Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Rudy Perukowiec niezalogowany
27 września 2022r. o 7:32
~~organista napisał(a): Liczba dawców na tacę się zmniejsza to i nerwy go ponoszą bo w planach miał zrobić oświetlenie dla Madonny a tu wpływy coraz mniejsze. Co zrobi jak dzwony bić przestaną bo też na prąd a ten coraz droższy?

I kolejny co nie ogarnia. Nie zbieram na tacę. Raczej tam coś czasem wrzucę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
27 września 2022r. o 7:37
ramaj napisał(a): A kto cię tam wie,widać że kręcisz się koło kruchty.Fakt ,że jesteś bardziej papieski od papieża,to tak przeważnie jest z tymi co mają coś za uszami.Chyba to ostatnie bo nerwy ci puszczają i zaczynasz epitetować w dyskusji .

Epitetami? Spytałem tylko kulturalnie o stan twojej kondycji psychicznej. Bo ile razy można ci tłumaczyć że tytuł wielebnego mi nie przysługuje :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radek niezalogowany
27 września 2022r. o 12:51
~~r napisał(a): Polacy zubożeją o te miliardy, które zrabuje im rząd. A kradzież to grzech, potępiony w Siódmym Przykazaniu. Katolik nie może popierać kradzieży. Rząd złodziei powinien zostać zmieciony z powierzchni ziemi

Módl się, a Bóg tak zrobi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
27 września 2022r. o 16:21
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a): A kto cię tam wie,widać że kręcisz się koło kruchty.Fakt ,że jesteś bardziej papieski od papieża,to tak przeważnie jest z tymi co mają coś za uszami.Chyba to ostatnie bo nerwy ci puszczają i zaczynasz epitetować w dyskusji .

Epitetami? Spytałem tylko kulturalnie o stan twojej kondycji psychicznej. Bo ile razy można ci tłumaczyć że tytuł wielebnego mi nie przysługuje :-P


Nie kryguj się tak,chciałem cię tylko dowartościować dlatego chyba pozostanę przy tym tytule.
O kondycję psychiczną raczej sam zadbaj,bo z tego co wypisujesz wyłania się dosyć smutna diagnoza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 września 2022r. o 17:39
jest w ''klechistanie'' pewien księciuniu który stosował ''terapię dotykiem''
nie wiem czy wielebny wiekowo się łapie ale może warto by było by spróbował owej ''terapii'' ;D

mogę poszukać namiary na tego ''terapeutę''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Rannik niezalogowany
27 września 2022r. o 19:36
Horus cały czas wspiera szatana robiąc szum i zamieszanie. Przez co ludzie zajmują się pierdołami, a nie skupiają na rzeczach ważnych. Zamiast czytania Horus posłuchajcie tego:
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 września 2022r. o 19:54
''Ksiądz Mirosław N., diecezjalny psycholog i kapelan ziemian, został w marcu 2022 skazany na trzy lata bezwzględnego więzienia za molestowanie seksualne 14-letniego chłopca. Do przestępstwa doszło na obozie rekolekcyjnym nieopodal wsi Mikaszówka pod Augustowem. Ksiądz N. i jego brat od niemal 40 lat organizują tam kolonie dla dzieci i młodzieży.

Mimo że ksiądz przyznał się do molestowania przed rodzicami ofiary, a sąd pierwszej instancji nie miał wątpliwości co do jego winy, po wyroku kapłan zwrócił się o pomoc do swoich wpływowych znajomych – potomków polskiej szlachty.

Dzięki wstawiennictwu przyjaciół w drugiej instancji broni go prawnik związany z Ordo Iuris.

Kto wsparł skazanego księdza? Listy w obronie duchownego przesłali do sądu m.in. Jan Maria Jackowski, do niedawna senator klubu PiS, oraz Jan Radziwiłł, syn wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła, z którego rodziną ksiądz N. od lat się przyjaźni.''

alleluja....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
28 września 2022r. o 7:08
Horus napisał(a): jest w ''klechistanie'' pewien księciuniu który stosował ''terapię dotykiem''
nie wiem czy wielebny wiekowo się łapie ale może warto by było by spróbował owej ''terapii'' ;D

mogę poszukać namiary na tego ''terapeutę''

Absolutnie nie jestem zainteresowany. W przeciwieństwie do ciebie. Bo ty w każdym temacie i tak zejdziesz na zboczenia. Od razu widać co cię najbardziej kręci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.