Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 11:05
no i widzicie ''ministranty'' jak niewiele macie do powiedzenia? ;D
zamiast odnieść się do tego o co pytam ,o czym jest w temacie wy zajmujecie się czyimś życiem próbując je ''porządkować'' ...;D
jeden i drugi jak zwykli sekciarze powtarzacie te swoje bzdety ... na tym polega ta wasza ''spójność'' ;D
ale patrząc na to co tu robicie czyli wypisujecie to wy i tacy jak wy działacie na szkodę tego waszego zakłamanego ''kościoła''
a później lamenty do ''świętych'' że kościoły pustoszeją ,że coraz bardziej puste robią się te lekcje tzw. katechez...puste w treści i logicznym przekazie ...
bo co znaczy np. to...

'' Wystarczy Boga postawić w centrum, a wszystko inne samo się układa.''
jestem pewien że nic o tym nie napiszecie...nic sensownego bo nie ma to najmniejszego właśnie sensu..

a że takie coś pokazuje waszą formę ''wiary'' wtedy właśnie wracacie do tego co wam najlepiej wychodzi czyli pisania o ''lewactwie'' ...;D

jeden chce się za mnie ''modlić'' zamiast robić to w swojej ''intencji'' drugi zadaje idio.ty.czne pytania o to co bym chciał usłyszeć na swoim pogrzebie...;D
czy ty człowieku jesteś normalny?...napisz może tu co sam niby to ''usłyszysz''...;D

nie pamiętam wszystkiego co tam wcześniej jeszcze spłodziliście bo przeleciałem to ''po łebkach'' wiedząc że nic nowego to tu nie wniesie...
zadanie wam najprostszego z najprostszych pytań was pogrąży jednocześnie definiując poziom waszej ''wiedzy'' o waszej religii ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
24 listopada 2023r. o 15:17
Tylko ciemne zastraszone wiarą owieczki wierzą że duchowni kapłani kat. nie r.u.ch.a.j.ą kobiet, mężczyzn i dzieci.
Pan biskup czy pan ksiądz to mężczyzna i musi dymać, natury nie zahamuje żadna wiara i modły.
Ale jest dobrze nareszcie tajny kościelny temat tabu seks kapłanów wychodzi na jaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Surfinia niezalogowany
24 listopada 2023r. o 18:28
~~Rdzawy Wilczomlecz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a):
to jest właśnie twój problem że i ty i twój koleżka ''po sutannie'' niejaki ''tytoń'' brniecie w takich chwilach w jakieś ''nonsensy-bezsensy'' by tylko uniknąć kłopotliwej odpowiedzi ...
ale w czym razem ze swoim koleżką tu przodujecie to jakieś bliżej niesprecyzowane ,nieudolne próby jak w to określacie ''prostych spraw'' ...
jakich?...sami nie wiecie...;D ...stąd właśnie takie jak wyżej zachowanie...
piszecie jak jeden tak i drugi praktycznie to samo ,takim samym ''językiem'' co rodzi uzasadnione podejrzenie że jesteście tu taką ''dwójką świętą''

Bardzo się cieszę, że zauważyłeś spójność wypowiedzi moich i bzyka. Od razu zaznaczam, że nie znam człowieka. Dlaczego więc piszemy praktycznie tak samo? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy Boga postawić w centrum, a wszystko inne samo się układa.
Ta konstrukcja jest na tyle stabilna, że daje taki wlaśnie efekt. A weź dla przykładu dwóch lewaków. Jeszcze dobrze nie zaczną pisać, a już się rozminą. Więcej! Lewak napisze kilkanaście zdań i w ostatnim zdaniu sam zaprzeczy temu co powiedział w pierwszym. Tak to mniej więcej działa. I nie obrażaj się o to lewactwo, traktuj je jako skrót myślowy, który bardzo dobrze odzwierciedla to, co chcę ci przekazać. A dłuższej treści byś nie przyswoił.


bo spierać się jest rzeczą ludzką
kto to powiedział?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 18:40
no nie wiem?...Sufronow? ;D

ale do mnie trafia jednak coś innego... błądzić jest rzeczą ludzką, trwać w błędzie głupotą...
kto to powiedział?

spokojnie ...znam już wasze przyszłe komentarze ''bzyki'' i ''tytonie'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Surfinia niezalogowany
24 listopada 2023r. o 19:02
Janusz ,dzięki za sprostowanie
jam nie bzyk i tytuń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bzyk niezalogowany
24 listopada 2023r. o 19:33
~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): no nie wiem?...Sufronow? ;D

ale do mnie trafia jednak coś innego... błądzić jest rzeczą ludzką, trwać w błędzie głupotą...
kto to powiedział?

spokojnie ...znam już wasze przyszłe komentarze ''bzyki'' i ''tytonie'' ;D


Jasiu! Jak zwykle nie odpowiedziałeś na pytanie. Swoim słowotokiem chcesz przykryć swoją nieporadność i brak zrozumienia spraw bardziej od czajnika skomplikowanych.
Może założysz wątek Co Jasiu usłyszy na swoim pogrzebie?

Czasami czuję się sam mocno zmieszany i zażenowany, jak widzę czyjąś nieporadność i miotanie się, i strasznie mi żal takiej osoby. I tak się czuję czytając, co piszesz. Żal mi ciebie. Pewnie znowu się odezwiesz w swoim stylu nic nie mówiąc, jak zwykle typowa dla ciebie paplanina.
A czas nam leci, tobie też. I warto pracować, żeby ktoś po tobie płakał i żałował, że już ciebie nie ma. Przemyśl to.
My z Tytoniem będziemy się modlić, żebyś, cytując ciebie, nie trwał w głupocie.
Miłego wieczoru!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Bambus niezalogowany
24 listopada 2023r. o 19:57
Zostawcie tego "tytonia" i "bzyka" i niech sobie dalej bazgrzą we dwóch.
Dyskusja o "bogach" jest tyle samo warta co bajki o krasnoludkach.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Wiciokrzew niezalogowany
24 listopada 2023r. o 20:17
~~bzyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Wiciokrzew napisał(a): no nie wiem?...Sufronow? ;D

ale do mnie trafia jednak coś innego... błądzić jest rzeczą ludzką, trwać w błędzie głupotą...
kto to powiedział?

spokojnie ...znam już wasze przyszłe komentarze ''bzyki'' i ''tytonie'' ;D


Jasiu! Jak zwykle nie odpowiedziałeś na pytanie. Swoim słowotokiem chcesz przykryć swoją nieporadność i brak zrozumienia spraw bardziej od czajnika skomplikowanych.
Może założysz wątek Co Jasiu usłyszy na swoim pogrzebie?

Czasami czuję się sam mocno zmieszany i zażenowany, jak widzę czyjąś nieporadność i miotanie się, i strasznie mi żal takiej osoby. I tak się czuję czytając, co piszesz. Żal mi ciebie. Pewnie znowu się odezwiesz w swoim stylu nic nie mówiąc, jak zwykle typowa dla ciebie paplanina.
A czas nam leci, tobie też. I warto pracować, żeby ktoś po tobie płakał i żałował, że już ciebie nie ma. Przemyśl to.
My z Tytoniem będziemy się modlić, żebyś, cytując ciebie, nie trwał w głupocie.
Miłego wieczoru!


wiesz o tym że jesteś w swojej bezsilny a każdy twój post jest pokazem intelektualnego ''dna'' ...;D

'' Pewnie znowu się odezwiesz w swoim stylu nic nie mówiąc, jak zwykle typowa dla ciebie paplanina.''
właśnie za to mnie ciebie nie żal...;D

co na idioty.czne pytanie ''co usłyszę na swoim pogrzebie'' można odpowiedzieć?
jedynie to że takie pytanie może zadać tylko idio.ta...;D

ale skoro piszesz ...
''Może założysz wątek Co Jasiu usłyszy na swoim pogrzebie? ''
to nie mam nic przeciw abyś taki sam założył...;D
śmiało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza