Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
14 listopada 2023r. o 18:00
~~Ciemnoczekoladowa Niezapominajka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Barwinkowy Plektrantus napisał(a):

Jeżeli wierni (i bierni) wspierają taki kler jaki on jest obecnie to sami niszczą ten ich "kościół", po którym nikt płakać nie będzie.

Możesz mi wierzyć lub nie, ale i ty jeszcze zapłaczesz za Kościołem rzewnymi łzami.

tak jak ty teraz ronisz łzy nad piSSdzielcami? ;D
daj sobie spokój wielebny....
twój ''kościół'' jest można by rzec , organizacją terrorystyczną ...organizacją której na prostym przykładzie można zarzucić ludobójstwo...
wiem że ci się to nie spodoba ale według prawa ludzkiego tak właśnie to wygląda...

Powtarzasz tylko zasłyszane półprawdy i frazesy, nie próbując dociec, czy mają w ogóle sens. W tym co mówisz jest mniej więcej tyle prawdy, co w opowiadaniu o tym Rusku co ukradł zegarek. A potem się okazało że nie zegarek, a rower. A poza tym to nie ukradł go Rusek, tylko rower był ruski.
To że Kościół to samo zło, tłoczy się nam do głów od setek lat. Owszem, kryształowy nie jest. Tworzą go ludzie, a ci są różni, ale daleko mu do złego obrazu, w jaki próbuje się go wpasować.
Weźmy historię sprzed kilku lat, mówiącą o wymordowaniu tysięcy indiańskich dzieci w kanadyjskich szkołach. Bo ktoś tam przeszedł się z georadarem przy budynku byłej szkoły i mu wykazało możliwe są groby w badanej ziemi. No to ten szybciutko oszacował ile może być mogił na badanym terenie, pomnożył przez liczbę ówczesnych szkół i wyszła mu zbrodnia kościelna, którą puścił w eter. Tu na tym wątku też poruszano ten temat. Tylko że potem próbowano znaleźć szczątki tych bestialsko zamordowanych dzieci. I wiesz ile ich znaleziono? ZERO!!! Tylko że o tym już tak nie trąbiono na cały świat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
14 listopada 2023r. o 18:30
,,Ciężkie czasy '' powiedział Ruski sołdat , kradnąc zegar z wieży ratusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Niezapominajka niezalogowany
14 listopada 2023r. o 18:33
wielebny...ja piszę o czymś co jest udokumentowane w faktach ..
a ty tu o jakichś ruskich zegarkach czy rowerach...

ja piszę otwarcie jak widzę ten twój ''kościół'' na podstawie nie jakichś swoich fantazji tylko na podstawie pewnych dokumentów nawet tych jakie wydawał Watykan...
myślisz że w tak ultrakatolickim czyt. ''klechistan'' kraju jakim jest Polska napisał bym to co piszę nie mając świadomości że jakiś ''utrakatol'' pokroju Kajuni mnie pozwie za tą słynną już ''obrazę uczuć''? ;D
otóż ''wielebny'' ja zawsze wiem co piszę mając oparcie w źródłach...
dla ciebie zapewne ''lewackie'' czy inne bo niezgodne z twoją ''linią poznawczą'' ale oparte solidnie nawet na kościelnych przekazach...;D
ty możesz sobie żyć w zgodzie z ''katolickim katechizmem'' i jego ''doktrynami'' ale to też pokazuje jak ''kościelny terror'' i ciebie dopadł...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
14 listopada 2023r. o 21:26
Aby unaocznić ci twój lewacki sposób rozumowania posłużą się prostym przykładem. Niejaki Feliks Dzierżyński zwykł mawiać, że lepiej zabić dziesięciu niewinnych, niż jednego winnego razem z nimi wypuścić na wolność. Ty znalazłeś swojego winnego w Kościele, i zgodnie z marksistowskim prawem obywatela Feliksa, cały Kościół jest do zaorania.
Pisałem, że Kościół nie jest kryształowy, bo tworzą go niedoskonali ludzie. Ale i tak etycznie wyprzedza o lata świetlne większość uznanych w świecie instytucji, o których smrodku już tak się nie trąbi. Szczególnie plandemia pościągała wiele masek, każdy kto chciał, mógł zobaczyć kto jest kto. A kto nie chciał albo jego zdolności intelektualne na to nie pozwalały, leciał po 10 dawkę cipionki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
14 listopada 2023r. o 21:37
~~Siwa Goryczka napisał(a): no nie ,ten tytuń to Kasandra

Niestety tylko uważny obserwator tego, co się na świecie dzieje. Aby zatrzymać tragiczne dla ludzkości procesy musimy mieć mocny Kościół. Bez niego mentalnie zginiemy. Zostaniemy sprowadzeni do roli zwierząt hodowlanych. Nie wiem czy pamiętasz te czasy jak ludzie w Polsce zrzucali jarzmo komunizmu. Jak podnosili znów godnie głowy, tę godność wynosili z kościołów, które wtedy były pełne ludzi.
Dobrze pamiętam te czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Niezapominajka niezalogowany
15 listopada 2023r. o 5:56
czytaj wielebny...czytaj o tej swojej wyimaginowanej ''etyce kościelnej''

Do ogromnego skandalu doszło na cmentarzu w Nowej Wsi Lęborskiej (woj. pomorskie). W ostatni poniedziałek (13 listopada) odbywał się tam pogrzeb tragicznie zmarłego noworodka. Na ostatnim pożegnaniu maleńkiego chłopczyka zjawił się kompletnie pijany ksiądz. Ceremonia pogrzebowa zakończyła się wezwaniem policji.
O sytuacji, która miała miejsce w poniedziałek (13 listopada) w Nowej Wsi Lęborskiej (woj. pomorskie), napisał "Fakt". Jeden z duchownych długo nie pojawiał się na pogrzebie małego chłopca. Noworodek urodził się martwy, pogrążając w żałobie bliskich.
Pijany ksiądz na pogrzebie dziecka. Takie słowa w kierunku rodziny?!
Po księdza zadzwonili pracownicy zakładu pogrzebowego, po czym na cmentarz przywiozła go parafianka. Pełni ona rolę kierowcy, gdyż duchowny stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. - Na pogrzeb przyjechał pijany. Mylił słowa, bełkotał, mylił pieśni, kiedy zakończył ceremonię, to wezwaliśmy policję - powiedziała "Faktowi" ciocia zmarłego chłopczyka.
Policjanci pojawili się na cmentarzu i przebadali księdza alkomatem. Urządzenie pokazało, że duchowny ma ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po pierwszym badaniu na wyświetlaczu pojawił się wynik 1,63, po drugim - 1,66.
Policjanci pojechali na miejsce, poddali księdza badaniu alkotestem, okazało się, że ma półtora promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Ksiądz mandat przyjął - powiedziała "Faktowi" asp. Marta Szałkowska, rzeczniczka policji w Lęborku.

Z ustaleń tabloidu wynika, że pijany ksiądz to Grzegorz K., na co dzień proboszcz parafii pw. świętej Marii Magdaleny w Garczegorzu pod Lęborkiem.

Po poniedziałkowym skandalu parafianie zdradzili, że nie była to pierwsza sytuacja, kiedy to duchowny miał problem z alkoholem. Część z nich sugeruje, że proboszcz powinien udać się na odwyk, ale kuria nie reaguje na apele wiernych.''

nawiązując od śmierci tego dzieciaczka ...
napisz mi wielebny jak to jest w tym przypadku z tym kościelnym kanonem 867 czy 868 ?
jeśli wielebny będziesz miał problem ze zdefiniowaniem tego to służę pomocą...;D

bo dla mnie jest to właśnie jeden z przykładów na ''kościelny terror''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Plektrantus niezalogowany
15 listopada 2023r. o 16:41
Kościół mi specjalnie nie przeszkadza tylko ten pazerny, zakłamany i zdemoralizowany kler !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gdowa niezalogowany
15 listopada 2023r. o 21:19
mam problem
monż nie życzy sobie ksiendza na swoim pogrzebie
co ja mam zrobić jako gdowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza