Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Zgniłozielony Słonecznik niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 8:29
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Pierwsze skojarzenie przeciętnego Polaka odnośnie księdza to będzie najczęściej pedofil lub pijak.

a twoje pierwsze skojarzenie że każdy w kontrze do ciebie to ''lewak'' ;D

ale oczywiście ty nie oceniasz...ty nie sądzisz...;D
Nazwanie kogoś lewakiem to nie ocena, ani nie osąd. To najzwyklejsze w świecie stwierdzenie faktu. A skoro ci tak źle z tą etykietką, to może sam dokonałeś sądu nad lewactwem?
Jesteś lewakiem, bo prezentujesz lewackie poglądy. Ja nie obruszam się jak mnie nazwać katolem. Tak jestem nim całym sercem i tego się nie wstydzę.

Ja też jestem katolem :)
A lewaki nie chcą się przyznać do tego, że są lewakami, bo podświadomie wiedzą, iż bycie lewakiem to po prostu wielki wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 8:49
~~Zgniłozielony Słonecznik napisał(a):
Ja też jestem katolem :)
A lewaki nie chcą się przyznać do tego, że są lewakami, bo podświadomie wiedzą, iż bycie lewakiem to po prostu wielki wstyd.

Zgoda. Ale chyba świadomie to czują. Stąd te jęki :-))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 grudnia 2022r. o 15:38
na tą chwilę to ci w sukienkach jęczą że spadają im obroty z ''tacy'' bo kościoły im pustoszeją ...;D
no i seminaria bo mało kto już chce ''nadstawiać dupy'' za tą upadającą instytucję ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
8 grudnia 2022r. o 18:01
Zdzisław Kurski, najstarszy syn Jacka Kurskiego , zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam dziewięć lat, a kiedy się wydało w 2015 r., sprawę dwukrotnie umorzono. Nie mam już zaufania do wymiaru sprawiedliwości - mówi Magda Nowakowska z Trójmiasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kpina z Polaków niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 1:56
https://www.money.pl/gospodarka/kolejna-transza-kary-dla-polski-licznik-strat-to-juz-1-4-mld-zl-6842500139924032a.html


ziobro ty bandyto jeden
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 7:15
Horus napisał(a): na tą chwilę to ci w sukienkach jęczą że spadają im obroty z ''tacy'' bo kościoły im pustoszeją ...;D
no i seminaria bo mało kto już chce ''nadstawiać dupy'' za tą upadającą instytucję ...;D

Są i tacy, którzy się cieszą że im odsiało od parafian tych tylko pozornie wierzących. Zostali ci, którzy wierzą dla siebie, a nie dla sąsiadów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofia katoliczka niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 11:54
Wyobraźcie sobie sytuację - Polska podpisuje z Rosja układ, na podstawie którego Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe na terenie kraju.

Wyobraźmy sobie, że Rosja poprzez wykształconych pod swoją kuratelą agentów pozyskanych spośród ludności miejscowej ma w każdym mieście i każdej gminie po kilka placówek dyplomatycznych (i ciągle buduje nowe), w których swobodnie sieje własną propagandę. W tych okazałych budowlach, które (o dziwo!) chętnie finansuje ludność tubylcza, udziela się m.in. ślubów wg obyczaju rosyjskiego, które mają moc wiążącą dla prawa rodzimego, choć wiszą tam tylko flagi rosyjskie.

Polska zgodziła się, aby Rosja posiadała na terytorium kraju siatkę jawnych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, wiezień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów. W stosownych przypadkach będą mieli też pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu, ponadto Polska przyzna im bezpłatna opiekę medyczna i emerytury.

W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nieinformowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inna placówkę, kłamania, oskarżania innych etc. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polska politykę wewnętrzna i zewnętrzna, prawa obywatelskie, kierunki badan naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego. Rosja zastrzega tez, że jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki, a manipulacje są niedopuszczalne.

Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów. Należy dodać, że w każdym urzędzie, szkole, szpitalu obok orła białego wisiałby dwugłowy orzeł rosyjski, a raz w roku po domach chodziłby Rosjanin z dwoma chłopcami przebranymi za gender i zbierał pieniądze w kopertach.

To pod jaką jesteśmy okupacją, czerwoną czy czarną, watykańską ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
9 grudnia 2022r. o 12:50
A wyobraź sobie że człowiek poza tym żeby się najeść czy wyspać, ma też inne potrzeby, np duchowe. Owszem mógłby je realizować w oparciu o jakiś wymyślony narodowy kościół. Tylko co, jeśliby odkrył że Boga w nim nie ma? A na to, ze Bóg jednak jest w Kościele Katolickim mamy wiele dowodów. Choćby, by daleko nie szukać, w pobliskiej Legnicy był cud eucharystyczny. KK nie jest organizacja wrogiego państwa o jakichś imperialnych zapędach. Jest instytucją realizująca jedną z podstawowych potrzeb ludzkich. Być może ty jesteś pozbawiony akurat tej potrzeby. Nic na to nie poradzę. Zawsze trafi się ktoś ułomny, trzeba to przyjąć jako rzecz naturalną i nie robić z tego wielkiej sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego