Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
25 sierpnia 2022r. o 13:34
zawsze możesz przestać do mnie i o mnie pisać...;D
odnieść się nie potrafisz bo wiesz że nie możesz zrobić tego z sensem ...
to jak?
widząc we mnie potencjalne ''niebezpieczeństwo dla otoczenia '':D zgłosisz to odpowiednim służbom?
czy tylko ''sądowi biskupiemu'' ?
jak myślisz ?...będzie równie pobłażliwy dla mnie tak jak dla swoich ''współbraci'' w sukmanach o skłonnościach pedofilskich? ;D
widzisz jak w prosty sposób można obalić te twoje odniesienia od jakiejś tam ''obrazy'' ?

był tu przed laty pewien osobnik -alter się zwał ...
on też straszył ''ogniami piekielnymi ''
a teraz ty pierdzielisz o ''obrazie uczuć religijnych'' :D

szkoda że nie możemy popisać ale teraz nie mogę ...
życie i inne wartości są ważniejsze ...

masz czas ...przemyśl to czy po swoich ''spostrzeżeniach'' zachowasz się jak na prawego obywatela przystało ...przecież według prawa na które się tu powoływałeś to twój ''SWIĘTY '' obowiązek ...;D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 14:50
Horus napisał(a): to twój ''SWIĘTY '' obowiązek ...;D

A nie możesz tak sam z siebie? Wykaż się obywatelską postawą. Ja wiem że wy lewaki lubicie wszystko robić pod przymusem. Ja wolę jednak odwoływać się do uczuć wyższych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_kalifat niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 15:43
"Wiła wianki i puszczała je do falującej wody"
Ale wali 'ciemnogrodem' - forumowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ksiondz robal niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 17:30
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): to twój ''SWIĘTY '' obowiązek ...;D

A nie możesz tak sam z siebie? Wykaż się obywatelską postawą.

A który z tych których tak bronisz zrobił to tak sam z siebie i sam zgłosił się na jakąś terapię? Który ze zboczeńców w sutannach sam z siebie wykazał się obywatelską postawą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WIKARY niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 18:20
Ksiądz z archidiecezji częstochowskiej usłyszał trzy zarzuty dotyczące przestępstw seksualnych popełnionych na szkodę małoletniej. Chodzi m.in. o wielokrotne doprowadzenie jej do obcowania płciowego. Do pierwszych kontaktów seksualnych miało dochodzić zanim pokrzywdzona skończyła 15 lat. Duchowny został aresztowany, nie przyznał się do winy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dziwisz niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 19:02
~~WIKARY napisał(a): Ksiądz z archidiecezji częstochowskiej usłyszał trzy zarzuty dotyczące przestępstw seksualnych popełnionych na szkodę małoletniej. Chodzi m.in. o wielokrotne doprowadzenie jej do obcowania płciowego. Do pierwszych kontaktów seksualnych miało dochodzić zanim pokrzywdzona skończyła 15 lat. Duchowny został aresztowany, nie przyznał się do winy.


Wikary został w międzyczasie przeniesiony do niewielkiej parafii na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Kuria zaprzecza, jakoby miało to związek z przestępstwem popełnionym przez księdza.
Hahahahahahahahahahahaha.
Oj tam, oj tam. Wielkie aj waj. Księciunio ciumknął sobie kilka razy, z krzyża strzelił a tu afera. Jedynie słuszna partia, Pedofile i Spółka, wytłumaczy wam w przekazie dnia co i jak, że sama chciała, ze omotała bidulka w czarnej kiecce a on sam czuje się przez nastolatkę zgwałcony. Tadzio z Torunia to potwierdzi w najbliższej audycji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 sierpnia 2022r. o 6:25
''Suspendowany ks. Natanek ze swoimi wyznawcami w kościele. Poszedł tam prosto z sądu. Proboszcz nic nie wiedział. Interweniowała też policja

W poniedziałek (22.08.2022) Piotr Natanek z grupą ok. 30. podjechali pod kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Suchej Beskidzkiej. Przybyli z "pustelni" w pobliskiej Grzechyni.

Otoczyli wjazd do świątyni swoimi samochodami na tyle szczelnie, że interweniować musiała policja.''

skąd przyjechał pod kościół? ...z sądu w którym toczy się przeciw niemu rozprawa...

''Zdziwiło to postronnych obserwatorów zbiegowiska.

- Znam dobrze te czerwone płaszcze, oni są jak sekta. Zawsze się jednak modlili w swojej pustelni. Dlaczego przychodzą do rzymskokatolickiego kościoła, gdzie Natanek ma zakaz działalności kapłańskiej? - komentował głośno jeden z przechodniów.''

sekciarz w kościele????
a więc szatan ponownie zaatakował ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Śnieżnik niezalogowany
26 sierpnia 2022r. o 6:52
Szatan atakuje cały czas! Potrafi opętać człowieka i zrobić go swoim narzędziem. I taki opętany jest wtedy jego rzecznikiem pracując od rana do nocy na forum i bijąc liczbą postów we wszystkich tematach pozostałych forumowiczów o kilka długości. Takie kompulsywne pisanie na forach to oznaka opętania. Znasz kogoś, kto jest taki aktywny na forum, Horusie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza