnych...


Ano nie ma barw politycznych. Ale jak ktoś ma serce tak bardzo po lewej stronie jak ty, to gotów splunąć rozsądkowi prosto w nos i głosić bezsensowne lewackie "prawdy", robiąc tu wrzutki z lewackich ścierwomediów. A że miotasz się między jednym i drugim, to najlepszy dowód jak pogubionym człowiekiem jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 14:58
~~Jurko 61 napisał(a):
Tytoniu , swoją połowicę wyślij .niech sprawdzi organoleptycznie ( sorry ,tzn.dudą ) czy tam jest bliżej do boga .I po jej aktywności po pielgrzymce ,przekonasz się .
Daj nam znać , więdnę .

Skoroś takim ciekaw, to może ty swoją wyślij. I niech sprawdza "dudą" czy czym tam będzie chciała. Ona ci to potem najlepiej opowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~górnik niezalogowany
10 sierpnia 2022r. o 15:18
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko 61 napisał(a):
Tytoniu , swoją połowicę wyślij .niech sprawdzi organoleptycznie ( sorry ,tzn.dudą ) czy tam jest bliżej do boga .I po jej aktywności po pielgrzymce ,przekonasz się .
Daj nam znać , więdnę .

Skoroś takim ciekaw, to może ty swoją wyślij. I niech sprawdza "dudą" czy czym tam będzie chciała. Ona ci to potem najlepiej opowie.



Aaaaa widzisz , ja mam partnera .Jest chuć , są zabezbieczenia ..Jak myślisz tytoniu , cała piątka jest twoja ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza