Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Ruda Jodła niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 17:44
~~złodziej z Torunia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ruda Jodła napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ Brunatnoszary tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ruda Jodła napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burobrązowa Runianka napisał(a): bzdury waści piszesz...
a jeśli uważasz że swoje życie ludzie opierają na ''symbolice'' to jesteś po prostu z lekka niedouczony lub owładnięty jakąś ''ideologią'' ...;D

popatrz na to z innej strony...
''pany piskupy '' noszą na szyjach krzyże...czy to im przeszkadza w oszukiwaniu ,złodziejstwie czy tak jak ostatnio tym w Dąbrowej w orgietkach?
a gwałty i molestowanie nieletnich?...a może napiszesz mi że w tym czasie zdejmują te krzyżyki?




Jak tu z tobą sensownie dyskutować, jak ty nie rozumiesz, że pisząc cokolwiek na tym forum posługujesz się tylko symbolami i ich różnorodnym znaczeniem zależnym od kontekstu wypowiedzi. Ty już po nowych szkołach? Gimbaza? Bo tylko to by tłumaczyło. Ale nie usprawiedliwiało!

Q- tas księdza w dupie małego dziecka to symbol różnorodny , czy gwałt czarnego zboka na małym dziecku ?


Ksiądz do pudła na 20 lat.
Ale ty nawet nie zdajesz sobie sprawy. ile symbole których użyłeś w swojej wypowiedzi mówią o tobie. I nie mówią dobrze :(


Czy te symbole są blisko ciebie .Czy te symbole możesz dotknąć . Co mówią ? Mają jakiś przekaz dla nas katolików ?
Dawaj ,dawaj.
Jakby co apteka na Dolnych Młynach jest czynna 24 g/dobę


Przykro mi, ale na bezmyślność i brak podstawowej wiedzy nie kupisz lekarstwa. Musiałbyś dużo się uczyć, a do szkoły to chyba już za późno. Więc nie pogadamy, bo jak gadać z kimś, który niewiele rozumie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janovwr niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 17:45
~~outfire napisał(a): https://prolifehc.com/


spie*rda*laj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 17:49
~~Ruda Jodła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~złodziej z Torunia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ruda Jodła napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ Brunatnoszary tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ruda Jodła napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burobrązowa Runianka napisał(a): bzdury waści piszesz...
a jeśli uważasz że swoje życie ludzie opierają na ''symbolice'' to jesteś po prostu z lekka niedouczony lub owładnięty jakąś ''ideologią'' ...;D

popatrz na to z innej strony...
''pany piskupy '' noszą na szyjach krzyże...czy to im przeszkadza w oszukiwaniu ,złodziejstwie czy tak jak ostatnio tym w Dąbrowej w orgietkach?
a gwałty i molestowanie nieletnich?...a może napiszesz mi że w tym czasie zdejmują te krzyżyki?




Jak tu z tobą sensownie dyskutować, jak ty nie rozumiesz, że pisząc cokolwiek na tym forum posługujesz się tylko symbolami i ich różnorodnym znaczeniem zależnym od kontekstu wypowiedzi. Ty już po nowych szkołach? Gimbaza? Bo tylko to by tłumaczyło. Ale nie usprawiedliwiało!

Q- tas księdza w dupie małego dziecka to symbol różnorodny , czy gwałt czarnego zboka na małym dziecku ?


Ksiądz do pudła na 20 lat.
Ale ty nawet nie zdajesz sobie sprawy. ile symbole których użyłeś w swojej wypowiedzi mówią o tobie. I nie mówią dobrze :(


Czy te symbole są blisko ciebie .Czy te symbole możesz dotknąć . Co mówią ? Mają jakiś przekaz dla nas katolików ?
Dawaj ,dawaj.
Jakby co apteka na Dolnych Młynach jest czynna 24 g/dobę

Przykro mi, ale na bezmyślność i brak podstawowej wiedzy nie kupisz lekarstwa. Musiałbyś dużo się uczyć, a do szkoły to chyba już za późno. Więc nie pogadamy, bo jak gadać z kimś, który niewiele rozumie.


Dobra dobra, siurak księdza w dupie małego dziecka to bezmyślność ?
Inaczej byś piał jakby to tobie katabas zasadził .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Begonia niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 18:29
''jodła''...chcesz tu niby kogoś pouczać lub nauczać ...
piszesz że ktoś tam powinien się jeszcze sporo nauczyć a ja tylko cię zapytam po co więc w religii tyle symboli i jakie one mają znaczenie...
jabłko ,wąż ,Maria-dziewica , ,krzew gorejący ...po co i komu są potrzebne jakieś bzdety o palcu wskazującym jakiegoś ''świętego'' a i innym ''ząb mleczny Jezusa''? ;D
pieprzysz że ktoś tam sam zawarł w wypowiedzi jakieś ''symbole''...opisz w którym miejscu? ;D
piszesz do mnie ...
''..jak ty nie rozumiesz, że pisząc cokolwiek na tym forum posługujesz się tylko symbolami i ich różnorodnym znaczeniem zależnym od kontekstu wypowiedzi. ...''
opisz to co niby zauważyłeś...;D

znasz znaczenie takich ''symboli"...777 lub symbol trójki?
zresztą po co z tobą pisać jak ty tego zapewne nie wiesz bo być może nosisz na łańcuszku figurkę np. koziorożca lub miniaturkę głowy Nefretete...;D
nie podejrzewam cię że nosisz na łańcuszku symbol swastyki a przecież nie było by to nic złego...;D
czy mnie by to zdziwiło? otóż nie chłopie bo masz do tego prawo...
więc nie czepiaj się tych co noszą to co lubią ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Jodła niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 18:36
~~Pomidorowa Begonia napisał(a): ''jodła''...chcesz tu niby kogoś pouczać lub nauczać ...
piszesz że ktoś tam powinien się jeszcze sporo nauczyć a ja tylko cię zapytam po co więc w religii tyle symboli i jakie one mają znaczenie...
jabłko ,wąż ,Maria-dziewica , ,krzew gorejący ...po co i komu są potrzebne jakieś bzdety o palcu wskazującym jakiegoś ''świętego'' a i innym ''ząb mleczny Jezusa''? ;D
pieprzysz że ktoś tam sam zawarł w wypowiedzi jakieś ''symbole''...opisz w którym miejscu? ;D
piszesz do mnie ...
''..jak ty nie rozumiesz, że pisząc cokolwiek na tym forum posługujesz się tylko symbolami i ich różnorodnym znaczeniem zależnym od kontekstu wypowiedzi. ...''
opisz to co niby zauważyłeś...;D

znasz znaczenie takich ''symboli"...777 lub symbol trójki?
zresztą po co z tobą pisać jak ty tego zapewne nie wiesz bo być może nosisz na łańcuszku figurkę np. koziorożca lub miniaturkę głowy Nefretete...;D
nie podejrzewam cię że nosisz na łańcuszku symbol swastyki a przecież nie było by to nic złego...;D
czy mnie by to zdziwiło? otóż nie chłopie bo masz do tego prawo...
więc nie czepiaj się tych co noszą to co lubią ...;D



Ty nawet nie rozumiesz, że słowa są symbolami. Więc o czym z tobą gadać? Jak ci wytłumaczyć, że w dzisiejszych czasach zmienia się znaczenia symboli jakim są słowa, żeby zmienić twoje myślenie?
Musiałbym cię odesłać np. do Junga, ale pewnie nie wiesz, kto to jest. Albo do prac Eliade.
Szkoda pisać - pozostaje obserwować ze smutkiem upadek społeczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Begonia niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 18:48
~~Ruda Jodła napisał(a): ~~Pomidorowa Begonia napisał(a): ''jodła''...chcesz tu niby kogoś pouczać lub nauczać ...
piszesz że ktoś tam powinien się jeszcze sporo nauczyć a ja tylko cię zapytam po co więc w religii tyle symboli i jakie one mają znaczenie...
jabłko ,wąż ,Maria-dziewica , ,krzew gorejący ...po co i komu są potrzebne jakieś bzdety o palcu wskazującym jakiegoś ''świętego'' a i innym ''ząb mleczny Jezusa''? ;D
pieprzysz że ktoś tam sam zawarł w wypowiedzi jakieś ''symbole''...opisz w którym miejscu? ;D
piszesz do mnie ...
''..jak ty nie rozumiesz, że pisząc cokolwiek na tym forum posługujesz się tylko symbolami i ich różnorodnym znaczeniem zależnym od kontekstu wypowiedzi. ...''
opisz to co niby zauważyłeś...;D

znasz znaczenie takich ''symboli"...777 lub symbol trójki?
zresztą po co z tobą pisać jak ty tego zapewne nie wiesz bo być może nosisz na łańcuszku figurkę np. koziorożca lub miniaturkę głowy Nefretete...;D
nie podejrzewam cię że nosisz na łańcuszku symbol swastyki a przecież nie było by to nic złego...;D
czy mnie by to zdziwiło? otóż nie chłopie bo masz do tego prawo...
więc nie czepiaj się tych co noszą to co lubią ...;D



Ty nawet nie rozumiesz, że słowa są symbolami. Więc o czym z tobą gadać? Jak ci wytłumaczyć, że w dzisiejszych czasach zmienia się znaczenia symboli jakim są słowa, żeby zmienić twoje myślenie?
Musiałbym cię odesłać np. do Junga, ale pewnie nie wiesz, kto to jest. Albo do prac Eliade.
Szkoda pisać - pozostaje obserwować ze smutkiem upadek społeczeństwa.
słowa -symbole?
jakie to słowa? ...;D
tych których wymieniasz nie znam ale czy to ważne by ich znać?...czy mam ich brać za ''autorytety'' bo napisali jedną ,dwie czy dziesięć książek?....nie prościej i bezpieczniej nie kierować się jakimiś ''autorytetami'' bo być może są oni dla ciebie ale nie muszą być nimi dla mnie...
popatrz chociażby na to jakim autorytetem był dla milionów JP2 a dzisiaj jego mit upada...
żyjesz w swojej ''symbolice'' ;D i jak widzę to że ktoś ma inne ci przeszkadza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
30 stycznia 2024r. o 18:57
,,popatrz chociażby na to jakim autorytetem był dla milionów JP2 a dzisiaj jego mit upada..''
Lolek nic nie wiedział , Stachu zapomniał a ich koleś Marcial Maciel Degollado bzykał wszystko i wszystkich, dosłownie wszystkich.
Z Bogiem na ustach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan z Ocic niezalogowany
31 stycznia 2024r. o 18:10
A co powiedział Jezus na temat stosunku duchownych do pieniędzy ?
Ewangelia Mateusza rozdział 6 werset 24 :
„Nikt nie może być niewolnikiem dwóch panów, bo albo jednego będzie nienawidzić, a drugiego kochać, albo do jednego przylgnie, a drugim wzgardzi. Nie możecie być niewolnikami Boga i Pieniądza.”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza