Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Rudobrunatnyrudawa Malwa niezalogowany
20 stycznia 2024r. o 17:21
Kler na odwyku !
Trzeba się przyzwyczaić ze na życie trzeba ciężko zapracować - nic z nieba nie spadnie a na pewno nie z budżetu Państwa !
NARESZCIE !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
20 stycznia 2024r. o 17:25
z nieba?...teraz więc będą mieli czas by wymodlić sobie kolejną mannę ...;D

a jak głód do dupki zajrzy to niech wymodlą sobie kolejnego cudotwórcę który kilka rybek rozmnoży i ich nakarmi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Mak niezalogowany
20 stycznia 2024r. o 18:58
Wkrótce całkiem odetną klechistan od pieniędzy, jak wejdzie dobrowolny podatek na kościół.
Zobaczymy wtedy, ilu jest prawdziwych katolików xD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Wiąz niezalogowany
20 stycznia 2024r. o 19:09
~~złodziej z Torunia napisał(a): Rodzina Leppera nie doczekała się przeprosin .Żaden biskup ani arcybiskup nie wspomniał o niegodziwościach wobec Leppera ,ani nie wziął go w obronę.Lepper tez był KATOLIKIEM.
Czarna zaraza walczy o powrót PiS do władzy. Teraz kasa już nie płynie szerokim strumieniem. I to jest problem. Z handlowania Bogiem dochody są coraz mniejsze. Ludzie widzą, czym jest watykańska mafia i eliminują ją ze swojego życia. A sam kler ułoży się z każdym, byle kasa była jak największa .

Klecha egzorcysta salcesonem zwalczał demony za....100 mln zł tego świat nie widział jaki ciemnogród.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
20 stycznia 2024r. o 19:31
COŚ DO PRZECZYTANIA NA WEEKEND.
To jest pan Wojtek. Pan Wojtek jest Polakiem z nazwiska i narodowości oraz szefem polskiego oddziału dużej międzynarodowej korporacji korzystającej z wielu podatkowych udogodnień, o których inni przedsiębiorcy mogą tylko pomarzyć. Pan Wojtek działa w branży ezoterycznej, poza tym zajmuje się bajkopisarstwem oraz profesjonalną interpretacją dzieł literackich. Wraz z licznymi kolegami z pracy wciąż sprzedaje swoim klientom baśń o gadającym wężu, magicznym jabłku i o takiej dużej smażalni, w której będą się smażyć wszyscy, którzy w tę bajkę nie uwierzą. Brzmi to wszystko niedorzecznie, ale usługi i produkty owej firmy wciąż cieszą się ogromną popularnością, choć trzeba uczciwie przyznać, że kilkadziesiąt lat temu przychody firmy były bardziej imponujące. Przedsiębiorstwem co i rusz wstrząsały liczne skandale finansowe i obyczajowe, których nie sposób było utrzymać w tajemnicy, dlatego w 2013 roku CEO korporacji ustąpił ze stanowiska, mimo że osobliwą tradycją firmy było pełnienie obowiązków prezesa aż do śmierci.
Kryzys dosięgnął oddziału polskiego. Oprócz przekrętów finansowych oraz udokumentowanych czynów kryminalnych z pedofilią włącznie na światło dzienne wyszły korupcyjne i polityczne związki z faszyzującym rządem. Dla korporacji pana Wojtka to akurat nic nowego, bo w jej długiej historii wielokrotnie zawierano podobne deale i z nazistami, i z faszystami, a w archiwum centrali korporacji na Półwyspie Apenińskim w uroczym zabytkowym mieście (które jest jednocześnie 49-hektarowym państwem) spoczywają liczne dokumenty potwierdzające taką działalność.
W ostatnich latach polski rynek zbytu okazał się dla korporacji, którą reprezentuje pan Wojtek, umiarkowanie łaskawy. Statystyczny klient docelowy jest coraz młodszy i solidniej wykształcony, więc z trudem można do niego dotrzeć z ofertą skrojoną dla obłąkańców z wykształceniem niepełnym podstawowym.
Pan Wojtek, obdarzony darem przedsiębiorczości, językowej ogłady i niezaprzeczalnej erudycji, uchodzi wśród swoich klientów za leksykalnego estetę, który nie znosi wulgaryzmów, wszak odebrał gruntowne wykształcenie na elitarnych uczelniach. Mimo elokwencji, bystrości umysłu, biznesowemu sprytowi i wielu innych zalet pan Wojtek nie rozumie, że ma spadać. On i jego koledzy z pracy.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
20 stycznia 2024r. o 20:53
Dylemata mam.

Pamiętam, jak kiedyś na religii tłumaczyłem uczniom, że jeżeli zamieszkają bez ślubu z kimś płci przeciwnej, popełniają ciężki grzech zgorszenia. Przestrzegałem ich przed tym, żeby nie tracili więzi z Kościołem. Żeby nie wpadali w grzech, który zniszczy im życie. Przecież grzechu wspólnego zamieszkania nie można odpuścić w konfesjonale. To jest grzech niewybaczalny. Może zostać przebaczony na spowiedzi dopiero po wyprowadzce lub w przeddzień ślubu kościelnego. Pamiętam tamtą lekcję bardzo dobrze, bo wtedy ktoś podniósł rękę i zapytał:

– Mój proboszcz mieszka z kucharką. On też ma grzech?

Nie odpowiedziałem. Zasłoniłem się niewiedzą. Szczerze mówiąc, do dzisiaj zresztą nie wiem, dlaczego kiedy czterdziestoletni proboszcz mieszka z kucharką na plebanii, to może przyjmować sakramenty, a gdy czterdziestoletni świecki mężczyzna mieszka w domu lub mieszkaniu z niespokrewnioną kobietą i słusznie się uznaje, że łączy ich więź, to oni oboje do komunii przystępować nie mogą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~m21w2 niezalogowany
20 stycznia 2024r. o 21:28
– Moim zdaniem połowa księży to geje , znam to z konfesjonałów. Cała kuria i w raz z nią naczelnik Polski. Ci najbardziej anty-LGBTQ są też pod stołem najbardziej praktykujący. Niektórzy próbują to w sobie stłumić, przez co często wpadają w depresję. Reszta z tym żyje i praktykuje, co prowadzi do „schizofrenii", bo mają podwójne życie. Żadne terapie nic nie dają, to przecież nie choroba. To tak jakbyś chciał hetero przerobić na homo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
21 stycznia 2024r. o 6:25
Agent CBA T.Kaczmarek ujawnił, że kierownictwo CBA (w tym ostatnio skazani) opłacało agentom, z budżetu CBA, wizyty u prostytutek. Za szkalowanie opozycji.
Czy arcybiskup Gądecki, który tak ostatnio wstawiał się za skazanymi, podzieli się z nami swoją refleksją w tej sprawie?
Tak… np. dzisiaj w liście arcybiskupim odczytanym z ambon .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.